Březen 2014

what's new?

21. března 2014 v 23:54 | Es.
Už přes dva týdny jsem zase o rok starší. I já se dočkala toho přestupu z "náct" na "cet" :D Oslavila jsem to další týden v pátek s holkami, byly jsme u nás doma asi tak do těch čvrt na 12 a pak se šlo ještě směr město. I když šla jsem jen já a Peťula, zbytek šel domů :D Celkem jsem se divila, že jsme toho ani moc nevypily :D Jen celou flašku bílýho rumu s colou. A na cestu pak jsme měli v půllitrové petlahvi obyč rum s colou. Ale musím uznat, že jsem si to užila, opila se tak akorát, takže mi nebylo špatně a druhý den se ani kocovina nekonala, naštěstí :D V sobotu jsem to slavila s rodinkou. To jsem pila už dost málo, ani chuť jsem na to moc neměla :D

Pondělí bylo dost pochmurný, umřel mi můj nějvětší miláček rodiny :( Měli jsme kocourka skoro 15 let. Bohužel měl zánět ledvin, takže mu mamka nechala dát na veterině injekci. Myslím, že nezapomenu, když přišel brácha domů bez něj. Jen doufám, že už jsme si všechno to špatný a bolestivý konečně vybrali a čeká nás v tohle roce už je všechno radostné a pozitivní :)

the first March

2. března 2014 v 0:29 | Es.
Myslím, že bych napsala už dřív nebýt mé lenosti všechno sepsat. Leden vypadal celkem zajímavě, ale přeci jen jeho zakončení nedopadlo nejlíp. Nečekaná ztráta milované osoby hrozně zabolí a u mě tomu nebylo jinak. Bohužel život je takový a smrt si nevybírá, přesto všechno je stále v mém srdci a to je vlastně nejdůležitější, protože tam bude navždy živá a stále se mnou.

Únor byl moc krátký, ale svým způsobem užitý. Navíc jsem si poslala čtyři přihlášky na vejšky a to ještě nejsem u konce. Letos si říkám: lepší podat více než méně :) Mimo jiné byly i takové ty menší neplánované "splečenské" akce. Nejdříve návštěva čajovny a pak tanečky na disko. Takové jsem měla dva víkendy, respektivě dva pátky - rozhodně povedené! :-)
Minulou sobotu jsem byla na oslavě narozenin, myslím, že byly řádně zapité. Druhý den jsem byla celkem unavená, spala asi jen dvě hoďky a ještě si šla zahrát volejbal. Pak jsem domů přišla úplně zničená, takže jsem usnula :D