Listopad 2010

Milá sobota.

28. listopadu 2010 v 12:45 | Es.
Včera jsem byla na Harrym Potterovi. Jsem z toho nadšená :) Bylo to perfektní, vážně jsem si to skvěle užila. Těším se na druhou část, kde to bude ještě zajímavější a napínavější :) Sice vím konec, neboť jsem četla knihu, ale nenechám si to ujít ani zfilmované :)
Přepadla mě myšlenková fáze a dospěla jsem k názoru, že nevidím důvod proč se dále zdržovat na facebooku. Všichni jsou jím tak posedlí, ale přitom na tom v celku nic není.. Už jsem začala i uvažovat, že ho zruším. Zatím jsem to neudělala, ale po tomto kroku by vlastně ani nebyl tak důvod proč se tak dlouho zdržovat u počítače. Samozřejmě, že mé psaní by se nezměnilo, stále bych psala.  Vážně někdy je lepší být bez nějaké sociální webové stránky, stejně většina mých problémů nebo spíš starostí vznikla díky fb. Dost lidí se tam přetvařuje a hraje si na "nejlepší kamarády" jak dojemné! To nemám zapotřebí. Dokážu žít i bez pomluv a lží. Páni jak bych ušetřila tolik času nebýt toho už celkem trapného fb, no vážně takový čas mít na školu a čtení. To je bomba! :) Začnu tu stránku omezovat a sem tam se podívám, ale jinak odcházím.. Není důvod tam být online 24 hodin.
Můj život je naplněn radostí a proč? Protože mě nevbaví zabývat se starostmi s kluky nebo řešit kdo koho pomluvil nebo tak něco podobného :D začínám se tak trošku měnit, ale co si pořád na něco stěžovat když mám v podstatě skvělý život. Můžu za něj částečně děkovat svým rodičům a přátelům. není nad to, když vás má někdo rád a záleží mu na vás. Nemusí tu hrát ani žádnou roli nějaký kluk. Bez něj já dokážu žít ;) Na co se zbytečně nervovat jestli mi někde nezahne, nebo jestli snad mě má ještě rád či něco podobného. Zbytečnost. Pravda má to své výhodu mít svého "miláčka" ale není to nutnost.. je sice krásné, když na vás někdo čeká a jakmile vás vidí rorzáří se a vy prostě nemůžete z toho jeho úsměvu. Obejmete se dáte si pusu a jdete někam spolu. Paráda. Jenže teď zpět do reality, ne každému se tohle poštěstí, že. Můj vysněný princ možná ani neexistuje, protože takového jakého jak bych si přála.. toho ještě neznám.. Třeba jen náhoda ve správném čase vše změní. A mé karty štěstí se náhle dostaví. To nikdo neví.. Nečekám na ně někde na zadku až se uráčí přijít, ani je nehledám.. Nechám to všechno plynout tak jak se tomu zachce.. Kdo ví co se stane za týden, měsíc, nebo snad pár dnů po Novém roce..

♥.

Stačí si přát a věřit v to. Ono to příjde. Jen pouhá myšlenka dokáže vše změnit.


Jen krátce k nědělnímu dění. Byla jsem s mamkou v supermarketu (Globus) a koupila si tam báječné kozačky. Dokonce vevnitř mají něco na způsob kožíšku, myslím, že v nich mi zima nebude. A jsou trošku na podpatku.. já, která podpatky normálně nenosí si koupí takové boty :D No co už, líbily se mi! :) A není to tak hrozné. Tak je dnes rovnou vyzkouším :D jdu se s Pé. podívat do pár obchůdků u kauflandu.. uděláme si takovou procházku a já si vyhlídnu aspoň nějaké ty rukavice, ty co mám jsou totiž v horším stavu :d už mi začínají vykukovat nehty.. :D

suché téma škola s nádechem myšlenek.

