Srpen 2014

malý úspěch, nečekaný večírkový závěr, domácí pohoda

23. srpna 2014 v 21:16 | Es.
Výsledky ohledně vš jsem věděla dříve než včera (22. srpna), jsem přijata, resp. výsledek byl, že jsem "postoupena ke zvážení" což znamená, že se mám v daný termín dostavit na zápis. Datum mám stanovený na 17. září, ještě mi mají do konce sprna poslat dopis s více informacemi :)

Minulý pátek jsem byla rozhodnutá, že na žádnou párty nepůjdu. Jenže pak mi zavolala T., že mám dorazit ke K. na byt. Oblíkla jsem se teda, tam s holkama vypila lambrusco a tři sklenice rumus kolou. Asi před dvanáctou jsme vyrazily směr klub, po cestě ještě volaly kámošce, ať dorazí. O chvilku později jsem jí šla naproti, a po cestě jsme jen my dvě vypily celou flašku vína asi do deseti minut :D To už mě fakt nakoplo :D Pak jsem to dorazila Long Island Iced Tea. Začala si na baru povídat s jedním chlápkem, o dost starším jak já :D Jenže pak se seznámila ještě s nějakým mladým klukem. Což byla v tu chvíli chyba :D protože nakonec jsem skončila u něj doma. A u nevinného přespání to rozhodně neskončilo :D

Tenhle víkend si užívám v klidu doma. Včera jsem si dala sklenku bílého vína, popcorn a film Jíst, medivat, milovat. Fakt úžasný film, asi bych potřebovala něco podobného jako Julia.

párty červenec

4. srpna 2014 v 21:23 | Es.
Rozhodně se nevyplácí jít zapít svátek den před tím než jdete zapít narozeniny. Ve čtvrtek mě pozvala kamarádka k sobě, že slaváí svátek a všichni zvaní už tam jsou a ať dorazím taky. Šla jsem, ale nečekala jsem, že se celkem dost opiju :D Domů jsem šla v pět ráno a nohy se mi krásně motaly :D Hned druhý den mě čekala ta oslava kamarádčiných dvacetin, začátek byl plánován na osmou. Dorazila jsem s lehkým zpožděním, ale to nevadilo, protože jsem nebyla jediná. Slavila to ve městě v hospodě, ale měla půjčenou místnost, takže to bylo celkem plus, i když tam bylo neskutečné horko. Dala jsem si pár drinků, poznala nějaké ty nové lidi, ale neopila se, prostě to nešlo :D Pokračovalo se na diskotéku. Nakonec jsem tam zůstala s oslavenkyní já a ještě jedna kamarádka s přítelem. Ty jsme potom doprovodily na vlak, kde jsme s nima ještě čekaly cca půl hoďky. Takže v šest ráno hurá domů z vlakového nádraží.

V týdnu zase klid, spíš občas jsem zašla ven a tak nějak se flákala doma. Za to v pátek, další párty, opět oslava narozenin, tentokrát ve stylu "house party". Bylo nás tam možná tak dvanáct, chvilku se hrály Aktivity, které se stejně nedohrály. Všichni byli tak různě rozmístění, buď venku nebo v obýváku či v kuchyni. Prostě asi jsem to čekala trochu jiné. Sobota byla ze začátku kritická - nesvypalá s žaludkem na vodě, žádná chuť něco dělat - ale když jsem se pak odpoledne ještě prospala, tak už vše bylo dobrý.

Co se týče výsledků 2. kola na vš, tak to budu vědět až po 22. srpnu. Taky by to mohli dát na net dřív.