Říjen 2016

Je ze mě vysokoškolák

21. října 2016 v 20:02 | Es.
Ještě nedávno jsem byla v pozici zaměstnace a nyní v pozici studenta. Konečně se mi povedlo dostat na vysokou školu. Dokonce jsem udělala i rekord, jekoliž moje studium nebylo ukončeno po třech dnech jako tomu bylo v září roku 2015, stále studuji a doufám, že úspěšně zvládnu celé bakalářské studium. Zatím se "rozkoukávám" a zjišťuju, že to nebude tak úplně procházka růžovým sadem, ale hodlám se postavit výzvě. Pilně chodím na přednášky, pokud teda nezaspím a nebo nestíhám, což prostě po ránu se stává. Ráno hraje čas proti mně.

Přednášky, semináře = nové a nové informace, můj mozek nestíhá zpracovávat, ještě to chce vypilovat. Moje pauza od učení mi dává zabrat. Ještě nezačalo ani zkouškové období, ale já vím, že i mě prokrastinace nemine.

Co se týče mimoškolského života, ten je více než zábavný a bohatý na zážitky. Hlavně ty studentské středy. Každý týden zajímavá akce, na které prostě nesmím chybět. Navíc když se k tomu přidá trocha alkoholu na uvolnění, to se pak člověk nesmí divit, že se mu někdy ani nechce jít zpět na kolej. Dobré je to, že většinu čtvrtků mám volných, takže si můžu vychutnat spánek, ale pokud je zrovna čtvrtek, kdy do školy prostě musím, to se pak vstává mnohem hůře. ALE zatím mě vlastně ten vysokoškolský život baví.