25. listopadu 2010 v 17:40 | Es.
Mask.
Tenhle týden je celkem fajnový myslím tím ve škole. Celkem moc testů na nás nepřichystali.. Uf. Akorát zítra mě čeká bižule a účto (opět!) BTu bižu už celkem umím. Moc toho není jen asi čtyři stránky.. opěrná a pohybová soustava. Tak dobré. to dám s přehledem na jedna :)) Věřím si! :P A účto to taky zvládnu neboť se ty čtyři stránky prostě naučím.. :)
Pak už jen budu celé ty hodiny čekat na poslední zvonění po kterém následuje šťastné odloučení na víkend.. A ano nejdu NIKAM PAŘIT ;))  Zůstávám doma a pěkně relax s troškou učení :P Možná tak jedině je tu neurčitý plán.. spaní u Té. jinak nic závratného. Nebo o tom alespoň nevím :D
Mám dost důležitou novinku. :DD Napsal mi můj bejvalý :D heh to byl vztah nevztah, ale chodili jsme spolu to jo! Vydrželo nám to měsíc :D No tak teda napsal, jestli bych s ním nešla ven :D A ještě tak drze napsal, že věří v kladnou odpověď Pch.. si myslí, že když si pískne tak já přilítnu ?! :DD Nevím jestli s ním jít.. a když jo snad o toho nebude nic očekávat, to by mi ještě scházelo! :D Moje zásada je momentálně.  ŽÁDNÉ VZTAHY.. ŠKOLA JE MI PŘEDNĚJŠÍ.. stejně jsem měla většinou teď smůlu a tak si dám oddych a budu se více věnovat učení. Potřebuji ty známky vytáhnout :) Chci se pak pyšnit tím jak krásné mám vysvědčení. A to hlavní zabiju čas něčím užitečným :D A sto pro se do mého času počítá i blog a všichni MÍ NETOVÍ PŘÁTELÉ!!♥ Na vás bych zapomenout nemohla, na vás já si udělám čas ! :))

Můj život je pozitivně naladěný a nenechám si přece ničím kazit náladu :) Já se mám totiž skvěle. A na nějaké starosti a smutek se můžu z vysoka vykašlat ;)) Jo a taky včera jsme šly z holkami kolem autobusové zastávky a zrovna přijel autobus s číslem jedna. Koukáme dovnitř a nějaký mladý kluk pomáhal s kočárkem nahoru do těch schodů. Podívali jsme se na sebe. A pak když ten bus odjížděl a míjel nás, tak jsme se s tím klukem střetli očima a koukali se na sebe dokud jsme se viděli. Vypadal celkem dobře :) třeba se stane nějaká náhoda a my se ještě potkáme. Člověk nikdy neví kdy může potkat někoho koho ani nějak nečeká. Každopádně mi nějakým způsobem uvízl v hlavě jak "Ten neznámý" kterého chci poznat blíže :))

Taylor Swift - You Belong With Me

Ten klip, ta písnička.. dokonalost♥♥


Je to fajn, fajnový ! :D

22. listopadu 2010 v 16:27 | Es.
Jay Sean - 2012 (It Ain't The End) ft. Nicki Minaj

Je mi báječně. Proplouvám svým životem na vlnách co se houpají jak se jim zachce, ale já se nedám !! :D Je mi prostě dobře. Ne že by mi vše do detailů vycházelo, ale nač se stresovat. No problemo! :DČetla jsem knížku Tajemství pro mladé.. dokonalá kniha !! :) Určitě doporučuji přečíst, dalo by se říci, že tam jsou rady na to jak se mít dobře a tak, ale prostě samá PRAVDA! :) Několikrát jsem v těch slovech našla samu sebe, jako by mě to vystihovalo.. říkala jsem si to je přesně můj problém! A navíc ty citáty.. jsou perfektní ! :)
Aby toho nebylo málo, tak mě jaksi balí jeden nejmenovaný kluk L. Je fajn a milej, ale já mám stejně takový pocit, že by to s ním nebylo ono. Vlastně chvilkami si říkám proč do toho nejít, nezkusit to s ním.. za chvilku ale zase ne, buďme jen kamarádi, stejně mám v hlavě jiného. No hrůza! :D Ke všemu jsem strašně tvrdohlavá a nerozhodná. Ale jak nad tím přemýšlím víc a víc, prostě to nejde.. nevidím to na super vztah. Hlavně jsem si řekla: Ne vztah, budu si užívat! A to myslím naprosto vážně. Na co se vázat na jednoho, když k němu necítí tolik aby vás to odrazovalo od ostatních.. Včera jsem se odhodlala napsat po dlouhé době panu (dejme tomu) Neodolatelnému (nevím proč zrovna tahle přezdívka, ale neva :DD) tak jsem mu napsala ze zvědavosti jestli odepíše. V mém překvapení odepsal.. A k tomu všemu další nečekaná slova.. jestli nezajdeme na další rande :P ..on který se mi po posledni ani neozval, že prý to bylo skvělé.. Já jen zírala, ale tak proč s ním nejít, že :P Jen se musíme domluvit.. půjdeme až bude čas, tak jsem napsala ať se ozve.. a když se neozve, nevadí jeho blbost !! :DDD
Zítra nastává velký den.. TŘÍDNÍ SCHŮZKY !! Sakra, to bude zase něco k poslechnutí :D A k tomu všemu, tak jedu s tátou, to abych si raději vzala sluchátka až pojedeme zpátky domů :D Ale zase tak hrozné to myslím, že není ;)

