Říjen 2012

myšlenkami mimo ..

25. října 2012 v 19:35 | Es.

Asi poslední dva nebo snad už tři dny nemyslím na nic jiného než, že bych chtěla být jinde. V jiné zemi v jiném městě. Prostě daleko odsud.. Vypadnout minimálně na měsíc od všeho toho, co děje tady. Vlastně se až tak moc nic neděje, ale mě přijde, že je čas zmizet a vypnout. Jen si užívat cizí kulturu, cizí okolí a jen tak se usmívat a nepřemýšlet nad ničím. Potloukat se ulicemi a vychutnávat si tu svobodu. Jak bych se teď sbalila a odjela třeba do jednoho z měst, které mám v záhlaví.
Moje nálada nějak klesla a je skoro na bodu mrazu. Skoro vůbec nemluvím, neusmívám se. Jen mlčím a mám kamenný výraz. Ani ty prázdniny mi nezvedly moc náladu. Podle situace soudím, že je čas na knížky. Na čtení je toho dost. Zrovna mám rozečtenou Matku od K. Čapka, chystám se na Pygmalion, dále na pokračování PLL už 3. díl.. Potom mi zbývá Bohatý táta chudý táta pro mladé .. a nakonec knížka s anglickým textem Why not? .. Vhůru do čtení.
Jinak včera jsem si šla lehnout ve čtyři odpoledne, že si zdřímnu tak na tu hodinu a půl.. Nakonec jsem se vzbudila v jedenáct večer, a to jen abych si došla na záchod, potom jsem lehla a spala až do rána. Po dlouhé době, co jsem se konečně pořádně a to myslím opravdu pořádně prospala :-) Aspoň nějaké to pozitivum.
Ve škole se skoro pořád řeší ples, no je toho moc. Aspoň, že máme plesový výbor, který to probírá s učitelema a vše tak nějak zařizuje. I tak se dokážeme pořádně nepohodnout, naštěstí většina už je zařízena a vyřešena. No já zatím pořád uvažuju co za účas. Mám docela představu, ale obrázek, kzterý by tomu odpovídal, ne a ne najít. A taky uvažuju, že se nechám nalíčit od nějaké vizážistky, protože sama bych si to neudělala tak pěkně :DD

Teď si jdu udělat čaj a kouknout po nějaké zmiňované knížce.. Snad máte lepší období i náladu než já ;-)

akce, akce a zase akce :D

21. října 2012 v 0:55 | Es.
Minulý pátek pařba, nebylo to špatné, no přesto čekala jsem to lepší :-) Moc lidí ani na diskotéce nebylo, i když na té druhé zase plno. Druhý den směr za kamarádkou oslavit narozeniny. Nebylo to špatné, nejdřív jsme šly jen posedět, kde byla i celkem zábava a plno lidí. A pak, že si vyrazíme zatancovat, to byla ovšem chyba ! Dohromady lidí tam mohlo být tak dvacet a to si nedělám srandu. Vydržely jsme hodiny a šly jsme domů. Byla jsem docela ráda. Asi v osm jsem jela domů a relaxovala, vůbec nic se mi nechtělo. Ve škole pár testů, jinak vlastně nuda. Každý den jsem odpočítávala konec všech hodin a těšila se domů.
Včera byl jasný plán. Se Štěpkou jsme měly jediný cíl a to opít se ! Myslím, že se nám to i povedlo, stihly jsme udělat i jednu předopileckou fotku, která se nám mimochodem i povedla ! :D No a taky mi udělala nehtíky, pak jsme pily a povídaly si. Príma večer, i když v jedenáct jsme vyrazily do města. Vydržely jsme do jedné ráno a hurá domů. Měla jsem toho docela dost, celkově unavená po týdnu, kdy vstávám v pět a do toho ještě alkohol. No podepsalo se to na mě ! :D
Jinak jsem stihla jít i v pátek do knihovny a půjčit si další knížky, i když mám doma stále rozečtené :D Musím se polepšit a věnovat tomu více času. I když ono se to lehce říká, ale horší je to praktikovat, po škole na čtení moc chuť nemám, protože vím, že za deset minut usnu :D Tak asi víkendy to budou muset nahradit.

Snad se mi povede příští napsat lepší a delší článek, poslední dobou není moc o čem psát..

skvělý i když trošku unavený víkend a dále frmol ve škole .

