Prosinec 2010

ŠŤASTNÁ ! :))

30. prosince 2010 v 12:48 | Es.
Poison Perfum.
Všechno je zase fajn. Opět si mi vrátila moje šťastná nálada. Stačilo jen pár milých slov, které mi byly souzeny a já mám opět úsměv na tváři. To by člověk nevěřil co může pár krátkých vět udělat s náladou..
Bohužel už mi na dvěře pomalu, ale jistě ťuká škola a já nic neumím. Sakra a to bude docela zajímavý týden :D Možná hned v pondělí si na nás učitelka smslne testem, který jsme mile rádi odložili, co čekala bylo nás dohromady tak deset ! :D a středa čtvrtek další testy dost DŮLEŽITÉ !! Vždyť se mi jedná o známku. No já se to musím naučit ! :D A dost k tématu školu.. Nebudu kazit zbytek prázdnin :D

Takže se mám SKVĚLE. A snad to vydrží :P♥

Všem přeji nádherně prožitého Silvestra ať už bude kdekoliv a skýmkoliv, pořádně si ho užijte. A moc se neopijte.. ta kocovina není dvakrát skvělá ! :D

Poklesle včera, lépe dnes.

29. prosince 2010 v 13:32 | Es.
Připomínat si včerejšek je v jistých chvílích dobrá věc a v určitém čase špatná ! :D
Odpoledne strávené s Pé. v kaufu bylo zábavné :D málem jsem se tam nátáhla a skoro zvrkla kotník ! :D Navečer byl sraz s bývalou třídou (základka) přišlo nás celkem pět i s třídním :D Paráda.. Ale co ze začátku to bylo takové o ničem :D Ale potom jsme hráli stolní fotbálek.. no můj výkon nic moc. My s Pé. jsme abstinovaly :D daly si kofolu. Jenže učitel pak objednal paňáka (teď si nevzpomenu čeho) a tím to začala. Pé. pak šla koupit paňáka Malibu.. dále dvě malá piva. Zase hrál fotbálek já v obraně.. hih dobře já :D úplně mi to i šlo :P :DD chválím se :D no dále s učitelem a s Pé. paňák fenrneta citrusáka a ještě jedno malý pivo.. Takže jsem se dostala do menší náladičky :D Odcházely jsme s Pé. nějak kolem desáté. Její děda mě hodil domů. Tak caik.. Doma jsem řekla jak bylo, co jsme pili.. A ještě s¨mi bráška udělal k véče Tortillu s dobrou náplní.. :P Ani nevím co tam bylo, ale chutnalo to dobře :))

Make a wish.
Pak se to začalo mírně kazit. Vlastně moje chyba. Teď je mi to docela líto, že jsem nebyla úplně milá.. Ale je to dobrý.. dneska jsem zjistila, že se až tak moc nestalo. Uf. I když pár slz po mých tvářích stékalo. Už je to ok. Doufám.
Silvestr budu trávit doma.. takže tak v deset jdu spát ! :D Nechci se nudit a proto to radši zaspím a budu myslet na něj :)♥ Snad aspoň on si ho užije..

Beze smyslu ?

27. prosince 2010 v 15:00 | Es.
Docela nudný den. Dopoledne jsem prospala :D  a odpoledne teda vzala do ruky na chvilku knížku a četla si.. Poté zapla noťas a přečetla si svoje staré články, co jsem si tam napsala.. Docela dobré to bylo. Celkem jsem měla zajímavé názory až mě to udivilo :D Sice to nejsou slova, věty spisovatelky, ale zase tak hrozné to nebylo. Pobavilo mě jak jsem se vyjádřila k určitým zážitkům.. Dokonce tam bylo dost působivé prohlášení, které jsem stejně několikrát porušila.
Jinak je všechno vcelku fajn. Nemůžu si stěžovat, i když bych mohla. Na to, že mi aši nekoupili STÁLE wifinu ! Dočkám se toho někdy ?! :D Budu to muset uspíšit sama ! V lednu se pokusím na to nějak navázat, po výplatě :P :D Musím vymyslet pádné důvody, nějaké už mám..
Dnešní nic nedělání mě nutí k přemýšlení.. Nic žávažného jen tak si hraji s myšlenkami a uvažuji.. Přemýšlím o něm, o silvestru, o plánech, které chci aby se staly.. No vlastně celkem pozitivní..
Škoda, že je venku taková zima. Nejdraději bych si udělala dlouhou procházku.. Ale v tomhle počasí bych jedině zmrzla :D a můj mozek taky ! :DD
Fashion police.

Tolik jsem toho měla v úmyslu napsat a všechno se mi vytratilo :D U mě zcela normální.. Hlavně když tu nejsou napadá mě tolik věcí, o kterých jsem se chtěla zmínit.. No teď nic :D
Tak mizím zase snít...  a čekat.. Dlouhé čekání...

Báječné.

