Červenec 2012

myšlenkový pochod .

28. července 2012 v 15:20 | Es.
Už skoro měsíc prázdnin za mnou a mě přijde, že mě ještě žádné dobrodružství nepotkalo. Každý rok si říkám jak tyhle prázdniny budou jiné, že si je pořádně užiju. Mám plno plánů a nápadů, které málokdy uskutečním. Většinou skončím doma, a přemýšlím, co dělat. Většina kamarádů odjela někam na dovču, nemají čas. Takže by se dalo říct, že ani není s kým, co podnikat.
Ve čtvrtek jsem dělala svojí první bábovku, no jo nejsem typ, co by se hrnul do kuchyně vařit. Nikdy mě to nelákalo a zatím ani neláká, stále si říkám, že na to mám čas. Podle mě, vařit mě naučí život, až budu bydlet sama, budu se muset o sebe starat a potom teprve vezmu vařečku do ruky :D Horší bude vařit pro někoho dalšího, já jsem velice vybíravý člověk, a nejím úplně vše :D Takže sama sobě se zavděčím s jistotou :P Abych se zase dostala k té bábovce, povedla se mi a brzo se snědla. Tudíž na přání táty a bráchy jsem dělala novou hned další den, tedy v pátek. Jo byla dobrá, ještě kousek zůstal, ale do večera myslím, se sní :D
A jak týdny plynou, krátí se čas, kdy začne škola. Pro mě nejtěžší rok - čtvrťák, takže učení, testy, zpracování otázek, přihlášky na VŠ, maturák, maturita, rozhodnutí kam dál. Je toho dost. Zvládnu, budu optimista :-)) Ten poslední rok si užiju a zároveň ho zvládnu levou zadní :-) Kdo si věří, dokáže hodně ! :-)

z tábora doma .

23. července 2012 v 19:51 | Es.
Jsem zase doma, v pátek 13 jsem jela na druhý týden tábora, kam jezdím už asi osm let. Takže žádná změna, všichni se tam známe :-) Ale bylo to príma, až na počasí, které nám moc nepřálo. Přesto jsem si to užila a neuvěřitelně se bavila :-) Občas bych ty děti zabila, ale dalo se to s nima. Domů jsem přijela v sobotu, ale úplně vyčerpaná, neboť jsem v pátek pila až do půl 4 ráno a vstávat už v půl deváté, to není nic pro mě :D Taky jen co jsem přijela domů, vybalila si, usnula jsem :D Teď by to chtělo ještě zabavit se na další dny, zatím vůbec nevím, co budu dělat. Snad se něco najde, a když ne, čekají na mě knížky :)) :D
Jo a jak se hrálo každý večer na kytaru, uvědomila jsem si, že mi to i chybí. Mohla bych zase začít hrát, naučit se zapomenuté akordy a prostě učit se doma sama, to je totiž asi to nejlepší, než někam chodit.
A jelikož už nevím, o čem bych se ještě zmínila, tak to bude vše.

bez názvu .

9. července 2012 v 12:22 | Es.
Jsem asi ten nejnáročnější člověk, jakého znám :D Vždy se najde něco, co musím mít, ale zajímalo by mě, jestli to někdy skončí. Tahle vlastnost nebo co to je, zlozvyk ? možná. Nějak se ho nemůžu zbavit.. Snad až budu vydělávat svoje peníze, pochopím, že na všechno prostě nemám, a pak si určím ty důležité hodnoty, co je fakt důležité mít a co ani tak nepotřebuju.

Prázdniny zatím nic moc, ve čtvrtek jsem spala u Nikči, kde byla menší domací párty. Bylo nás jen šest, ale to na příjemnou zábavu stačilo. Tak nějak se všichni dost opili, jen já byla pozadu :D Ani jsem neměla chuť se úplně zlít, takže jsem si pomalu usrkávala víno s top topicem, a nuceně si dala dva paňáky vodky a lehce si lohla bílého ruma, míchaného s colou. Takže já byla skoro jako střízlivá, ale ani mi to moc nevadilo, spíš jsem byla ráda :D Zatímco ostatní pili a bavili se až do pěti do rána, já šla spát něco málo po třetí. Celý večer bych teda zhodnotila za vydařený :-) Pak v sobotu jsem měla jít na narozeninovou oslavu k Barče, ale tam jsem ani nešla.

výzo, disko, vztek, to všechno se událo .

