Prosinec 2011

jen to nejlepší do Nového roku .

30. prosince 2011 v 18:19 | Es.
Přeji krásného silvestra a šťastný Nový rok :-))
doufám, že do Nového roku všichni vstoupíte s nadšením a nezapomeňte na nějaká předsevzetí a cíle :P
užijte si ten večer s těmi nejlepšími ! ;-) Trošku se opijte, ale nepřehánět to ! :D Takže imaginárně si tady všichni o půlnoci ťukneme šampáněm a budeme se bavit dál až do rána ! :-)
Plán na zítřek zní: žádné hádky jen úsměvy a radost ! Jasný ! :-)

Hodně štěstí a lásky, nejvíc zdraví a nová dobrodružství

přeje Es.


Ps: článek o pařbě ve středu a dneška a ze silva napíšu až v lednu :P

vánoce a svátky .

27. prosince 2011 v 20:17 | Es.

Vánoce byly parádní ! :-) 23. prosince se u nás doma konal velký úklid, takže jsem gruntoval úplně celý byt ! Tak jsem si trošku víc mákla no :D Potom jsem na večer zašla ven s J. neboli "panem neznámým".Aby jste byli v obraze, tak jsem dám úryvek z článku napsaného 23.listopadu:
" Mezitím jsem začala tancovat s jedním klukem (popis: vysoký, krásný úsměv, pěkné oči, úžasná vůně :P).. Tancovali jsme, usmívali se.. prostě paráda. Potom přišla za mnou Nikča, že se jde domů, já tam nakonec zůstala a ona šla s klukama. Později jsem tam potkala Barču, která tam přišla se svým kamarádem, tak jsme se bavily. Chvílema spolu tancovaly..
Začaly ploužáky a já tancovala s panem neznámým :D Po asi třetí písničce, došlo na líbání.. jenže po chvilce mě začínalo bolet za krkem, jelikož je o dost vyšší jak já.. No takže tahle to nešlo :D tak následoval jen tanec. A nakonec jsme si šli sednout a pokračovali tam kde předtím :P :D "
No tak jsme si povídali, udělali si menší okružní procházku, protože si něco potřeboval zařídit a taky se chtěl podívat po dárcích. Je s ním vážně sranda ! :-) Bylo to s ním prima. Na konec jsme si popřáli krásné vánoce a svátky a každý šel svou cestou domů :-) Jinak oficiálně jsme se domluvili, že zajdeme ven v pondělí, tudíž včera. Tak jsem vyrazila, na místo přišla ještě o pět minut dřív. Čekám, stále čekám.. 15 minut zpoždění a on nikde ! Prostě nepřišel, tak jsem se sbalila a šla za kámoškou donést ji penízky na lístek maturáku gymplu. Když jsem dorazila domů, napsala jsem mu na fb zprávu "děkuju, že si přišel no.. " a dnes se mi dostala odpovědi,omluvil a, že se v neděli tak moc opil, že nevěděl o světě. Tak jsem odepsala, že jsem ještě čekala 15 minut a on nikde, na to napsal stává se. Samozřejmě jsem měla pochopení, že. Takže se už nezlobím..
Dneska se stříhala babičku :D No nevím jestli je to úplně okej :D ale ona mi řekla, že je to dobrý. Dávala jsem si na tom stříhání záležet, ale kadeřnice ze mě nebude ! :D A jak mi to trvalo, tak mi řekla jsem hrozně trpělivá. Což je pravda, ale nevím jestli to není někdy na škodu..
A co jsem dostala k Vánocům ? No tak teda úžasný řetízek, který jsem tolik chtěla :-) dále diář, který jsem potřebovala. Podpatky, které jsem si sama vybrala + kabelka - obojí kvůli maturákům ;-) dále jsem našla pod stromečkem ponožky, kalhotky a podprdu a nakonec oční styler (kdyby někdo nevěděl, je to něco mezi tužkou a linkami na oči) a penízky. Myslím, že jsem na nic nezapomněla, sice jsem nedostala nijak extra drahé dárky, ale jsem ráda, za to co jsem tam našla. Měla jsem radost ! :-) Nejdůležitější bylo, že jsme se zase po roce sešla rodina u jednoho stolu a společně povečeřeli :-)
Druhý den jsme slavili bráškovo narozeniny. Dělala jsem mu ještě 24 o půlnoci extra koláč alias papouškové řezy :-) Piplala jsem se s tím do dvou, protože jsem si udělala málo citrónové polevy a dělala jsem jí tak na třikrát ! :D no ale povedl se mi :-) všem chutnal a každý mi ho chválil ;-) Tak se teda slavilo a pilo. Já mezitím odbíhala koukat na Pýcha a předsudek, stejně jsem to neviděla celý :D ale tak mám to v noťasu, tak se na to můžu kdykoliv podívat :D
No jo a 23 jsem byla ještě pařt, bylo tam dost lidí, ale ne tolik aby se tam nedalo hnout :-) užila jsem si to, lekce jsem i pila, ale nic mi nebylo. Zase tam měly být nějaké rvačky, ale nakonec z toho nic nebylo :D A zítra jdu zase pařit :D akce vše za 25,- .. :D
Ještě jsem se chtěla zmínit, že to s mým tetováním vypadá dost nadějně. Bráška slíbil, že ho budu v lednu mít :-) prej buď mi to udělá nějaký jeho známý tater, nebo půjdeme do studia. Jupí konečně jsem se dočkala, skoro rok jsem čekala :D
ps: pokoušeli jsme se o vánoční fotku u stromečku, ale to byla akce :D šla jsem si pro kocourka Mikýska a pak dala na mobilu samospoušť, ale neuvědomila jsem, že jsem si vypla zvuky :D No a tak všichni jsme se připravili a čekali :D a já si říkám, že mi to necvaká to časování, tak říkám bráškovi ať se jde podívat :D a zrovna když vstával, tak se to vyfotilo :D všichni jsme vidět, ale nejvíc je osvětlený bleskem brácha :D takže on vepředu, já a mamka vysmáté :D Mikeš kouká pryč, táta znuděnej a opřenej o stěnu a babička kouká mimo :D takže fotka stojí za to ! :D :D