25. prosince 2010 v 0:49 | Es.
Byl to ale báječný večer. Dárků bylo celkem dost. No i když dvě věci, po kterých jsem toužila nemám. Přijdou časem věřím tomu. Jinak dostala jsem tu suprovou žehličku od Rowenty jak ukazují v reklamě. Vypadá krásně a je dokonalá :)) Dále mám konečně svůj vlastní fén. Takovou radost mi udělal. A to mi mamka hrozila, že ho nedostanu neboť se prořekla v jednom obchodě, kde jsme se spolu byly podívat. Uf mám ho. Dále jsem dostala konečně zase nový pudr, ten můj už je jaksi na dně :D A další ponožky do výbavy, ty se hodí vždy! :D Pak krásný světřík, který jsem si vybrala osobně. Ještě, že mám svého milovaného brášku, který řekl, že nechce peníze, že má pro mě aspoň dárek :)) Je to moje zlato zlobivý ! :D :-*  Konečně jsem se dočkala i dvou přípravků na vlasy aby se mi zlepšily celkově :))  No ještě mě obohatil "Ježuch" prázdnými cédečkami.. Muhehé to se bude vypalovat :P :DD A nesmím zapomenout na Výkladový slovník v angličtině.. Báječný ! :))
takže jsem spokojená, mohlo to být ještě lepší, ale myslím, že stejnak se to povedlo :))
Naše večere probíhala skvěle, vážně to bylo takové to láskyplné posezení s rodinkou.. Na přípitek bylo červené víno, ačkoliv to není moje parketa, trošku jsem si dala :D Potom už jen mulťáčkový džusík :D
Nejlepší bylo vidět překvapenou maminku, když rozbalila dáreček od nás všech.. Byl to nový telefon :) Jo povedlo se. Vážně se úplně divila.. Nečekala to. Ale měla radost :)

Shirt.

Jsem vážně ŠTASTNÁ.. Mám se SKVĚLE. Co by za tím mohlo být? Noo nebudu se vychvalovat, ale myslím, že letošní Silvestr by přece jen mohl být dokonale strávený :P Doufám, že to výjde, musí to vyjít.. Tak moc se těším, že se to prostě nepokazí ! Já věřím tomu, že tohle se povede! :))

24 th of December :))

24. prosince 2010 v 10:51 | Es.

Happy & Nice X-mas !!♥♥


Snowman.


Ať se dnes vyplní všechna tajná přání.. Pod stromečkem spoustu krásných dárků, co u srdce pohladí a úsměv na tváři vykouzlí.. Žádný stres a smutek.. dnešní den jen ať si každý užije. Protože Vánoce jsou možná komerční, ale mají své kouzlo.. ♥

Ach to sladké SALKO ! :D :D

23. prosince 2010 v 10:11 | Es.
Všechno mám hotové :)) Konečně si můžu začít relaxovat. Že už bylo taky na čase :)
Včerejší procházka městem ušla. Nemusím moc davy lidí a proto nerada chodím takhle dva dny předem do města, protože všude je plno a plno lidí. Hrůza :D Když jsem procházela našemi "slavnými" trhy, které vážně letos stojí za prd.. cítila jsem tu vůni svařáku.. Měla jsem na něj celkem i chuť, ale nedala jsem si. Místo toho jsem lítala jak pitomec po obchodem a hledala nějakou tu drobnost ještě ! :D
Nejlepší bylo, když jsme s Pé. šly do jednoho obchůdku, kde se prodávají roztahováky a různé korálky na krk na ruku, vonné svíčky a tak různě. Nemělo to chybu. Potřebovala jsem půlcentrimetrové roztahováky, teď ona mi tam dala všechny co tam měla a já na to zírala a nevěděla, které to jsou. Nakonec nám ta prodavačka trošku pomohla, i když si taky nebyla moc jistá :D No co už.. Vybraly jsme.

Heart in gloves.
  Co mám vlastně Vánocích ráda. Nejvíce se mi líbí jak se naše rodina sejde a je u jednoho stolu společně. Jíme dohromady a můžeme si i povídat. Během roku takových chvil moc není.. A taky to jak je shasnuto a jsou rozsvícené jen svíčky, krása. A ke všemu máme stůl kousek od okna, takže je i dobrý výhled ven. Často jsem se vždy dívala na hvězdy :)) Po jídle. Si všichni až na MĚ zakouří.. No jo kuřáci ! :D Potom se jde někdo podívat jestli už tam byl "Ježíšek"  a zazvoní se na zvonek. Pamatuji si jak minulý rok, tam šel jako první náš koucourek Mikeš :D bylo to docela vtipné :D No pak se rozdávají dárky a všichni se radují co dostali.
Pro mě vánoční dárky znamenají mnoho, protože dostanu většinou to, co během roku bych asi nedostala. Takže vlastně takové ty drahé věci si nechám dát pod stromeček. To mám větší šance, že mi to koupí.
Zrovna včera u nás byla teta a vzpomněla si jak jsem byla malá a řekla jsem jí "Teto ete tri dny" no to muselo být kouzelné :D ..Dokonce jsem i dlouho věřila na Ježucha, až to pokazil můj bratříček, který mi všechno vykecal ! :DD

...So Happy X-mas !!♥


Love it. ♥

22. prosince 2010 v 20:20 | Es.
Blue nail polish.
Good.
Love it.
Mobile.
Part of fashion.