9. října 2012 v 22:19 | Es.
Po pětidenním marodění přišel na scénu jeden z nejlepších víkendů ! :-) Není nad to mít alespoň dvě kamarádky, co vám dokážou pozvednout náladu jako skoro nikdy, jakmile jsem v jejich přítomnost, jsem samý úsměv. A je slyšet upřímný smích, ať se to týká nemožných legrácek, nebo opravdových vtipů, vždy se najde důvod proč se smát a užívat si ty chvilky. Sice jsme se celé dny neviděly, jen u snídaně a večer, ale i tak jsme toho zvládly tolik :D Jinak mi dělali společnost kluci a tak jsem se opravdu nenudila :D Některé přednášky byly lehce unavující, například psychologie a pedagogika nestála za moc. Ne že by to nebylo zajímavé, ale pokud ten lektor to neumí, jak se říká "prodat" pak je to docela nudné. Snažila jsem se pozorně poslouchat, dělala si i zápisky, ale ke konci se mi klížily oči a mě se chtělo spát :DD Za to taková zdravověda mě bavila :-) Měli jsme na ní lektorku, naučila se od ní nové obvazové techniky, ani jsem nevěděla, že to tak lze :-) Další zkušenost, co se může hodit :-)Zkoušky jsem ještě nedělala, protože tenhle kurz je na dvě etapy, tudíž mě čeká ještě jeden víkend, ale začátkem listopadu, do té doby mám čas podívat se na to, abych byla připravená na otázky :-)

Ve škole mám lehce frmol, samé dopisování. Dneska mě čekala matika, kterou jsem lehce podělala :D v hodinách to umím, všechno vyjde a teď takové zbytečné chyby :D celá :D malé testíky pokašlu a čtvrtletky většinou za jedna :D ale to by nebyl správný rok, aby se mi tam neobjevila nějaká ta horší známka :D Jinak zítra mě čeká marketing a geografie :) tak snad budu mít lepší den, ale učila jsem se ! :D A až do konce týdne každý den nějaký test, takže moje odpoledne vidím strávená nad sešitama :D skvělé vyhlídky ne :D Pak oddychový víkend ve stylu pařeb :D V pátek teda nevím jestli půjdu, možná.. každopádně v sobotu jedu za spolužačkou a jdeme s holkama oslavit její narozeniny :-)

Jinak mě štve, že už mám tak málo na čtení knížek, které nepotřebuji k maturitě. Doma mi leží asi dvě a já nevím, kdy si je přečtu. Snad se najde čas i na ně :-)

divadlo, hory, marod .

4. října 2012 v 20:34 | Es.
Konečně jsem se dostala k tomu napsat další článek. Ta dotyčná osoba, o které jsem se zmiňovala v minulém článku, nebyla celý týden ve škole po tom menším rozhovoru po fb. Takže se nic nedělo. Její další dvě kamarádky se objevily až ve středu a probíhala těžká ignorace.
Ve čtvrtek jsme byli v divadle na Noc na Karlštejně. Páni. Byl to krásný muzikál. Šla bych na něj i znova :-) Opravdu pěkně zpracované, padlo i pár vtipných hlášek :-) Celé představení bylo skvělé. Odpoledne jsem odjížděla na hory, bylo to všechno celkem na rychlo. Ještě v ten den jsem se totiž rozhodovala jestli mám jet. Nakonec mě mamka lehce přemluvila, abych jela. Tak rychle zbalit a šup na nádraží. Na horách jsem si to užila, počasí jsem měla krásné. Dokonce i program s dětma nebyl špatný. Vyřezávali jsme i dýně, potřebovali jsme je na večerní scénku pro děti. Já je nedělala, jen byla jako poradce jak se má udělat obličej a jinak jsem tam vlastně celý prodloužený víkend sloužila jako hlavní fotograf :D
V neděli jak jsme se vrátili, jsem ulehla do postele a nevylezla z ní až do úterý :D Takže celý tenhle týden se "flákám" doma. Kašlu jako "tuberák", mám červený nos jako Rudolf. No prostě vysněný týden marodění, co si budeme povídat :D
Tak se tak nějak léčím a doufám, že budu zítra ok, protože jedu do Ústí dělat zkoužky na vedoucí, zase celý víkend pryč.