Listopad 2014

listopadové novinky

25. listopadu 2014 v 16:59 | Es.
V sobotu mi začal můj přípravný kurz na vysokou v Praze. Den předtím jsem se ještě nechala přemluvit na menší párty na bytě. Domů jsem dorazila po druhé hodině ranní, než jsem usnula tak už se to možná blížilo k té třetí hodině. A ve čtvrt na šest už mi zvonil budík. V tu chvíli kdy jsem ten zvuk slyšela, jsem si připadala, jako kdybych spala jen deset minut :D V půl sedmé pro mě přijel odvoz. V Praze mě vyhodili u tramvaje, s tím, že ta tramvaj jede rovnou na danou ulici. Říkala jsem si, že to je paráda. Jenže osud měl asi jiný záměr, protože ta tramvaj o pár zastávek dál musela zastavit. Hasičské auto stálo přes trať, hned vedle toho hořel barák. Takže jsem jako většina lidí hned vystoupila a nechala se vést davem. Došla jsem až k zastávce Anděl, kde díkybohu jela jiná tramvaj, která mě dopravila přesně tam, kam já jsem potřebovala :D Po desetiminutovém hledání té budovy jsem to nakonec našla. Sláva. Naštěstí jsem do první lekce měla ještě nějaký ten čas, i když to předtím vypadalo spíš tak, že to snad vůbec nestihnu. Naštěstí jsem tuhle zajímavou cestu neabsolvovala sama, ale byla jsem mnou i kamarádka, která je na tom kurzu taky zapsaná. Jinak bych byla v Praze snad úplně ztracená :D
Moje první dojmy z lekcí jsou trošku smíšené. Zatím to byl takový ten rozjezd, kdy se do toho všeho teprve dostáváte, teda já určitě :D Pár ostatních lidí mi přišlo, že toho ví o moc víc než já :D Chvilkami jsem si fakt přidala trošku jako zoufalec, co skoro neví o čem je řeč.

A co se práce týče. To je zatím na bodu mrazu. Měla jsem zajištěný místo přes tetu, všechno nasvědčovalo tomu, že od listopadu začnu. Jenže se mi neozval, potom mi teta poslala jeho nové číslo, volala jsem mu a nic. On si pak údajně vzal číslo na mě a zatím teda žádná odezva. Takže se flákám doma, už mě to nebaví, ale práci si už hledám jinou, tak snad se něco poštěstí :-)