Prosinec 2014

vánoce a svátky

30. prosince 2014 v 17:41 | Es.
Dárky jsem nakonec nakoupila všechny v jeden den, nejvíc mi dala zabrat mamka. Nemohla jsem se rozhodnout mezi třemi možnostmi, ale myslím, že jsem vybrala správně. Dárky se líbily a potěšily :-) Vánoce samy o sobě byly takové zvláštní. Těsně před večeří mamce ukáplo pár slz, i já měla co dělat, abych se udržela. Ještě to není ani rok, co moje milovaná babička není mezi námi, rozhodně mi u toho stolu chyběla. Vybavovaly se mi s ní ty vzpomínky z loňska. Nakonec jsme se naladili na tu správnou atmosféru a jídlo si vychutnali. Potom následovalo rozbalování dárků. Tentokrát jsem našim nedala žádný seznam přání a nechala to zcela na nich, ať mě překvapí. Jen u bráchy jsem věděla, co dostanu, sama jsem si to vybrala. Co se konkrétně dárků týče, dostala jsem takové ty méně hodnotné dárky, ale zase takové, že opravdu potěšily :-)
Svátky proběhly taky v klidu, navíc hned den po štědrém večeru se slavily bráchovo narozeniny. Menší oslavička u nás a pak si to šel oslavit ven s kamarády. A já to zakotvila u televize s pohádkami a filmy.

A když je zítra ten silvestr, tak bych chtěla popřát ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK - hlavně ať je plný zdraví (toho nejvíce), štěstí, lásky, úspěchu a zážitků.
Říká se "jak na nový rok, tak po celý rok", doufám teda, že všichni zvolíme ten správný krok, který nás bude provázet celých 365 dní :-)

na vážkách ..

17. prosince 2014 v 22:06 | Es.
Mám za sebou už tři termíny kurzu. Nějak si uvědomuji, že si nejsem úplně jistá, jestli se opravdu na ten obor hodím. Ty lekce jsou skvělé, rozhodně si myslím, že mi pomůžou. Jenže já si tak říkám, jestli je to fakt co mě bude bavit. Uvidím, jak to bude vypadat až ho skončím. Rozhodně si přihlášku podám a uvidím, jak to dopadne.
Poslední dobou totiž stále uvažuji nad tím, že bych jela někam do zahraničí. Pracovala chvíli v té zemi a pak jela zase do jiné. Zní tak lákavě. Do toho všeho ještě si říkám, že bych mohla pracovat a studium mít dálkově.

Jsem hrozně nerozhodná!

A teď trošku k těm Vánocům. Dárek nemám ještě ani jeden :D Nechávám si to na poslední chvíli, stále promýšlím, co vlastně komu koupit, nějaké ty nápady mám, ale pořád si říkám, co když mě zaujme něco úplně jiného :-) Každopádně se letos těším. Na Štědrý den mám v plánu uskutečnit pár tradic a celkově si to užít :-) Navíc jsem letos ani rodičům neříkala co bych chtěla, tak jsem celkem zvědavá, co pod tím stromkem objevím.