Červenec 2014

konec června, začátek července

13. července 2014 v 15:05 | Es.
Červen za mnou, takže už žádné zkoušky :D Plzeň nakonec nevyšla, chyběly mi tři body do minimálního počtu pro přijetí. To znamená, že Karviná byla jediná úspěšná, ale dívala jsem se na druhá kola přijímacího řízení a rozhodla se zkusit ekonomickou fakultu v Chebu obor Management obchodních činností. Do konce července musím na jejich studijní oddělení poslat vysvědčení ze třeťáku a ze čtvrťáku, na základě druhého pololetí z obou ročníků pak moje známky odečtou podle stanoveného čísla. Nakonec se udělá pořadí a podle volných míst se bude přijímat, tak si myslím, že mám celkem dost velkou šanci se tam dostat, držím si palečky! :-)

Jinak už také vím výsledky z angličtiny, dělala jsem si mezinárodní zkoušky na úroveň B2 (písemná + ústní část). Když jsem se dozvěděla, že jsem zvládla tu ústní část, jsem měla fakt radost, protože jsem se toho docela bála, přišlo, že jsem toho moc neřekla a že to prostě nebude dobrý, ale opak je pravdou. A později jsem se dočkala i výsledku písemné části, kterou jsem taky dala, takže radost ještě větší! :-) Teď už jen počkat až mi přijdou ty certifikáty.

Prázdninových akcí zatím moc nebylo. Každopádně nějaké párty už proběhly. Teď asi nejbližší bude až poslední pátek v červenci, budou se slavit dvacetiny, takže to si žádá řádné zapití :D