Není co dodat.. prostě  LOVE IT !!♥

Předvánoční článek.

21. prosince 2010 v 20:32 | Es.
Teddy.
Včera jsem byla s taťkou ve městě, koupit nějaké ty dárky. A byl to fajn výlet. Dnes jsme se stavili u tety v obchodě pro dárek bráchovi. A už mám téměř všechno nakoupeno a zabaleno. A zítra jdu do města s Pé. protože chci ještě koupit něco malého babičce a potřebuji dárek pro L. a Té. pak už je to všechno.
Musím říct, že naše letošní městské trhy stojí opravdu za nic ! No vážně. Krámků je tam méně než loni. Jen pár chatiček a vlastně tam ani nic moc nemají. Sice jsem si tam koupila takové barevné korálky na krk, ale jinak vůbec se tam člověk nechytá :D Je to slabota. Škoda, že tam toho není více, tak krásně by se procházelo těmi uličkami co by se utvořily. Tak nic nebudu snít :D

Už jen tři dny do Štědrého dne, uteklo to. A co jsem koukala do programu, tak ani moc pohádek nebo filmů nedávají. Naštvali mě ! :D Vůbec tam skoro nic nedávají. Možná tak v osm hodin večer ..Tři oříšky pro Popelku.. klasika, na to se můžu dívat každý rok a neomrzí mě to :)) Pohádka jak má být. Tu si nenechám ujít :P

..Ten obrázek je tak emotivní. Nemohla jsem si pomoct, tolik se mi líbil. Musím se přiznat, že mám plyšové medvídky nejraději. S jedním dokonce i spím. je to takový krásný pocit, někoho objímat, když usínáte. A proto já tam mám svého méďu Míšu. Podle mě na spaní s plyšákem není člověk nikdy starý. A já se za to nestydím ! :)

Naši letos s těmi Vánoci nějak plašili :D No hlavně mamka. Stromeček už nám stojí a je ozdobený od minulého týdne. Snad od čtvrtka už je hotový :D No nechápala jsem :D Cukroví už má taky hotové a to tvrdila jak péct letos nebude :D No jějak je to chytlo. Dárky už jsou taky zabalené :D Tak jsem prohlásila jestli teda nechtějí číst i dárky, když jsou tak aktivní. Načež se mi dostala odpověď, že klidně. A k tomu mamky poznámka, že to bude dělat jak v tom filmu ..Pelíšky.. počká až si ten dotyčný rozbalí dárek a pak bude pokračovat :D No jsem zvědavá.

:))*
Je to dost dobrý :) chci to taky umět nakreslit. Je to perfektní ! ♥

Čas letí.

19. prosince 2010 v 17:21 | Es.
Watches.
Zítra bude už 20. prosince utíká to nějak rychle :D Ale ještě lepší je, že nemusím do školy, dostali jsme totiž ředitelské volno na všechny tři dny :) takže se budu pěkně flákat doma. Vlastně zítra se chystám vyrazit do města porozhlídnout po dárcích. Doufám, že něco najdu, celkem už mám představu co komu koupit až an brášku, to pořád nevím co mu koupit. Musím to zítra promyslet. Předtím než ale vůbec někam půjdu je mou povinností pořádně uklidit celou koupelny a vydrhnout kamna ! Grr. Maminka mě hned využila abych se "jakoů nenudila ! :D No to se dalo čekat :D

S NÍM to vypadá tak, že to nebude nijaké. Už jsem se dopídila k tomu, jak to má s holkami. Rád si užívá, to znamená byla bych jen další holka v jeho seznamu se kterou spal. Takže přestávám mít nějaký zájem :D Ne že by bylo špatné se s ním jen vyspat, ale tak nebudu to hrotit ne :D Jestli se uvidíme a prostě se k tomu nějak dostaneme proč ne, ale že bych to plánovala to fakt ne. A celkově se na kluky můžu vykašlat. Láska je na nic ! Ať si říká, kdo chce, co chce já v ní přestávám věřit. Možná je to tím, že jsem neměla štěstí, ale můj názor. Stejně hezcí, hodní kluci, co by stáli za to a chtějí vztah už jsou buď zadaní, nebo je neznám. Takže asi tak. O důvod víc proč využít svůj volný čas jinak než marnit nad tím, že není nikdo s kým bych chodila. Ha ha. Tím se nehodlám zabývat. Přece si můžu svůj život spetřit už jen tím, že si naplánuji různé akce s přátelemi a budu se bavit jak nejvíce to jde.

Ani nemám zařízené plány na Silvestra, nakonec skončím doma jak pecka :D Pokud se nenaskytne nějaká příležitost někam jít, zůstanu doma a půjdu spát :D Ráno až se vzbudím si řeknu "Krásný nový rok :) " a je to :D

Vše bylo jinak.

18. prosince 2010 v 13:56 | Es.
Tak dlouhý článek to nebude. On tam nebyl.. Té. nešla.