"Energie mysli je podstatou života."

citace: filosof Aristoteles

A málem bych zapomněla :D V sobotu na večer jsem jela ještě ke kamarádovi, popřát mu, slavil narozeniny. Tak jsem tam chvilku byla s holkami, a asi v půl desáté nebo tak nějak jsme šly domů. Slíbila jsem i mamce, že se dlouho nezdžím. Pak už doma jen těžký relax.
Mimochodem včera jsem koukala na ČS má talent a ten kouzelník mě opravdu pobavil, udělal pěknou show.. Jsem ráda, že postoupil :)) Jinak by to byla veliká chyba! ;)

A zase pátek ! :D

20. listopadu 2010 v 16:36 | Es.
Jen k úvodu o škole, ve čtvrtek to bylo vše v pohodě nic závrtaného.. V pátek už to bylo jaksi trochu jiné.. Psali jsme z účta, tak něco tam mám, ale na příště se to musím naučit. Naše učitelka se totiž rozhodla psát každou hodinu. A jinak administativa, to nás čekalo psaní těsnopisů nebo jak se to říká.. Dlouhé texty no hrůza. Ke všemu se mi povedlo vždy tam přehodit či zapomenout pár písmenek.
Happy time.

Ta včerejší akce byla suprová. Měly jsme ty čepičky na oslavy, takové ty kornoutky a k tomu foukačky. :D Paráda :)) Nejdříve jsme vypily vodku s džusem, ještě jsme to dopíjely na náměstí. A pak vyrazily do toho našeho slavného klubu :DD Dost lidí tam bylo. Před tím jsme potkaly kluky, J. a L. když jsem se zdravila s L. tak mě vzal a zatočil se se mnou dokola.. Mě se pak motala trošku hlava :D No s kým by to nezamávalo když už v sobě měl nějaký ten alkohol ne :D A tak jsme s nimi tak trochu popíjely víno s kolou :D Vevnitř mnoho známých.. tancovalo se, pilo se pivo a užívalo se. Pak jsme tam po sobě házeli ještě s DJ a jedním pěkným klukem (25).. No sranda u toho :D Ke konci mě to tam ale nějak nebralo.. Už jsem se začínala nudit a bylo to takový už to nebylo ono. Holky se tam mezitím nějak rozpárovaly :D Takže já tam jen seděla a koukala na všechny jak tancujou.. fakt super ! :D Nevadí.. Prostě tam chyběla Té.♥  S ní je to vždycky nejlepší.. škoda, že jí mamka nepustila no.. a řekla jsem si, že pařit zase dlouho nepůjdu :DD Po té nudě, mě to  dost omrzelo.. Bude chvilková pauza :D
Dnes jsem si vstala až pěkně nějak v půl čtvrté odpoledne. No co přišla jsem ve čtyři ráno. Tak se musím prospat ne :D Sice jsem se vzbudila v jedenáct, ale pokračování spánku mě přemohlo :D Pak když už jsem vylezla jsem se najedla pozdního oběda, pro mě pozdního :D A pak uklidila pokoj. Tak pro dnešek mám práci hotovou myslím :DD Večer strávím pěkně doma při koukání se na telku, přece si nenechám ujít Sněženky a Machři po 25 letech :DD Může to být dost dobrý.. Já to totiž neviděla :D

Vše lze uskutečnit, pokud chceme.