Tak a teď fotky nějaké :D

moje botičky :-)

řetízek, ale moc není vidět

pro brášku k narozeninám :-)

všechno jak má být .

22. prosince 2011 v 21:10 | Es.
V úterý jsem byla naposled ve škole, to byla paráda. Sice jsme končili školu až ve středu, ale jelikož já šla na kontrolu k doktorce, tak jsem se toho nezúčastnila. Tak jsem si v úterý napsala slohovku z češtiny, a jinak jsme ani nic nedělali.

Dneska jsem konečně splnila nakupování dárků. Všechny jsou už zabalené a čekají jen na rozbalení :D Pro tatťku a bráchu už jsem měla dárek včera koupený, ale ještě dneska jsem se musela porozhlédnout po dárku po babču a mamču a navíc ještě bráchovi koupit dárek k narozeninám, no jo narozky má hned 25. Prošla jsem celé město a můžu říct, že naše trhy stojí za nic. Je tam toho tak málo, že se nedá z čeho vybírat. Takže trhama jsem rychle prošla a řítila se do obchodů s oblečením. Stejně jdu do města ještě zítra, protože si chci koupit čajové svíčky s vůni vanilky a kokosu. No parádně to vonělo :-)

Jinak jsem si včera zašla do knihovny a hned jsem si domů odnesla tři knihy. Do jedné z nich už jsem se pustila a čte se to tak snadno :-) Později ještě přidám přečtenou knihu.. A když už jsme se dostali k těm knihám, půjčila jsem si Janu Eyrovou, nedávno jsem viděla film a byla jsem okouzlena. Myslím, že sfilmované je to pěkně ;-) + koukněte se na film Trust - je to holčině, které 14 a je znásilněna chlápkem, se kterým si psala na chatu. Jmenuje se Charlie a psali si dlouho, i když vše co jí psal byla lež. Sešli se a ona viděla chlapa, kterému bylo 35, i když on jí trvdil nejdříve, že mu je 16 jestli nepletu, pak 20 a nakonec 25.. psala si s ním dál. Pak se sešli a on ji zavezl do motelu, kde ji znásilnil. začalo se to řešit i přes FBI, ale Annie si myslela, že spolu měli normálně sex, protože ji říkal jak je jedinečná a že ji miluje. Tak se nechala aniž by fyzicky protestovala. Jenže když pak agent FBI přinesl fotky třech dalších třech nezletilých holek, uvědomila si, že byla obětí násilí. Zhroutila se..

