Září 2010

Zkráceně, ale přece.

30. září 2010 v 17:24 | Es.
Nehty.
To jsou mi školní dny až hrůza. Včera i dnes se mi povedlo zaspat. Áno prostě se mi nechtělo vstávat :-D Když já chci vždy ty sny dosnít a pak nějak nestíhám no. Vstávala jsem si pěkně až před půl sedmou, takže vlak mi pokaždé odjel :-D Nemá cenu abych na něj utíkala, když mi cesta jen vlakové nádraží trvá přes patnáct minut. No co asi pořád dospávám tu Francii, kde jsem se vůbec pořádně nevyspala. Ale dnes jsem měla štěstí začínali jsme jazykama takže třídnice v naší skupině zrovna nebyla a ani pak mě učitelka nezapsala. Včera se mi to vychytat nepovedlo. Místo dějepisu jsme měli matematiku a tak mě teda zapsala no. Ale výhodu to mělo, že jsme nepsali ten dějepis a test se mi tudíž přesunul až na úterý.
Na zítřek se těším snad jako malá :-D Konečně pátek. Tentokrát zůstávám doma! ;-) Aspoň si budu moct dopsat ty sešity, udělám si v nich nějakou tu úpravu, postahuju si různé filmy a tím by byl víkend zaplněný. Zítra velký plán po škole, tak ještě dvě hoďky doma, měnší úprava samy sebe :-D A pak vyrazím do města, poslechnout si jednoho zpěváka jménem Marek ztracený. No jo bude u nás vystupovat, díky tomu, že se dnes poprvé otevřelo nákupní centrum pod názvem Chomutovka. Už je to tak bydlím v Chomutově. Tak obhlídnu tu novostavbu a rovnou i zkritizuji. Teď jsem na netu četla co tam je za obchody a přiznám se asi tři nebo čtyři mi vůbec nic neříkají. Páni, že by něco nového :-P No omrknu a všechno povyprávím :-DD

Mám bláznivý nápad :-D Možná, že dám do menu ten profil a napíši něco o sobě, uvidím ještě :-D

Udělala jsem si opět nové nehty. Tam u těch už se začal loupat lak, tak jsou tu opět nové. Tentokrát černé s bílými proužky. Fotka hned vedle textu. Celkem se povedly. A je tam i ta hello Kitty co jsem si koupila ve Francii. Teď už udělat úkol z němčiny, který je úplně primitivní a pak volno až do večera, aspoň, že nic nepíšeme zítra.

Nic extra.

28. září 2010 v 11:57 | Es.
Včerejší párty nebyla tak skvělá jako ostatní. Lidí bylo hodně, úplně narváno ke všemu venku pršelo, takže ani nikdo nestál venku. Písničky dobré, i když některé byly nic moc. Potkala jsem tam JEHO neboli J. když se střetly naše oči, byl vidět krásný úsměv. Pak jsme ve vteřině stáli naproti sobě, pozdravili se a prošli jako bych se znali tak málo, že i blbý pozdrav stačí. To už je podruhé co mi zmizel z dohledu. Ještě půl hodiny jsem měla příležitost ho pozorovat jak se baví s kamarády a pak jeden jediný pohled a už tam nebyl. Opět mi nevyšlo nic zkusit. Sakra. Příště už se musím o něco pokusit. Musím prostě něco udělat než opět odejde. Tentokrát ho nenechám jen tak odejít. Ne už ne. I kdyby to nemělo vyjít, budu mít pocit, že jsem se pokusila.

Stonehenge.

Teď mě čeká učení se na test z dějepisu :-( Nechce mi do toho. Osobně jsem nikdy dějepis neměla ráda. Sice je to asi jen pět stránek, ale stejně. Na tohle nemám paměť, mě to totiž vůbec nezajímá. Proč taky. Další generace co přijdou až já umřu, se taky nebudou zajímat o můj život. Taky nebudou znát co jsem dělala. Tak proč já bych měla vědět co udělali jiní. Jsou mrtví a tudíž už tu nemůžou nic změnit. Možná někdo, kdo žije a chce se jim podobat. Ale já vážně ne. Navíc mi tu žádného panovníka nemáme a o území taky nebojujeme, tak k čemu bych to měla vědět. Stejně se to naučím na ten den a pak se mi to vykouří z hlavy a já už si to nebudu pamatovat. Zbytečnost se to učit. A na čtvrtek mě čeká test z ekonomiky. Mám radost. Píšeme ze tří papírů, ale tak to snad i zvládnu. I když já s tím svým lenivým přístupem :-D

(David Deyl - Hry o nás)

Jinak už mám na televizi HBO, HBO2, HBO comedy ..Juhů, můžu koukat na filmy :DD

Aktuálně zamotaně.