17. listopadu 2010 v 18:03 | Es.
Mám radost ze života to myslím naprosto vážně bez jakýchkoliv přetvářek. Užívám si jen tak života, protože konečně jsem pochopila, že nemá cenu se trápit kvůli nečemu či někomu.. Nestojí za negativní myšlenky..  Tudíž s M. to nevyšlo, ale nějak mě to neodrovnalo. Bylo to velké poblouznění krásným klukem s pěkným úsměvem. No jo, to se mi stává často. Ale což když nejeví zájem, proč bych ho měla jevit já. Nebudu se zbytečně snažit, když už mu ani za pozdrav nestojím, tak fajn. začíná ignorace.. už začala včera ! :D Ano mimořádná akce díky dnešnímu svátku. Tak jsem šla. Bylo to celkem dobré, ale chvilkami suché. O ničem. Nevadí, konečně jsem měla možnost uvědomit si, že s M. to nemá budoucnost.
Jak už bylo zmiňováno v minulém článku o knihovně. Miluji knihovny. Ta naše má tři patra, dole beletrie, v prvním patře naučná literatura a ve druhém dětská literatura. Nejlepší je když vejdu do toho oddělení a vidím ty regály knih a tam malé cedulky s názvy autorů. Nikdo vám tam neomezuje, prostě se díváte a hledáte knihy, které vás zajímají nebo potřebujete. Jen škoda, že tu enní knihovna jako v amerických filmech, kde máte ty stolečky na studování nebo pouhé čtení. Navíc ta jejich knihovna je přímo obrovská. Tam by se mi líbilo snad ještě více než v té naší. Určitě ano. Pokud máte nějaké typy na dobré knihy klidně je napište. Ráda se nechám inspirovat někým jiným. Není nad dobrou knihu co dokáže zaujmout.

"Vše co si dokážete představit, je skutečné."

Citace - Pablo Picasso.. Jeho obrazy se mi neskonale líbí..

Už jen dva dny do školy a máte tu víkend. To je dos tdobré. Ty dny totiž rychle utečou :) Myslím, že se na nás nechytají ani žádné testy, tak to bude pohoda. Mimochodem v pátek jdu slavit Š. narozeniny, takže tentokrát budu příležitostně pít :P Už máme nakoupené i čepičky na hlavu, takové ty narozeninové. A i foukačky jsme vzaly k tomu všemu balónky. Prostě oslava jak má být. A to se půjde ještě slavit do našeho disco klubu :D Těším se. Možná by se mohlo i fotit. To dopadne.. :DD Budu vyprávět.

NY
už jen te obrázek mi dává pocit štěstí :)) Jednou se budu dívat svýma očima na ty vysoké budovy a různé výlohy obchodů. Bude to skutečné, věřím tomu, že tam  za  dva roky budu stát na jedné z New Yorských ulic a jen sledovat ten život kolem. Možná nějaký ten spěch, ale já si to budu užívat. Zatím nevyplněný sen, který se brzy stane splněným. Sen → skutečnost.♥

Pozitivně naladěná :))

