Duben 2013

jsem zase tady .

5. dubna 2013 v 16:45 | Es.
Páni, nějak dlouho jsem nenapsala ani čárku, tak teď mám v plánu to opět napravit. Ve směs za ten měsíc, co tu nepřibyl ani jeden jediný článek se nic moc nedělo. Teď je to dost o učení a zase jenom učení. Přihlášky na vejšky jsem podala včas. Jedna putovala na Karlovku, obor marketing a média, nějak tak se to jmenuje, jo zapomněla jsem přesný název :D a pak dvě do Plzně na angličtina a němčina v komerční praxi, a pak mezinárodní vztahy. A vlastně ještě jednu mám neposlanou, mám čas, termín je až do září :D tak to pošlu někdy v tomhle měsíci, a bude to do Karlových Varů na práva :-)
Ve škole teď píšeme maturitní okruhy a musím se přiznat, že to právo mi fakt dává zabrat ! Připadám si jako nějak debil, co nic neví :/ :D Hlavně ona to chce po nás doslova a do písmene, jak to máme v sešitě. No i když se učím, stejně mi to nějak nejde. Jako by moje paměť nechtěla spolupracovat. Už nevím, jak se učit, abych si to pamatovala nějakou dobu.
Mimo to víkendové párty už na mém seznamu moc nejsou :D A to je co říct jako :D Sice sem tam se najde nějaká ta výjimka, že se jdu do města odreagovat, ale už to není takový "horký" :D