Březen 2018

Od poučení do příště po výlet za hranice

22. března 2018 v 16:53 | Es.
Pokud bych měla zhodnotit mé zkouškové za zimní semestr, řekla bych, že jsem se mohla více snažit. Opět zvítězila více méně moje prokrastinace a já nechávala všechno to učení na poslední chvíli. Přitom kdybych do toho vložila více úsilí, vypadalo by to nakonec úplně jinak. Zkoušky mám hotové až na jednu, kterou si zopakuji příště. Moje chyba. Chvilku jsem si to vyčítala, ale co, ponaučení pro příště (snad). A teď letní semestr, ten připadá tak trochu jako flákačka. Předměty mám tak různě rozházené během týdne od pondělí do čtvrtka, a vlastně na většinu z nich ani nemusím chodit. Přesto mi do toho vlezla ještě povinná praxe, a to byl trochu boj. Nakonec jsem si místo úspěšně zajistila. Ale ten deadline pro schválení byl trochu strašák, ne že ne. A do toho všeho v lednu jsem měla pohovor ohledně Erasmu, a mělo by to klapnout. Moje škola mi to schválila i s umístěním, teď jen čekám na vyjádření od tamnější univerzity s tím, že mi pošlou informace ohledně rozvrhu a tak. Už teď se těším.

A jinak, jsem zase o rok starší, ale vůbec mi to tak nepřipadá. Samozřejmě jsem ty narozeniny oslavila na třikrát, s holkami doma, následně s rodinou doma a nakonec ještě se spolubydlícími v Plzni. Celkově vzato bych to považovala za vydařené slavení.

Příští týden mě čeká prodloužený víkend v Budapešti, což vypadá jako fakt bezva trip. Taková dámská jízda. Maďarsky teda neumím ani slovo, ale snad bude stačit angličtina.