16. listopadu 2010 v 14:23 | Es.
V sobotu u mě nikdo nebyl, ani Té. u mě nespala. Nevadí.. Užila jsem si večer sama samotinká.. Koukala jsem na Casanova..mmm on byl tak krásný :P A to jeho tělo a ty poutavé k tomu všemu skryté a působivé charisma.. Šla jsem spát asi až v jednu, protože mi pak nějak psal kámoš, tak jsem zůstala dýl a to jsem měla v plánu tak před tou dvanáctou, že už půjdu.. :D
Neděle proběhla v klidném duchu :DD Nic se nedělo.. :D
V pondělí jsme měli ve škole projektový den, celý den angličtina. Pohoda něco málo jsme udělali a pak jen na pc koukaly s K. a M. na šaty na maturák.. :)) Hned jsme si s M. jedny vyhlídly, ale leda tak o nich budeme snít :DD A K. má vybrané šaty úplně krásné asi za sedm litrů :D dostane je k Vánocům.. Už vidím mojí maminku jak by mi koupila šaty za sedmičku, uh :DDD By mi řekla, jestli jsem nespadla z jahody na znak! :DD
Odpoledne jsem šla s Š. do města.. Bnavšítívily i knihovnu.. začíná to být jedno z mých oblíbených míst :) Tolik knih.. líbí se mi tam! :)) Hned jsem si půjčila dvě knihy. Jedna z nich je Twilight, ale v angličtině! :) A druhá Anglické jahody - je to myslím z doby socialismu, ale na konci jak je ten stručný výklad o čem ta kniha, to mě zaujalo.. Nemusí to být špatné... :))
Dnes jsme ve škole měli mezitřídní turnaj v basketu.. Naše třída vyhrála 2. místo.. To není špatné, i když nechybělo málo a byly bychom první !! :) Jen dva koše a dorovnaly jsme je.. Nevadí. :)) Příští rok je putovní pohár náš !! :)))
Zítra volno, paráda, aspoň se dnes a snad i zítra dostanu ke čtení :) Jindy na to není ani skoro čas. Proto je vhodný čas :D Jo a chtěla jsem jet s bráchou ve čtvrtek do kina do Kadaně, do toho 3D.. Bude tam HP (Harry Potter) první část :) Tak nevím jestli výjde, a nebo by to ještě šlo v neděli.. No uvidí se :)

Happy.
Let's be happy.

Vydařenost pátku.

13. listopadu 2010 v 16:45 | Es.
Tak teda s M. to bylo od středy už takové divné.. Nějak jsme si přestali psát. Včera jsem ho potkala na té pařbě. Několikrát prošel kolem mě, ale ani jednou si mě nevšiml! Grr. Byla jsem na něj naštvaná. Bylo tam úplně narváno, strašně moc lidí.. Chvilkami se nedalo ani tancovat! :D A pak nějak jsem se dostala za M. povídali jsme si. A tak nějak zase dobrý. Zeptala jsem se jestli někdy ještě půjdeme ven a on, že když se domluvíme. Na to jsem řekla, jetli se toho někdy vůbec dočkám, když ani nenapíše.. Výmluvně se usmál.. Ten jeho úsměv, sakra! :D On má tak kouzelně krásný úsměv! :))♥ Tak snad se na někdy domluvíme. Ale bylo to fajn.
Každopádně jsem v zamotané situaci! :D Chce mě jeden kluk, který tam byl a pokoušel se tancovat se mnou :D Pak další co nevím, co chce :D ale nechtěl mě ani pustit za holkama, zase si mě přitáhl k sobě. Mezitím jsem byla s kamarádem venku se projít. Nic nebylo. Jen jsme si povídali. Mimochodem měl jít dnes k nám, že budeme koukat na filmy. Dnes jsem to ale odvolala, nevím co od něj čekat. Lepší když zůstaneme kamarádi ! :)) Přijela mi Té. takže jsem jí navrhla jestli by u nás dnes nespala. Ale zrovna je offline, tak nevím. Doufám, že tu bude se mnou :) A možná bychom mohly jít pařit, když se mi vrátila :D Uvidíme, uvidíme.. :D K tomu pátku ještě. Přišly jsme celkem brzo, tak jsme si zatím sedly a poslouchaly písničky, až pomalu přicházeli další a další lidi a něktěří známí. Ta kamarádka co oslavovala narozeniny, ta vypadala! :D Šli totiž kalit ještě předtím než došli do klubu :D A to zase bylo něco! :D Já ani v celku nepila. Jen jsem měla půl skleničky vína s colou, pak se asi dvakrát napila vodky s energeťákem a nakonec se napila piva. To bylo vše :DD Tak jsem nebyla ani v náladě, ale už ani střízlivá, že :D Byl to vydařený pátek. Domů jsem dorazila ve tři ráno. Všichni už spali. Já ani nevěděla do kolika mám být doma. Když se mě na to mamka ptala, tak jsem neodpověděla, páč jsem nevěděla a jen to zakecala něčím jiným :D Když jsem odcházela řekla ahoj a zavřela dveře. Takže jsem neslyšela ani určený čas nebo tak :D Nevadí. Seřváno jsem nedostala, tak co.. :D