A teď program pohádek nebo filmů, co chci vidět:
23.12.
..8:45 Sněhurka (nova)
..15:05 Dar hodné čarodějky (nova)
..15:55 Dcera nevěsty (prima)
..16:45 Krásná pokojská (nova)
20:00 Vánoční pohlednice (Nova Cinema)

24.12.
9:50 Třetí princ
13:45 Eva tropí hlouposti (prima)
16:45 Babička (prima)
19:00 Micimutr (ČT1)
20:00 Tři oříšky pro Popelku (nova)
21:45 Hudbu složil, slova napsal (nova) ..nebo.. 21:20 Pretty Woman (prima)

25.12.
10:20 Za humny je drak (nova)
12:00 Jak princezny po nocích tancovaly (nova)
13:05 Nevěsta s nekrásnějšíma očima (prima)
17:10 Láska rohatá (ČT1)
20:00 Tajemství staré bambitky (ČT1)
22:05 Pýcha a předsudek (prima)

Možná jsem někoho inspirovala :-))

Abych nezapomněla ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE, HODNĚ DÁRKŮ POD STROMEČKEM.. A HLAVNĚ KRÁSNOU ATMOSFÉRU U ŠTĚDROVEČENÍ VEČEŘI, NENÍ NIC HEZČÍHO NEŽ KDY JE RODINA PO HROMADĚ A VŠICHNI JSOU RÁDI, ŽE SE SPOLU MŮŽOU SEJÍT A UŽÍT SI TU ATMOSFÉRU A VŠECHNO, CO K TOMU PATŘÍ. UŽÍVEJTE SI A RELAXUJTE :-)

s úsměvem se všechno daří .

14. prosince 2011 v 16:07 | Es.
Pořád na mě nedolehla vánoční atmosféra :D Letos to těšení na Vánoce není tak výrazné jako loni. Nikam nespěchám, na všechno mám čas. Dárky koupené nemám, cukroví upečené není :D No není to pohoda ? :D Já bych řekla, že je. Sice je krásné mít cukroví, které se pak nazdobí a tak, ale kdo to bude jíst ? Já už na to tolik nejsem a moc toho nesním :D Takže je to vlastně zbytečné se s tím patlat, možná mamka nějaký koupí a je to :D Na vánočních trzích jsem ještě nebyla a ani nevím, kdy se tam zastavím. Asi příští týden :-)


Dnes jsme psali pololetní test z práva, četla jsem to asi tak 3x a spoléhala na svou paměť, že to zvládne, když už jsem to učila průběžně. A pak před sebou najednou test, njedříve první část na možnosti, tak to bylo jednoduché - s jednou chybou za jedna :-) a druhá část byla už psaní, ale otázky byly dobré, takže jsem napsala úplně všechny :-) Myslím, že to nebude špatný výsledek, spoléhám se na jedničku, popřípadě dvojku, což mi přijde, že spíš bude za jedna :P No a dál ve škole pokračoval den tak, že jsme ho proflákali a prokecali, bylo nás ve třídě jen deset :D tak co by s námi chtěli dělat, že :D

Mimo jiné.. rozhodně jsem se chtěla zmínit o jedné webové stránce, na kterou jsem narazila. Jmenuje se Book Fan, perfektní stránka o knížkách :-) Hned jsem se zaregistrovala, přidala přečtené knížky a rovnou si našla knížky, které si chci přečíst. Je jich dost, tak si myslím, že když zajdu do knihovny ještě před vánočníma prázdninama, že se nabalím knihama a rozhodně se nebudu nudit :-) Ještě mám v plánu sepsat si na papír pohádky, které musím vidět ! :-)

Ps: zítra píšu z marketingu, a slovíčka z němčiny, tak mi držte palce, ať to zvládnu s přehledem jako dnešní pololetku :-)

Rozsvícení stromečku

8. prosince 2011 v 17:56 | Es.
V pondělí jsem nikam nevstávala a spala do těch půl desátý. Od jedné hodiny odpoledne jsem byla doma plně sama, tak aspoň jsem uklidila celý byt a pak už je relaxovala :-) V pět jsem měla sraz s tetou a že půjdeme na náměstí na rozsvícení stromečku, připravila jsem se a vycházela tak akorát. Zrovna už mi šla teta naproti, tak jsme šli celkem pomalu, takovou tou procházkovou chůzi a povídaly si. Na náměstí jsme přišly před půl šestou, už tam bylo celkem dost lidí. A stouply tak nějak z kraje k věži, tak jsme viděly na stromeček a pak i na ohňostroj. Asi tak v půl na naší věži začal zpívat sbor asi tak pět písniček a potom začala animace, ta byla krásná ! :-) nejdříve jakoby, že se ta věž otevírá a pak tam nejdříve různými směry pochodoval Mikuláš, potom čert a nakonec anděl, a nakonec ukázali všechny tři, byli kreslení a bylo to hezký. Hlavně malé děti měly radost :-) Potom tam jakoby mluvil náš primátor a přál nám krásné svátky a tak kolem, že. Dále následovalo odpočítávání na rozsvícení. Překvapivě máme rovný stromek :D a i když svítí jen žlutými žárovičkami je jich tam hodně, tak vypadá i celkem hezky :-) No a potom následoval ohňostroj v doprovodu operní hudby, ale hodilo se to k tomu. A co říct, ohňsotroj byl nádhernej ! :-) Trval osm minut, ale vážně krása. Po skončení jsem ještě s mamkou, která za námi za chvilku přišla. No tak všechny tři jsme se prošly po tom námku a podívaly se na pár stánků s občerstvením, které tam byly. Dokonce tam vyl stánek se sýry a já neodolala a koupila si uzené korbačíky, mmm byly výborné ! Potom jsme jely autem k tetě mamce, kde jsem měla gročka a štrůdl :P ..no a pak už jen domů :-) Nic jsem se neučila a pak to taky tak dopadlo :D Ale nevadí ten den jsem si užila ! :-)
Jinak u nás trhy začínají až zítra, tak nejspíš během příštího týdne to půjdu omrknout :-)

