Říjen 2013

trocha společenského života neuškodí .

13. října 2013 v 18:38 | Es.
Škola probíhala jako obvykle. Ve středu mě sice čekal menší test, ale nic co by se nedalo zvládnout. Pondělní odpoledne byl o celkem zajímavý. Vyspala jsem se s jedním klukem, kterýho jsem znala už zdřívějška od vidění, ale začali jsme si psát až nedávno, tak dva týdny zpět. No a tak nějak jsme se prostě domluvili na sex, tak proč na to nekývnout, že. Jednoduše se nedalo dolat :D A aby to bylo o to zajímavější, stalo se to u něj v kanclu, nikdo už tam nejspíš ani nebyl. Ale když jsme se zaslechli kroky, tak raději zamkl dvěře :D Musím říct, že jsem si to užila :) No a jestli to bude mít pokračování, to nevím, ale proti bych rozhodně nebyla :D
Ve středu jsem šla za Barčou na pokec, prošly jsme město a nakonec zakotvily v kavárně (zároveň v restauraci), daly si točenou kofolu a probíraly takový ty všední téma, co se stalo a tak.
Včera jsem šla do kina na Kameňák 4. Povedlo se jim to, některé hlášky byly fakt svělé! :) Já osobně se smála skoro celý film, celkově mě to nadchlo. A i když to u nás v kině jelo už čtvrtý den, tak bylo plný celý kino. Potom jsem rychle šla domů, převlíknout se a pak k Barče. U ní jsme byly tak čtvrť hoďky a pak zašly na jídlo. A nakonec podívat se na ten noční život ve městě :D Zašly na diskotéku, objednaly víno se spritem a sedly si kousek od parketu. Nikdo tam ještě nebyl, tak jsme si povídaly a sem tam koukly kolem, jestli je tam někdo známý. Nakonec jsme zbytek času skoro protancovaly, až s naprostým vyčerpáním a stoprocetní spokojeností šly domů. Povedený večer.

"akce" .. kino .. Vary .

1. října 2013 v 18:48 | Es.
Na celý minulý víkend jsem odjela pryč. Jeli jsme vedoucí s dětma z oddílu, prostě parta kamarádů, když to zkrátím na víkend na barák k dalším kamarádům z kraje :D Sjelo se nás tam celkem dost. Na pátek se program nedělal, jen večer se zahrálo pár her. V sobotu odpoledne udělala naučná stezka po okolí, já s Nikčou jsme dostaly stanoviště u silnice, kde obvykle skoro žádný auto neprojede :D Mrzly jsme tam asi přes tři hodiny a čekali až vždycky přijde skupinka a po ní další a další až přijde nakonec i poslední. Pak jsme to s Nikčou vzala přes trasu, že se aspoň mrkneme, kde jsou další stanoviště, no málem jsme po cestě zabloudily, protože jsme přehlídly fáborek, naštěstí jsme ho pak uviděly a šly správně :D Večer se dětem pustila pohádka a starší nahoře hráli hru. Já s Nikčou unavené, přímo na pokraji sil :D Tak jsme si daly kafe, a později přešly na rum s colou. Nechaly jsme si to dát do velkého půllitru a půl na půl. Pily jsme to dlouho no :D Mezitím jsme měly paňák zelené, višňovýho jelzina, čistýho ruma. A já si pak ještě nechala nalít víno s colou. Nemusím ani říkat, jak jsem byla v náladě :D Spát jsme šly až ve čtyři ráno, a vstávaly v půl osmé. Vážně skvělý. Docela mi bylo i špatně :D Zajímavá neděle, ještě, že se už jen balilo a připravovalo na odjezd. Po obědě jsme vyrazili na nádraží a hurá domů. Když jsem dorazila, myslela jsem, že půjdu spát, ale nakonec jsem vydržela do deseti a pak usnula ani budík si nenařídila, štěstí, že mě ráno vzbudila mamka, jinak bych tu školu snad i prospala :D
V pondělí jsem šla s Týnkou do kina na Mortal Instruments: City of bones. Musím říct, že se jim to povedlo pěkně natočit, fakt se mi to líbilo, jsem se na ten film těšila už někdy od června, když jsem viděla trailer na youtube, a myslím, že moje očekávání to splnilo :-) Zbytek týdne už byl jen spíš "škola", kde se neděje nic moc zajímavýho. Prostě pět "hodin" intezivní výuky angliny, ale je fakt, že mě to celkem baví.

Tuhle neděli jsem jela do Karlových Varů, na výlet. Ne, že by to nebylo fajn, ale komu by se chtělo chodit v tý zimě po kononádě ?! :D Mě fakt ne. I když našlo se dost turistů, kteří si to užívali. Foťáky na krku a oči na stopkách, aby něco nepřehlédli :D My jsme si to tam prošli a jeli domů. Na to, že jsem byla naposled v KV asi pět let zpátky, tak se tam nic moc nezměnilo.