Cute t-shirt.
Já chci to tričko!! :) Je úžasný!♥

Ve škole jsme včera psali z angličtiny velký test z celé lekce. To mám dvojku :) a pak ještě z administrativy Obchodní dopisy - nabídka, poptávka. To už dopadne hůře. Špatně jsem tam něco odřádkovala a nevím jak dopadne to tělo dopisu :D No tak možná to bude za pět! :DD

Jedna z nejoblíbenějších! ♥

Ps: Miluji tu reklamu na Kofolu :D♥ Kokněte se sami :D Kofola - Prasátko

Stručně a jasně! :D

10. listopadu 2010 v 18:42 | Es.
Tak pár událostí co se staly stojí za zmíňku. S M. jsme si psali celý víkend a pak to následovalo i smskami :)) Nakonec jsme spolu byli venku. Včera ! :) Bylo to fajn víc než fajn. Vážně jsem si to parádně užila :) Byl tam milý, vtipný.. Nastalo sice i pár chvilek trapného ticha, ale to se stává. Přesto se mi s ním tak skvěle povídalo. Jen je tu jeden háček. Nehledá teď nic vážného.. mé naděje poklesly.. Nezoufám. Čas může vše změnit. Tak teda dám tomu čas a uvidí se.. Navíc nebyli jsme spolu venku naposled, doufám. Udělali jsme si báječnou procházku. Nezapomenu na to! :))
Jinak ve škole se mi celkem zadařilo. Test z práva za tři, nevadí :D Test z literky za dva a z dějepisu za jedna :) Takže to není vůbec špatné.. Krom toho zkoušela mě z eka, za jedna :P Tak mám z toho radost.. myslím, že nepropadám z ničeho :DD
Tak ty nejdůležitější novinky už jsem napsala a nějak už není co psát. Snad jen, že v pátek mi konečně přijede Té.♥ Byla v Turecku, mrška ! :D A taky půjdu v pátek pařit, oslavit kamarádky narozeniny :)) A sobotu mám volný celý byt :P maminka jede na nějaké školení a tatínek s bráškou pěkně na noční. .Juhůů :DD To bude pohoda. Ale nesmí mě jít zkontrolovat babča! :D To by tu byla tak čtvrt hoďky a mě se s ní nechce povídat :DD
Zamilovala jsem si písničky od Elliott Yamin..♥ Jsou pěkné.. nejvíc.. You Say..♥
Tak zase už mizím nevím co napsat, snad po pátku toho bude víc :P :D

Superman child.
Ten je úplně úžasnej ! "Hey I'm Superman!!" :DD

Už neděle, otevřená náruč učení.

7. listopadu 2010 v 14:12 | Es.
Slečinka Es. mám parádnou náladu. Je mi fajn. Sice nemůžu moc mluvit :D Teda mluvím, ale hodně divně :DD Proto raději mlčím. Asi se dnes budu hodně zásobovat teplým čajem a tajně doufat, že mi to pomůže. Musím se dnes učit a jsem zvědavá jak se to naučím. Ale já to nějak zvládnu, horší to bude v úterý ! :D Má mě totiž zkoušet z ekonomiky, to budu ráda, že vydám hlásku, nebo spíš budu ráda, když mi bude rozumnět :DD
Ohledně M. jsou novinky. Takže přidal si mě do přátel a jako první do mě šťouchnul. Já se teda pak odhodlala mu napsat. Nevěděl odkud se známe, tak jsem mu to vystvětlila, že vlastně se známe jen od vidění, ale že jsme spolu nemluvili. A on, že by jsme se mohli seznámit blíž, já jen, že klidně pokud se najde nějaká příležitost. On že té příležitosti pomůžeme my. Už máme i na sebe číslo :D Napsal mi včera sms, abych si ho mohla uložit :D Záminka na mé číslo byla, že kdyby se večer nudil, že napíše, šel totiž slavit k nějakému kamarádovi na byt. Nenapsal. Za to dnes napsal :)) Že to trošku asi přehnal a nakonec tam přespal :D No takže jsem  mu odepsala a možná si napíšeme zase večer na fb. Pokud se dostanu na pc a nebude tu bloklé mým bratrem ! :DD A hlavně se nejdříve musím naučit právo. Takže vidím to na odpoledne strávené u učení a večer s nadějí, že budu moct to bude pc :D :P
Jinak ten víkend byl celkem pohodový. Stálo za to v pátek jít pařit, i když se mi to vymstilo s mým hlasem. Potkala jsem tam M. A kdybych nešla, ani bych nevěděla, že existuje. Takže teď to pěkně vyléčím abych byla fit. Příští víkend na mě čeká další páteční akce, kamarádka slaví narozeniny. A já už to slíbila, jen se výlečit! :P :))

