Květen 2012

dny plné překvapení .

22. května 2012 v 16:15 | Es.
Už druhý týden chodím povinně a poctivě na praxi ! :D Myslela jsem si, že to bude hrozný, nevěděla jsem do čeho jdu a nakonec mám úplnou pohodu. Jsem na Magistrátě v Mostě, ale moje práce, dá-li se to tak nazvat není těžká.. Jsem pořád na počítači a dávám nějaká data nebo je upravuji či mažu do jednoho programu. Nikdo mě nějak extra nehlídá, tak si ani nestěžuji. v půl osmý začínám a v půl druhý končím, z toho půl hoďku mám pauzu na oběd. Tak vlastně "pracuji" pět a půl hoďky v kuse, ale nijak zvlášť se nepřetrhnu. Navíc ta co mě má na starost, má zrovna dovolenou, ale už od začátku mi spíš zadává úkoly její referentka - je milá, tak žádný problém s ní se na něčem domluvit. Vlastně tak nějak všichni se ke mně chovají hezky, asi to bude tím, že jsem jen praktikantka :D Ale potěší to ;-)

Mimo jiné, už mám za sebou opravné zkoušky z jízd a pozooooor UDĚLALA JSEM TO !! :-)) Měla jsem ohromnou radost, a hlavně ze mě spadla ta nervozita, která mě doprovázela celou jízdu. Potom jsem si mohla v klidu oddechnout. Mám to v kapse. Akorát jsem si ještě nebyla zažádat o průkaz :D Na to, že jsem to dělala minulou středu, mám zpoždění :D. To bude tím, že ještě nemám ani fotku, musím se zajít konečně vyfotit, pak vypnit ten papír, zaplatit poplatek, no a nakonec už jen čekat až se ozvou, že je na úřadě a že si pro něj mám přijít :)) Tak do konce týdne tohle všechno musím zvládnout ! :D

V sobotu jsem šla ten úspěch zapít. Nejdříve se mi nechtělo, raději bych byla doma, přišla pro mě Štěpánka, že zajdeme do města a koupíme něco k pití. Koupily jsme rum a kofolu + žvýkačky :D .. Po menších úpravách spíše teda po sprše a vysušení vlasů a oblíknutí jsem vyrazila ke Štěpánce s tím rumem. Ta mě nalíčila, smíchala pití. A pak se začalo pít. Nejdřív jako hlavní ochutnávač Týnka to ještě dolaďovala, aby to bylo dobré.. Asi po půl hoďce jsme všechny tři vyrazily do města a po cestě pily náš namíchaný drink :D Ještě jsme se usadily venku ve městě na lavičce a dopíjely zbytek.
Po dlouhé době jsem se opět ocitla v opilecké náladě - tak jsem měla povídací ! :D Šly jsme si zatancovat, propařily celou noc. Dokonce se seznámily s nějakýma dvěma Němcema, já neřekla ani slovo a to se učím německy (asi nic neumím :D ) Ale byla sranda, domů jsme šly samozřejmě za světla, takže po pátý a oni šli kousek s námi. Pak se rozloučili a my pokračovaly domů. Nevím jak holky, ale já se do postele dostala až v šest. Měla jsem toho dost, taky jsem spala až do večera, vstala jsem až ve čtvrt na sedm ! :D Neviděla ani hokej s Finama, ale to nevadí, vyhráli jsme - takže máme krásné třetí místo :-))

S pozdravem
Es.

jen stručně .

10. května 2012 v 22:52 | Es.
Tak nohu už mám v pořádku, už jsem si nic neudělala :D Škola stojí a známky nejsou špatný :D Nějaký ty pařby jsou pořád, stále mě to neomrzelo, lepší než být doma a nudit, protože v televizi o sobotních večerech opravdu nic není ! Hlavně přes týden by se dalo i na něco koukat, ale nemůžu nebo bych ráno nevstala :D
Závěrečky mám už za sebou, ale bohužel jízdy jsem nedala.. Jo chybička se vloudila, takže někdy v příštím týdnu jdu dělat opravnou. A taky mi od pondělí začíná praxe na 14 dní - budu na magistrátu. Jsem zvědavá, co po mně budou chtít :D snad to nějak zvládnu a rychle mi to uteče ! ;-)
Novinky se žádný neobjevily, pořád je to dokola. Škola, doma, učení, spánek a tak. Jedním slovem : STEREOTYP ..

A poslední věc, co dnes ještě zmíním je, že zítra si jdu na poštu pro lístky na Prague City Festival, těším se jak malá :-)) Bude tam moje nejoblíbenější skupina Simple Plan !! ♥♥ A taky tam bude Blink 182 :-)) Bude to krásný den ! Už aby to bylo ! :-)

Ps: Plány na víkend ani nemám, snad jen, že zítra mamina slaví dodatečně narozeniny - velká rodinná oslava na zahradě ve stylu alkoholu a grilování :P Takže se opiju a najím zároveň ! :D