Ani se mi tam nechtělo pak už jít, ale slíbila jsem to, takže jsem to dodržela, nebylo to hrozné, ale bývá to i lepší :)

Byla jsem tam s Š. a ve směs se všemi známými. On tam nebyl, což mi bylo i líto. Chtěla jsem ho vidět. Nevyšlo to. Užila jsem si to. Strašně moc jsem se nasmála s V. ještě, že tam byla.
Jinak mě každý "mlátil" :D no buď mi šlápl někdo na nohu nebo mě někdo bouchnul omylem. A jak jsme tancovali nějak se mi povedlo narazit malíčkem do ruky nějakýho kluka :D se mi tam omlouval a pořád se ptal jestli dobrý. Ono to fakt bolelo :D ale caik nic s tím nemám :D
Nic jsem nepila, abstinovala celý večer se Spritama :D a vůbec mi to nevadí :)) Potkala jsem tam svého oblíbeného kamaráda, tak jsme chvilku kecali a on, že jde ven, říkám ať pak přijde a někde si mě najde. On že jo. Pak už nedorazil, koukala jsem kolem, ale neviděla jsem ho a když jo, tak zrovna tancoval s nějakou holkou. Pak když odcházím domů a se všemi se loučím, tak jdu za ním a říkám "hlavně že si přišel viď " a z něho vypadlo to, že jsem říkala, že za ním příjdu já :D a že seděl celou dobu vepředu :D No konec toto ! :D Takže mi to bude muset vynahradit !! :D


To je asi vše co můžu napsat, protože se nic nedělo, žádný překvapení se nekonalo.

Základní informace o dnešku.

17. prosince 2010 v 14:25 | Es.
Dnešek.. Pařba s Té. a Š. + bude tam ON.. přesně tak mám na mysli toho neznámého z minulého pátku. Tak jsem zvědavá :P

Jinak píšeme si až od pondělí už :P :D Ačkoliv většinou jsou ty témata tak nějak víc o sexu! :D No nadrženec jeden! :DDD

Takže vyprávění ze dneška a tak celkově bude zítra :)) To se doufám rozepíšu :D Třeba z toho bude i dobrá story :D

Menší zjištění.

13. prosince 2010 v 19:45 | Es.
Dnes se objevila jeho fotku! :) No je to fotka z diskotéky a je tam ještě s nějakými lidmi :D Ale je tam on! :P♥  Je prostě moc hezkej :P Tak jsem tu fotku poslala i holkám, aby se pokochaly :D Po několika hodinách mi zvoní telefon.. Neznámé číslo.. nakonec je to má spolužačka L. a ta na mě vybalila, že je ze Ž. a že ho zná. Paráda !! :D Tohle se stane jen mě.. :D Ani nevím jestli se radovat nebo spíš být z toho zklamaná.. Sakra. :D

Secret.

Musela jsem to napsat, do zítřka bych to nevydržela :D Jinak dnes jsem jela do školy autem s kamarádem I. Přežila jsem :D Ale jel celkem přijatelně, hlavně už jsem zvyklá od bratra, že :D A taky jsem byla doma dřív asi o půl hoďky :P Ve škole celkem ani nic, skoro vůbec jsme se neučili a ani nakonec to účetnictví nepsali :)) parádička..  Ve středu první tři hodiny mám psát olympiádu z němčiny. Ha ha! :D budu ráda, že vůbec něco napíšu :D

A zítřek pěkně si pojedu do divadla do Ústí :P bude to anglické představení. Tak jsem celkem zvědavá :) ale tak něco málo pochytím :D A když to ještě uvidím, nevidím v tom takový problém.. ;D Takže pro dnešek vše.. Snad se stane něco dost zajímavýho aby se o tom dalo psát :D

Páteční vzpomínka s nádechem dnešní oslavy.

12. prosince 2010 v 19:38 | Es.
Měla bych se učit účetnictví, ze kterého zítra píšu, ale mě se do něj tak nechce. Pořád přemýšlím o tom neznámém z pátku. Jak ráda bych ho znala.. nejde zapomenout na ty jeho hebké rty, a ty krásné polibky.. Musím nějak zjistit kdo to je, chci vědět jak se jmenuje! :D Sakra proč já za ním pak nešla.. Teď si můžu tak říkat jaký jsem to debil! :DD No nic.. Život jde dál a já se do minulosti nevracím!!

xD


Oslava v rodinném kruhu probíhá nenuceně a tak nějak skromně :D ..jako dárky jsem dostala peníze a myslím, že dvě bombošky.. Mě osobně to nejvíc vyhovuje. Alespoň mám za co koupit dárečky :)) Už jen dvanáct dní.. utíká to moc rychle :D Ještě, že na mě čeká už poslední týden školy.. Uf! Dostali jsme totiž další týden ty tři dny volno, jen kvůli tomu, že bude vypnuté topení. Tak paráda. Zatímco většina si půjde ještě do školy, já si budu lenošit doma a dlouho vyspávat.