Foots.
Ten obrázek úplně ách! :P To je dokonalý :)


Už nějaký ten týden mě napadají myšlenky, že si nechám udělat tetování, ale ne to co se smyje po nějaké době, myslím to jak vydrží napořád. Nebo prostě hodně dlouho. Chci něco malýho si nechat udělat nad levý nebo pravý kotník, ale asi ten pravý, to by vypadalo líp. Uvidím.. Už jsem se o tom jednou bavila s bráchou, on si taky něco chce udělat. Akorát prý, že naši by asi nesouhlasili. Ale tak to je mi jedno, je to moje tělo. A o tom si budu rozhodovat sama :) Stejně si to jednou nechám udělat, nejradši bych co nejdřív. Ještě to nějak vykoumám :P :D

Páteční tanec skoro nemocné.

6. listopadu 2010 v 15:50 | Es.
Dance.
Slečna je už od čtvrtka parádně nachcípaná, teda rozjela se jí rýma a pořád chodí čurat, takže k tomu nastydlý močák.. Ve čtvrtek ráno se vzbudím a šup krk začíná taky pěkně.. Takže kašel, rýma.. Jo paráda.. Včera jsem odpoledne byla venku s kamarádkou Pé. můj hlas se chvilkami parádně utlumoval, až jsem mluvila jako maličká holčička a nakonec jen tenounký hlásek až na bez hlasu :D Pak jsem šla pařit i přes to, že jsem tak trochu nemocná.. :D Byl to ale zážitek to vám povím. :P Šly jsme dřív, protože holky ještě pily víno s liftem. Já nechtěla, už kvůli tomu krku. Přišly jsme dovnitř a takových známých, já hlavně musela hned na záchod :DD Pak se se všemi pozdravila. Jdu za jedním kamarádem co byl zrovna u baru a byl tam ještě z nějakým klukem. Podívala jsem na toho kluka a hned mi padl do oka. Mm nový objev. Celý večer jsem se na něj dívala :P Oo takový pěkný i jsem si zjistila jméno začíná na M. :)) Asi jsem se do něj zakoukala :D♥  Už jsem si ho přidala i na fb, tak snad si mě taky přidá :P Ale má tam, že je nezadaný mmmm :DDD Dost už o něm :D Takže se tam tancovalo potkala jsem tam ještě kamarádku D. s tou jsme to tam parádně rozjely :) Tancovala jsem jak s holkami tak i s kluky (jen kamarády) a bavila se. S nikým nic nebylo, žádná pusa a tentokrát ani žádný park !! :D V průběhu večera se ke mně dostal jeden paňák tequilly a tak neodmítla jsem. Pak už jsem měla jen své dva sprity. Tancovala jsem, zpívala známé písničky a domů přišla ve tři. Byla jsem ráda, že jsem doma. Bolely mě nohy i záda. Napila se a šla spát :D Dnes si vstala pěkně až v půl třetí odpoledne, najedla se oběda (Svíčková) a zjitila, že mluvím jako když nemluvím něco mezi řečí nahlas a šeptáním :D Paráda no. Pěkně jsem dopadla ! :D
Zítra mě opět čeká pěkné učení. No jo čtvrtletí se rychle blíží a o třídních schůzkách nemluvě! :D To bude zase týden testů a zkoušení !! Grr. :/ :DD

Pár slov s tématem školy.