2. července 2012 v 13:54 | Es.
Jako obvykle výzo byla taková třešnička na dortu :D No jistě, že mám vyznamenání :-ú Pět dvojek, což je dobré scóre, a navíc poprvé co jich mám jen pět, vždy byly ještě dvě navíc, no i když mohly být jen 4, kdyby mi nedal dvojku z těláku :D co už :D Po výzu jsem měla jet do Prahy na Prague City Festival, tolik jsem se těšila, že uvidím Blink 182 a hlavně Simple Plan ♥. Bohužel z finančních důvodů pořadatele se to zrušilo a peníze jsou v nedohlednu, jsem naštvaná ! Hlavně nevím jestli je vůbec dostanu nazpět, což mě štve asi úplně nejvíc no. Tak jsem si to vynahradila aspoň noční pařbou.
Odpoledne jsem si prošla ještě město, koupila si tílko. A pak asi kolem sedmý začly přípravy. Měla jsem sraz z holkama v devět, no a než já se vypravím, to trochu trvá :D Vyrazila jsem, holky už lehce v náladě, já střízlivá, paráda teda :D No šly jsme honem na dízu, aby jsme stihly do deseti ten levnější vstup, vevnitř hrozné horko a dusno, plno lidí, takže zase ven. Tam jsem potkala kluky, kecala jsem s nima a holky mezitím šly někam pryč. No není to super, když se na vás takhle vykašlou, no co se dalo dělat. Naštěstí jsem potkala Štěpku se Šári, tak aspoň tak. No na to, že jsem chtěla pořádně zapít výzo a opít se, plán se nepovedl :D Ani jsem toho moc nevypila a ještě i něco ušetřila :D Měla jsem Cuba Libre, dvě piva, a džus :D Ale jinak jsem si to užila. Štěpa, Káťa a já jsme šly na jinou dízu, po cestě jsme potkaly nějaký kluky z jinýho města, no jaksi nás odchytili a chtěli aby jsme šli s nima zpátky. Káťa tomu jednomu dávala svůj face, psala jsem mu to do mobilu já, protože jsem byla asi úplně v nejlepším stavu z nich :D No pak už jsme je ani nepotkaly :D ale domů jsem přišla až v pět ráno, šly jsme se Štěpkou pěkně za svítání :D já myslela, že ani nedojdu jak mě bolely nohy :D
V sobotu jsem se ještě lehce pohádala s mámou, že jsem Nikče pujčila kolo, aniž bych se zeptala.. No a včera mi vyčetla, že jsem moc náročná, za to, že brácha je a byl vždycky skromnej, jenom já musela mít všechno na co si ukážu, a že jsem taky všechno dostala.. Fakt "skvělý" to poslouchat, možná je to z poloviny pravda, ale kolikrát už jsem slyšela "ne", nebo "to počká" a pak jsem se toho nedočkala.. Radši abych mlčela a neříkala nic, co potřebuju nebo chci, protože pak poslouchat, že mi koupili tohle a tohle a že pořád mi něco platí, to nemám zapotřebí.. Škoda, že nemám žádnou brigádu, aspoň bych si nemusela o peníze říkat a mohla bych si koupit, co chci, kdy chci. Bydlet v Praze, už bych si určitě něco našla :-)
No a mimo jiné mě máma nechce ani pustit za sestřenkou na Slovensko, přitom to není tak daleko a autobus jede až přímo do města, kde bydlí, budu muset nějak zpracovat tátu, aby to nějak domluvil s mámou, protože tvrdnout celý prázdniny doma, mimo týdne, kdy jedu na tábor, se mi fakt nechce..

Doufám, že si užíváte prázdnin líp jak já :-)