Nehty a Paris.
Tak aby se neřeklo po dlouhé době zase fotky focené mnou :D Není žádný eňo ňuňo.. ale tak celkem dobrý :D já bych řekla, že to dobré. I když bývají lepší, jenže k tomu jaksi potřebuji lepší fotidlo :D což znamená až budu mít tu zrcadlovku, hned to budou jiné fotky :)) Ale musím svůj celkem výkonný telefon pochválit, ačkoliv chudák má prasklý displej, tudíž kousek prostě nějak nevidím :DD

Další akce.. Stála za to! ♥

11. prosince 2010 v 14:42 | Es.
Dodatek.:  00.03/12.12.  Slečna Es. má dnes svátek :P (Už jen dvanáct dní do Vánoc)

Včerejší akce se velmi vydařila! :)) Ká. přijela k nám asi ve řtvrt na devět, tak jsme se připravily a vypily celou flašku zelené.. Zapomněla doma občanku, tak se pro ní jelo. Pak nás mamka vyhodila kousek od klubu. Došly jsme dovnitř, kde jsme hned potkaly D. byla tam pak s námi. Takže ze začátku jsme se rozhlížely, kde kdo je až se šlo tancovat. Potkala jsem tam taky kamaráda E. a tancovala jsem i s ním.. Toho kluka mám moc ráda :) No a pak nějak zmizel, takže jsem byla s holkami. Jak jsme tak tancovaly, omylem jsem strčila do kluka co byl opodál a taky tancoval. Omluvila jsem se a pak když jsme se občas na sebe podívali, udělal takový vtipný výraz, že jsem se zasmála a on taky. Pak začal tancovat s nějakou holkou, tak si říkám, tak paráda, kašlu ho :D

For end of spring.

Po několika dalších písničkách si jdu odpočinout a najednou ho vidím tam sedět, byl takový skleslý, tak přijdu k němu a pozvednu mu rty aby se pousmál.. pak se teda na mě usmál nu :) Sedla jsem si kousek od něj. Zrovna kouřil cigáro, na něco jsem se ho zeptala a odpoveď byla, že až do kouří tak zase půjde tancovat a koukal dál na parket, pak už jsme se nebavili.

For autumm or winter.


Já čuměla taky jak všichni paří, když najednou přišla Vé. a začly jsme se bavit, ten neznámý vedle mě chtěl se mnou nejspíš tancovat, když v tom mě vytáhla Vé. chytila mě za ruku a já jeho a šlo se :D nejdříve jsme tancovali všichni a pak nějak jsem si s ním chytla za ruku a Vé. odešla a my tancovali spolu.. Bylo to krásný :) pak jsem se mu podívala do očí a usmála se.. v tom se mi dostal od něj polibek.. a pak další a další až jsme se líbali a tancovali.. Úplně si mě k sobě tiskl a mě bylo tak krásně.. Měl tak svůdně hebké rty a líbal něžně.♥ Ne otřepaně jako většina kluků a bylo to jedinečný..! Nezapomenutelné.. Pak, že za chvilku příjde a já, že jdu za holkami.. Nemohla jsem ty dvě najít.. zabila bych je! :DD Nakonec teda jsem je našla, ale že to trvalo.. A jeho už jsem neviděla :(( Chjo.

Dress with bag.

Tancovala jsem a hledala ho, a pořád nic. Prostě tam nebyl. Nakonec jsem to vzdala. Pak si půjčovala čepici I. zatímco on tam tancoval s někým :D pak nějak přišel za mnou a dal mi napít vodky, a tancovali jsme spolu. Pak tam pustili drumce, tak přišli ještě jeho dva kámoši a tak mě to bylo jedno. Potom odešel, že jde ještě jinam.
Poté jsem šla za D. (mám na mysli toho jak jsem  se s ním vyspala) a povídali jsme si.. Ale nic nebylo ;) Mohlo být, ale nebylo.

Dj Fresh - Gold Dust ..♥♥

Takže celkové shrnutí je: vypila jsem toho tak akorát a nic mi nebylo. Měla jsem doma zelenou, pak dvě malá piva a vodku. Tudíž toho tolik nebylo. A líbala se tam s úžasným klukem, který to prostě  nejvíc uměl. Mezitím tancovala s kamarády a holkami a jinak už se nic nedělo. Domů jsme s Ká. dorazily ve čtvrt na šest.. úplně zmožené :D A to jsme vstávaly v jedenáct, neboť Ká. musela domů, že pojedou k babičce.. Tak někdy si to musím zopakovat.

