Červen 2013

přijímačky, akce, kino .

25. června 2013 v 14:09 | Es.
Minulý čtvrtek jsem jela do Plzně na přijímačky, málem jsem je nestihla. Trošku jsme bloudili v Plzni :D A jeden pán nás nasměroval dobře, jenže pak se ještě ptali nějaké slečny a ta nás poslala na špatnou fakultu. A teď zbývalo pouhých deset minut do začátku :D Takže rychle do auta a nakonec jsem to musela doběhnout, měli jsme štěstí, že jsme viděli nějaké holky, jak také utíkají na zkoušky. No prostě báječný den. Tak jsem běžela rychle k těm budovách, když jsem zastavila u tý první a viděla, že tam kde mám být já, je ještě tak 300 m ode mě, tak jsem zase běžela, takže úplně červená v obličeji, totálně spocená jsem se tam zapsala, vzala si papír na zapsání odpovědí a šla dovnitř posluchárny. Tam už tolik lidí, že jsem si sedla hned nahoře mezi nějaké kluky :D Výsledky se dozvím až na konci června, protože tenhle čtvrtek je ještě náhradní termín. A já tam opět nebudu chybět na druhý obor :D Tentokrát, ale už nezabloudíme :D

V pátek byla v Jirkově na Červeným Hrádku akce Ples upírů, každou hodinu je tam představení. Bylo to zajímavé a líbilo se mi to :-) Doufám, že to bude i příští rok, navíc tam bylo pár stánků s občetstvením. Hned jak jsme s Týn přišly, jsme si daly pivo, a pak to omrkly, co kde je :-)
V sobotu jsem měla jet na hory, ale mě se absolutně nechtělo, takže jsem nikam nejela a byla doma. Rodiče jeli natrhat jahody. Stihla jsem se jima i přejíst :D Nešlo jim odolat ! :D
V neděli mi napsala Káťa, že jde do kina, a nakonec to dopadlo tak, že jsem šla taky. A to mi napsala asi 40 minut před začátkem, tak to byl celkem fofr :D Rychle umýt vlasy, trochu zkulturnit, jindy by mi to trvalo tak hoďku, teď jen 20 minut :D Štěstí, že to kino mám kousek od baráku. Šly jsme na Pařba na třetí. Musím říct, že jsem se pobavila, fakt vtipný, pěkný film, ale nejradši mám stejně jedničku ! :)) No nejvíc mě pobavil ten konec, začaly titulky a najednou se ještě objevila poslední scéna, málem jsme jí prošvihly :D a právě tahle scéna mě pobavila nejvíce, ale podle toho teda nevím, jestli to měl být definitivní konec anebo bude pokračování. Kdo ví. Takže bych film zhodnotila tři hvězdičky a půl z pěti :D

zkoušky, víkendová akce, filmy .

13. června 2013 v 1:52 | Es.
Ve čtvrtek jsem měla ty přijímačky na UK, no musím říct, že jsem tam šla s tím, že to nějak otipuju a buď to vyjde nebo ne. Moje skóre nebylo vysoké na minimální počet pro postup do druhé části, nevyšlo to. I to se stává, nic si z toho nedělám, ještě mám před sebou dvoje přijímačky, kde určitě budu úspěšnější :))

Na celý víkend jsem nebyla doma, a vůbec mi to nevadilo. Jela jsem na takovou akci pro děti. Počasí nám pěkně vyšlo, program nebyl špatný. Prostě takhle akce stála za to, sice jsem měla ehm asi trochu dohlížet na děti, co tam byly, ale našel se spolehlivější dozor :D Jelo se v pátek ráno, cesta vlakem byla dlouhá, tak jsme si s pár dalšími trochu obohatili míchanými nápoji, ehm lehce alkoholickými. Míchala jsem to pěkně, ale naštěstí jsem to tak nějak přes ten den zajedla a propohybovala :D takže žádná kocovina po ránu nebyla :D V neděli jsem domů přijela až někdy kolem sedmé večerní a to je kvůli pár potížím, co byly na trati.

Středeční den byl spíš filmový, našla jsem si dvě novinky, respektivě filmy 2013. První jsem si stáhla Paralelní světy / Upside down, celkem zajímavé, aspoň mě se to líbilo. A druhý Bezpečný přístav / Safe haven - skvělý film ! :)) Je to námět na knížky od Nicolase Sparkse, takže je jasné, že si tu knížku musím přečíst ! :D :)

A plány na tenhle víkend ? V pátek večer pomaturitní večírek se třídou, a sobota je ještě bez akce, tak se uvidí, jak to vlastně bude :D

nic se neděje, není o čem psát .

1. června 2013 v 19:54 | Es.
Ve čtvrtek jsem si byla pro maturitní vysvědčení a hned milé překvapení. Mám maturitu s vyznamenáním, to jsem fakt nečelala ! :) Z češtiny mám za dva, z angličtiny za jedna, cesťák za jedna, ekonomiku s právem za dva a praktickou za jedna. Je to lepší než jsem čekala :-)) Nakonec jsme si připili šáňem a tím to vše skončilo. Akorát musím do školy ještě jeden den v posledním týdnu v červnu pro výpis jednotlivých známek, nebo tak něco.

Ještě chvíli a bude ze mě citová troska. Kdo by řekl, že se dostanu do role, ve které si připadám jako totální loutka. To fakt nebyl můj sen, ani by mě nenapadlo, že někdo na mě tak zapůsobí, že bude ráda za každé slovo, nebo za malou chvíli strávenou společně. A nejhorší na tom je, že ačkoliv je něco domluveného nebo aspoň částečně, druhá strana to zruší. Jak úžasné ! Vdyť mě to přece vůbec vadit nebude, říkám si jak je to strašně v pohodě a nevadí mi to, přitom mě to přímo štve. Kolikrát ještě uslyším slovo promiň, nemůžu. Možná by bylo lepší nechat to být a jít dál, jenže mě se nechce. Radši si budu hrát na chápající, co řekne, to nevadí, tak jindy. Tak uvidím, jak dlouho mě tohle ještě bude bavit. Třeba nastane zvrat, a já bude zase v pohodě a nic nebudu řešit, i když teď to tak nevypadá. Každý má krizové období, no ne. Moje právě nastalo, každopádně nehodlám se v tom utápět, prostě to nějak překonám.

A jinak prázdniny stojí za prd. Chtělo by to nějaké ty akce, tak snad se něco ryhle najde. Můj diář začíná být prázdný, a to se mi silně nelíbí ! :D S tím se musí něco udělat. Ale jisté plány by tu byly, jen se musí realizovat.