4. listopadu 2010 v 18:59 | Es.
Ve středu jsme psali ten test ze zeměpisu. Hm za tři! :D Kdyby to ten vůl neopravoval tak jak opravoval, mohla jsem mít možná i dvojku. Ten mě tak naštval !! :D Ale co spravila jsem si náladu, hned tu přestávku po tomhle předmětu. Šla jsem totiž s O. koupit si žvýky do naší školní kantýny, jenže tam byla dlouhá fronta, tak jsme zase šli :D No dlouho jsme spolu nebyli, zrovna měl výpočetku a jeli přes přestávku, takže z dvaceti minut jsme spolu byli cca necelých pět minut? To by odpovídalo. Tohle mi bude muset vynahradit ! :D A taky že si o to řeknu!! :D Pf.
Včera jsem se celé čtyři hodiny učila deset stran z ekonomiky, naučila se to. Ráno vstávala tak v půl páté a znovu zopakovala ekonomiku asi tak hodinu. Ve škole mě ještě holky zkoušely, a celkem dobrý. Pak jsem dostala písemku, kde byly dvě primitivní otázky. Takže ten zbytek mi byl celkem k ničemu. Nevadí další hodinu se nechám vyzkoušet ! ;) Tak tenhle den byl pro mě úspešný, aspoň, že tak. Vlastně zapomněla bych dostala jsem ještě za jedna z prezentace na ájinu, kterou jsem dělal včera do jedenácti, asi tak půl hoďky mi to zabralo.
Už jsem se domluvila i s angličtinářkou, že si zítra opravím minulý test, který skončil fiaskem a to za pět. No jo debil jsem si blbě přečetla zadání! :D
Zítra další test, literatura, administrativa a k tomu ta angličtina. Potřebuji větší mozek na pobrání všech důležitých informací k zapamatování! :)
Jinak plány na víkend jsou hozeny osudu, vůbec nevím co budu dělat. Tak uvidím co se mi naskytne za příležitosti. Už mě nenapadá co napsat, jelikož minulé dny se týkaly jen učení a jiné zážitky nejsou. Snad o víkendu..

One of the best.
Ten obrázek.. Luxus!♥


Beatles - Help (k některým starým hitům se vracím ráda)

Týden plný /učení/. Optimismus vítězí.

2. listopadu 2010 v 18:18 | Es.
Drunk on beach? :D
Tenhle školní týden mi dává zabrat více než dost. Dalo by se říci, že každý den se najde alespoň jeden předmět, ze kterého píšeme. Výjimkou je dnešek, měl na nás čekat test z literatury, ale jelikož byla předtím učitelka nemocná a ve škole se ukázala až dnes, byla tak velkorysá, že si to napíšeme v pátek. Můj školní diář na testy si to hned poznamenal :D Zítra na mě čeká očekávaný test ze zeměpisu, měla bych se to naučit. Potřebuji dobré známky. Čtvrtek se pyšní testem z ekonomiky a v pátek zmiňovaná literatura. Parádní týden řekla bych ! :D K tomu všemu se blíží čtvrtletí a třídní schůzky, budu ráda jestli se toho dalšího dne po schůzkách dožiju. ty známky jsou velmi nepěkné, z některých předmětů jsou až moc ošklivé :D Žádné propadnutí mi nehrozí, to ne, ale řekla bych, že se tam určitě ukáže jedna čtyřka a to z ekonomiky. I když pokud tenhle test nepokazím, tak to vidím na 3-4 :D O moc lepší to sice není, ale i tak. To si doma poslechnu. Fíha, už to slyším teď! :D "takže holčičko, budeš se pěkně učit, tohle vytáhneš a zapomeň na počítač" Něco podobného určitě padne v té komunikaci o mých známkách..
Včerejší angličtina a ten test co jsme dostali, vůbec to nedopadlo dobře! :/ Sakra. za pět! :( A to jsem nikdy neměla problém. No slovíčka se za Es. přece nikdo jiný nenaučí. To už bych měla vědět. Ve čtvrtek se domluvím s učitelkou a napíšu si to znova. Mohla jsem mít lepší zámku, ale já špatně pochopila zadání v posledním cvičení. Jinak bych to viděla na dvojku ba možná jedničku. Ještě musím udělat s B. tu prezentaci na aj. Kdo to má stíhat! Všechno je moc rychlý. Musím se do toho opět dostat.
Konečně jsem koukala na Sex ve městě 2. Pěkný film. Ještě víc mě to utvrdilo v to, že do té Ameriky prostě pojedu! Už si plánuji, že v osmnácti aspoň na měsíc pojedu tam. Klidně za prací, to už je jedno. Důležité bude, že budu ten měsíc v Americe! :) Hurá za dobrodružstvím a novou kulturou a módou!! :)♥