Ps: ty obrázky nemají chybu..♥

JInak koukala jsem dnes na Zamilovaný Shakespeare , pěkný filmík. A teď Žhavé výstřely.. moc sranda! :D

pátek s muzikou Jaksi Taksi..♥

10. prosince 2010 v 15:53 | Es.
Pretty.
Ve škole jsem se pobavila! Musím se některých holkám ze třídy smát, jelikož ony si pustí písničky a začnou tak skákat ..Jump style. Jenže v jejich podání velmi směšné :D Ale tak nechám je v tom, že jsou moc dobré :D mě je to vlastně celkem jedno.. akorát mě osobně to příjde k smíchu :D
Já mám takovou radost, že je konečně pátek.. celý týden čekám až se zase na chvilku zbavím školy. Obvzlášť dnes tam byla nuda, neboť B. tam byla jen na jednu hodinu a šla domů, takže jsem tam zůstala sama.. Chyběla mi tam! Ale co přežila jsem. Uteklo mi to celkem až na cestu vlakem přišla mi zdlouhavá.. to bude tím, že jsem unavená a strašně se mi chtělo spát.


Večer mi přijede Ká. uvidím jí po dosti dlouhé době, bude to skoro rok. Konečně jdeme taky spolu někam pařit :)) Těším se na ní. Tenhle večer si užijeme, ke všemu spí u mě, takže se bude pařit až do rána :D Jahů. To bude akce. Jen doufám, že tam nepotkám lidi, co zrovna vidět nechci :D například jednoho kluka, který se do mě asi trošku víc zabouchl..  ale přísahám já jsem v tom nevinně.. Já ho na fb na tom chatu pořád nějak stírala nebo na něj byla zlá.. a nevím jak je možné toto.. Dozvěděla jsem od Té. že mě prý hrozně moc chce a nemůže na mě přestat myslet.. Ale má smůlu je to jen jednostranné.. já to tak necítím.

V sobotu to vidím tak, že budu odpočívat po dnešku :D a neděle budestrávená u učení se účetnictví.

Taky jsem si už teda zašla do knihovny. A půjčila si Zápisník jedné lásky. Ten film jsem viděla, tak jsem celkem zvědavá na knížku. Myslím, že bude ještě lepší než samotný film.. No uvidí se.. :))

Miluji jejich písničky!!♥  ..Jaksi Taksi - Ruce spojený..

Překvapení s dávkou optimismu.

8. prosince 2010 v 19:17 | Es.
Smile in England.
Tohle obodbí nemám ráda, tím myslím jak ten sníh taje a zůstává po něm jen brečka a voda. Všude jsou louže a když po tom chodníku, šup najednou louže veliká, že je snad i lepší jít po silnici. To je důvod proč miluju sníh na horách a nesnáším ve městě. Auta to rozjezdí, lidé ušlapou.. pak teploty o něco stoupnou a sníh taje. Ke všemu mě to hrozně klouže.. Ale výkon ani jednou jsem nespadla, zatím :D (musím zaklepat :D)
Včerejší školní den byl dost krátký. Jelikož celá škola měla celodenní výlet směr Německo a pár ojedinělců zůstalo. Tak jsme měli na výpočetce práci, udělat prezentaci.. lépe řečeno text vánočních písní načasovat s melodií aby to bylo přesné a dalo se to pak zpívat jako karaoke. pak už na mě jen čekala písemka z matiky.. grr ta učitelka si navymýšlí !! :D A nakonec mě ještě pustili dříve jelikož jsem dojíždějící. Přijedu na nádraží a v ten den štěstí vlak co jezdí v půl měl deset minut zpoždění, takže jsem ho stihla i já. A tak už jsem u nás na nádru byla před dvanáctou a doma asi deset minut po dvanácté. Paráda :)

Dnešní školní den ušel, test žádný, uf! :D Avšak zjišťuji, že potřebuji nutně prázdniny, neboť někteří ze třídy mi jaksi začínají lézt na nervy! Už tam je tak slabě přežívám :DD
Taky mě dnes potěšil jeden kamarád, který mi dělal společnost ve vlaku. Opravdu milý, moc se totiž neznáme, ale pěkně jsme si popovídali a dokonce mi i nabídl, že když budu chtít budu si moct půjčit jeho digitální zrcadlovku. Koukala jsem jako blázen. Nečekala jsem to, ale jsem ráda, alespoň budu moci udělat po Vánocích pár krásných a hlavně svých fotek! :) Jen se domluvit s Pé. a bude vše skvělé. Fotografka Es. na scéně :D

A další kapela z mých oblíbených... Jaksi Taksi - Optimista.♥

Pohádka bez konce.

6. prosince 2010 v 17:33 | Es.
Můj pohádkový život se nějak sype. Všechno začíná být horší než dříve. Nevím co tak náhlá změna, ale já si nenechám nic zkazit! Nehodlám si to jen tak všechno nechat vzít, nebudu se jen dívat jak to jde ke dnu. Stále mám své sny a ty mi nikdo nevzeme. Všechno, všichni se kolem mění.. nebo snad jen já se měním a je kolem mě jeden velký kolotoč? Možná. Připadám si stále stejná a zároveň jiná.. Už mi prostě nepřijde všechno tak vtipné jako tomu bylo ještě nedávno. Nedokážu se zasmát hlouposti co není vtipná. Vyrostla jsem! Možná jsem blbá a naivní a namyšlená a arogantní a divná a další ne příliš skvělé vlastnosti.. ale jsem to pořád JÁ ! Ta která se nespokojí jen s kopií někoho jiného, ta co má v hlavě tolik nápadů na focení. Jediné co bych si teď přála je mít tu zrcadlovku, ty věci a pak jen jít fotit.. Já foťák a Pé.. To je to jediné co teď chci! Mít nafocené jen ty krásné a něčím citové fotky, ty co by pro mě byly originálem, i když jsou nápadem inspirace z jiných perfektních fotek. Přesto by byly jiné. Byly by moje!
Fashion.
Neskutečně krásné :D Mě se to líbí, jednou se takhle budu taky oblíkat! :D :))

