Září 2013

Dočesná .. angličtina .

15. září 2013 v 20:39 | Es.
Už měsíc jsem tu nebyla, to utíká rychle. V sprnu už se pak nedělo nic zajímavýho. První víkend v září jsem jela na Dočesnou do Žatce, to si prostě nenechám ujít žádný rok :-) Nejvíc jsem se těšila na Rybičky 48, které jsem bohužel prošvihla, přijeli jsme pozdě :/ tak jsem byla celkem naštvaná, ale nakonec se mi nálada vylepšila. Ochutnala jsem vanilkové pivo, které nebylo vůbec špatné. Potkala tam svého ex frienda with benefits s holkou, se kterou to nejspíš momentálně táhne. A to byly najednou nervy, celá jsem z toho byla mimo. Ale nakonec jsem se dala dohromady a užila si to. Zůstala jsem tam až do konce, takže jsem měla konečně přiléžitost poslechnout si Mig 21 naživo. Skvělý zážitek ! :-)

Domů jsem se dostala až v půl druhé ráno, úplně vyčerpaná, takže postel byla jasná volba :D
Od září chodím na pomaturitní studium angličtiny, mám hodiny od pondělí do čtvrtka a to od 8 do 12. Zatím mě to i celkem baví, navíc každý čtvrtek mám na tři hodiny rodilého mluvčího, američana a nemůžu si stěžovat, je moc fajn a pokud někdo z nás nerozumí, tak se to snaží vysvětlit, aby jsme pochopili :-) Nakonec jsem si ani přihlášku na vš do Hradce Králové neposílala. Jsme se s mamkou dohodly, že to zkusím příští rok. Takže už někdy v prosince mám v plánu projít si seznam škol, kam bych chtěla, abych si to mohla pořádně promyslet :-) a navíc mám aspoň víc času připravit se na přijímačky. Doufám, že tentokrát při mě štěstí bude stát, ale myslím, že určitě mi to vyjde ! :))

Dneska jsem se podívala na film Martin a Venuše, fakt se mi to líbilo, skvělý film ! :) A taky mám v plánu zajít do kina na Donšajni, tak jsem na to zvědavá. Jen ještě nevím, kdy :D