No a na závěr pár fotek z městských stránek, je vyfocený osvětlený stromek a něco maličko z ohňostroje:

heslo: užívej života ! ;-)

4. prosince 2011 v 17:55 | Es.
Psát o škole možná tak trochu zbytečné. Známky špatné nemám, většinou každý den nějaký test, ale to už je normálka :D Jinak se dohaduje ohledně maturáku, radši bych to neřešila. Dohadujeme se o místě, protože v Mostě kam chodím na školu se bude kulturní dům opravovat, takže bude zavřený. A teď kam, že. Jsou dvě možnosti, buď v divadle v Chomutově, kde bydlím já a pár dalších ze třídy. Nebo v kultorním domě v Litvínově, kde bylí zase čtyři holky od nás ze třídy, ale je to blíž od od Mostu, tramvají cca 10 minut. Každopádně pokud by to bylo v Litvu, tak jedině jako jedna třída a když by v Cv tak by jsme mohli být obě třídy. Je to složitý a mě to nebaví řešit. Každý má plnou pusu řečí ve společné konverzaci na fb, ale ve třídě o tom nikdo ani nepromluví. Takže pokud se to bude dělat v Litvu, tak já tam nepojedu, zbytečná cesta. I když je maturák takové krásné zakončení střední školy, raději to vynechám.
V pátek jsem šla pařit s barčou, bráška mě hodil k ní, kde byly menší přípravy a kolem té jedenácté jsme vyrazily. Bylo tam hodně moc lidí, protože nahoře v divadle byl zrovna maturák. Klub je totiž s divadlem propojen, takže vlastně stačí aby z divadla sešli jenom schody, prošli chodbou a jsou hned uvnitř diskotéky. Ani nemusí chodit venkem, což není špatný. J. jsem tam neviděla ani nepotkala, asi tam nebyl, škoda. Stejně jsem si to užila, zatancovala si s kamarádem, který mi prý údajně vynahradil všechny minulé večery, kdy nechetěl jít tancovat. Takže jsem s nim snad protancovala půl večera. Nakonec jsem domů šla kolem čtvrté, ještě se dvěma holkama, no po cestě jsem si vyčítala, že jsem raději nejela tágem s Nikčou. Protože ty dvě poslouchat, spíš tu jednu, to bylo děsný ! Jenom jsem si stále opakovala, už abych byla doma. Dorazila jsem domů a byla ráda, že jsem konečně sundala ty kozačky na podpatku :D Jde o zvyk no, musím trénovat :D Jinak vtipný kamarád Jirka mě pozval na paňáka, ale já si radši daal džus, tentokrát už mě nepolil :D Řeknu vám, když on se trochu napije, je sním ještě větší sranda, hlavně mu to moc povídá a ne a ne se zastavit :D Ale aspoň mě vždycky pobaví :-)

V sobotu jsem vstávala až ve tři hodiny odoledne a nebyla schopná nic dělat. Připadala jsem si jako, když mám kocovinu a to jsem nic nepila ! :D No tak sobota byla odpočinková. Večer jsem začala a zakončila díváním na filmy. Nejdřív v televizi byl Mejdan v Las Vegas, tak jsem koukala, pěkná komedie :-) A potom jsem se přesunula na počítač a stáhla si Pařba ve Vegas a dál to zakončila pokračováním Pařba v bangkoku, kdo neviděl, neví o co přichází ! :D Hlavně u Vegas jsem se nasmála, ty jejich hlášky ! :D
No a dnešek je snad ještě únavnější než včerejšek, nic se mi nechce dělat :D Aspoň, že zítra nejdu do školy. Celá škola totiž jede do Drážďan, tak mám volno a budu doma vyspávat a na večer se možná zajdu podívat do města na rozsvícení stromečku a ohňostroj :-)