Včera mě Pé. vytáhla na náměstí na to Rozsvícení stromečku. Zima, akce nestála za moc. takže zbytečné tam být, ale kvůli ní jsem ta šla, protože ona je jedna z málo, která mi rozumí a chápě mě a ví toho tolik. Známe se už dost dlouho, myslím, že to už bude jedenáct let.. Dlouhá doba. Náš stromeček svítí jenom jedněma zářivkama a to takové ty obyčejné :D Vtipné celkem :D A ohňostroj byl sice hezký, ale předminulý rok nebo snad i minulý se jim povedl lépe. Takže jsme byly možná tak promrzlé až na kost :D Cestou domů mi můj nos přišel jako kostka ledu. Hrůza. Byla jsem ráda, že jsem vůbec došla domů :D
Ode dneška by tam měly být už stánky, ale neví to jistě. Musím se tam někdy během týdne vypravit a omrknout to :D Protože když jdete kolem těch chatiček dřevěných a jste tam pět metrů od nich.. Je ta cítit taková krásná vůně.. Mmm mám ráda obchody, kde jsou cítit vonné tyčinky nebo františci :P

Vtipný dnešek s programem + myšlenkový pochod.

5. prosince 2010 v 13:53 | Es.
Ten víkend nějak moc utekl.. Vzbudila jsem se v 6.15 s domněním, že jsem zaspala do školy. Byla jsem nehorázně vyjukaná! :D K tomu jsem si říkala jestli je úterý nebo pátek. Kdyby mě někdo viděl, jak já plašila. Už jsem hned chtěla psát sms B. že pojedeme vlakem v sedm, že nestíhám. Pak se podívám na datum a pak mi docvaklo, že je neděle. Prostě totální debil. tak jsem pak šla ještě spát. Další probuzení bylo kolem osmé. Ale spánek mě přemohl až do desáté hodiny :D To se mi teda opět něco povedlo, ještě lepší na tom je, že se mi to nestalo poprvé! :D

S Pé. přemluvou jdu dnes na Rozsvícení stromečku, taková naše městská akce. Tam bude lidí, a ta zima venku. Nechce se mi! Ale slíbila jsem jí to. Tak doufám, že když už tam jdu, takže bude ten ohňostroj stát za to! :D :)) Jinak mě pěkně naštvou! :D

Perfect shoes.
Ty botky jsou sladké..♥ Takové chci, budu s nimi doma chodit a bude mi teplo na nohy :D prostě jsou, ale báječné!♥

Díky jednomu článku co jsem četla u jedné nejmenované slečny, jsem si vzpomněla na svůj život ještě tak před rokem nebo snad jen půl rokem? V tu dobu jsem totiž uvažovala o sebevraždě. Ano měla jsem takové sklony. Když jsem byla třeba s přáteli nebo na táboře někde na hradě na té věži či na rozhledně a koukala dolů, moje představy byly jaké by bylo skočit. Plánovala jsem si kam bych dopadla a že bych byla hned mrtvá a takové podobné myšlenky. Měla jsem jich plnou hlavu. Nebo mě kolikrát napadalo podřezat si žíly jen proto abych zažila ten pocit. Chtěla jsem ho poznat, zjistit to jak bych se přitom cítila... už mě ale tohle všechno přešlo. Uvažovala jsem o tom už jen proto, že jsem si připadal zbytečná, říkala jsem si, že nikomu nebudu chybět a taky na tom měli vinu moji rodiče. Mě se zdálo, že je nezajímám, že by jim bylo beze mě líp.. Tohle všechno se změnilo a já dostala rozum. Stejně bych to nejspíš neudělala, protože, tak velkou a silnou vůli jsem k tomu neměla.. Teď jsem ráda, že žiju, protože na mě toho čeká ještě hodně. A věřím a vím, že toho spoustu zažiju a tyhle žážitky by mi chyběly. Nikdy bych si je nemohla splnit, moje sny bych si nemohla uskutečnit. Teď můžu, protože jsem naživu! Můžu dělat cokoliv.. Můžu jít ven, můžu se bavit, můžu zpívat; tančit; smát se; plakat.. o tohle všechno a mnoho dalšího bych přišla jen kvůli své hlouposti, která mě nějaký čas doprovázela. Ale už ne! Je pryč! Všechno se změnilo, i já se změnila a to je dobře! :)) Mám se totiž skvěle, lépe než dříve. Už mě toho tolik netrápí.. Není čas na problémy, každou sekundu využiji k radosti na smutek nezbývá místo :))

Skořice & Grinch!♥

3. prosince 2010 v 20:37 | Es.
Miluji vůni skořice! :) Je to tak ta vůně je ta krásná mmm a k tomu třeba vanilka se skořicí, to taky krásně voní. Nevím proč to píšu, ale prostě zrovna mě to napadlo :D Tak se o tom zmiňuji :D
Nepřetržitě se blíží ten očekávaný den, no jo Štědrý den. Těším se na něj. Hlavně se těším na pohádky. Miluji pohádky!♥ A nejvíc žeru Grinche!♥♥ To je můj hrdina. Ta pohádka má prostě tak krásnou pointu, že si jí nenechám ujít a každý rok stejně u toho brečím :D je mi ho líto, jak je tam pak sám a ta písnička do toho.. Chudáček. Sice nenávidí Vánoce, ale ten konec! Ten je perfektní! :) Žeru ho! :D♥
Fairytale Grinch.♥
Ňuňu.♥ Tady je to sice kreslené, ale normálně v tv to jede jako reálné postavy. Kresleně jsem to ještě neviděla, ale bude to taky krásný!♥


Celý víkend nikam nejdu :D no jo menší voraz :D už to budou dva víkendy co jsem nešla pařit, paráda :D rekorduji! :D Ale příští víkend asi půjdu, jelikož slaví můj kamarád narozeniny a já mu to tak na půl slíbila.. Musím, ale sehnat někoho kdo tam půjde se mnou :D Mám na to týden, tak to je ještě dobrý :D V úterý jede moje třída do Drážďan a já se tomu vyhnula, mamka řekla, že je to zbytečné.. Tak musím do školy, to bude nuda! :/ Grr! :D A k tomu těm co nejedou dnes zadal náš třídní učitel ať uděláme prezentačku o určité zemi co nám dal. Super.. Mám Ukrajinu.. co jako mám na to dám.. Bože! :D To je za trest! :D
 Zrovna jsem dokoukala film Chceš mě, Chci Tě! Nemá to chybu! :) Já už to viděla, ale proč si to nepustit znova, že :)) Prostě paráda :)) A jinak ještě doporučuji film Hudbu složil, slova napsal ..taky moc pěkné! :))

Jo a ještě něco.. našla jsem si úžasný telefon a taky iPod..

Vážně nejsem žádná bárbí co miluje růžovou, ale v tomhle provedení se mi to prostě líbí :)

Radost života.

1. prosince 2010 v 16:55 | Es.
Mám ráda zimu i sníh, ale už mi začíná vadit! :D No jo sníh ve městě není zrovna skvělý jelikož cesta na nádraží abych se dostala do školy je hrozná.. než tam dojdu, to trvá a hlavně když je na chodníkám náledí.. grr! :D Všude je taková zima, to až není hezký. Jen co vylezu ven už mrznu! :DD
for winter.

Ve škole celkem dobrý. Dnešní test z češtiny snad nebude nejhorší, moc jsem se na to neučila, ale přesto chyběly mi jen dvě otázky, a to jsem tu jednu mohla mít! Já blbá si říkám, nebudu tam toho autora psát, určitě to není on. pak se podívám do sešitu a co nevidím.. byl to přesně on! No já debil! :D Taková zbytečnost.. Nevadí no. Pak jsme si ještě napsali zemák, ten dopadl úspěšně bez chyby za jedna. Ještě, že mám ten atlas :)

Chci víkend! Nemůžu se dočkat toho až budu moc dlouho vyspávat. Být v teple a pít horké kakao nebo čokoládu.. mm není nic lepšího než nic nedělat.. Jen si číst nebo koukat na filmu a vědět o tom, že venku sněží a je zima, ale já jsem v teple doma. Krása :)

Cocoa.


Všichni už začínají nakupovat dárky, ale já se k tomu nějak nemám :D Nechce se mi a nejsou penízky.. ty se teprve dostaví :DD Stejně to bude nakupování na poslední chvíli :D a co jako, mě to nevadí, že :D Jinak vůbec nevím co dostanu k Vánocům.. takové překvapení to pro mě bude. Ale docela mám strach, že nedostanu tu zrcadlovku :( To by mě mrzelo! Snad se mi to splní, ale já v to věřím, že to na mě bude pod stromečkem čekat! :) V neděli bude u nás na náměstí rozsvícení stromku, možná se půjdu podívat, ale nevím.. abych tam nezmrzla.. Uvidí se. Zatím ani není s kým :D Možná bych mohla jít s B. pokud nepůjde se svým klukem.. No co neděle ještě daleko :D Sakra zítra bude teprve čtvrtek! Dlouhá doba. A to máme prý na tělocviku posilovat, heh to ať čeká! :D Si ještě něco udělám ! :DD

Rihanna - S&M (Loud Album 2010)


Tak a jdu si nalakovat nehtíky a pak se asi kouknout na nějaké učení.. Pak se uvidí :DD
Musím si pořídit mp3 nebo iPod :)) ty cesty domu jsou takové tiché a když jedu občas sama vlakem tak taky..