27. září 2010 v 13:24 | Es.
(Marek Ztracený - Inspirace)Colorfull.
Včera jsem zjistila, že miluji noční focení webkou :-D Koukala jsem na filmy na noťasu a pak si zapla webku a rozsvítila lampičku. Ty fotky se mi moc líbí a to je co říct :-D Mám to volné pondělí a venku musí zrovna pršet. Kazí mi to plány. Chtěly jsme se s Š. podívat do města na boty, ale v tomhle se mi ani moc nechce abych pravdu řekla.
Jelikož je zítra státní svátek, tak dnešní plán na večer zní výmluva na spaní u Š. a pak směr město plné zábavy. Dnes je výjimečně otevřeno neboť je zítra ten svátek. Takže jdu s klukama a i se Š. pořádně se bavit. Doufám, že tam bude dost lidí. Třeba i známých :-P Musím se přiznat, ale od toho pátečního večera nemůžu na D. zapomenout. Nějak mi utkvěl v hlavě a to mi ho Š. pořád rozmlouvá. Tentokrát jsem v tom vážně nevině. To ono samo. Stále se mi předehrává chvíle s ním.
Jinak s NÍM to nevypadá úplně růžově. Pořád se k ničemu nemá a když se zeptám já kdy pujdeme ven, tak slyším jen domluvíme se. Tudíž už tomu nechávám volný průběh a do ničeho se nebudu hrnout.
Hlavně jsem uvízla v situaci, kdy nevím koho :-D Zní to možná divně a tak nějak otřepaně. Ale vážně si nejsem vůbec ničím jistá. Ve hře je ON a ještě jeden nejmenovaný možná tak trošku jeden kamarád. Tak abych to vysvětlila. JEHO znám už dlouhou dobu. Začali jsme si psát až teď někdy. Nejdříve jen nezávazně jako normální kamarádi, v jeden den se to změnilo a bylo to jiné. Od té doby to není to samé, ale ani jiné. Něco mezi tím. Pak ten nejmenovaný, nejdříve jsme si psali přes fb, ale pak už na icq, no a pořád si máme co psát. Vlastně je vtipný a milý. Takový provokatér. Dokáže mě rozesmát a za chvilku hned naštvat, ale ta uraženost mi vážně dlouho nevydrží. Měla jsem tu odvahu mu napsat jestli nezajdeme ven. Řekl, že někdy jo, že už něco má. A je časově vytížený. Chápu. Tak budu doufat, že spolu pujdeme ven hned jak to půjde. Ten kluk mě totiž něčím zaujal a chci zjistit jestli i ve skutečnosti bych si s ním dokázala říct hodně jako přes icq. A nakonec ten kamarád. Líbil se mi ještě minulý rok, pak začal ale chodit s jednou slečnou, se kterou už byl kdysi dříve. Ta zamilovanost. Pak se teď někdy koncem prázdnin rozešli. Psali jsme si rozhodně jenom jako kamarádi, že. Ale mě k němu stále něco poutá. Nevím, ale rozhodně mi není lhostejný. Hlavně si s ním celkem rozumím. A je fajn a hodný. Jsem v tom úplně zamotaná. Každý je něčím oslnivý. A já nevím co od kterého čekat. Proto se raději budu držet dál a uvidíme jak se to celé postupně ukáže. Třeba nakonec s jedním z nich budu. Nechci si nic malovat a snít dokud není vůbec nic jisté.
To musím říci. Zamilovala jsem se do herce z Tudorovců, když on je tak krásný. Ty oči. Jonathan Rhys Meyers. ♥ Ta fotka je úchvatná !   Na to, že mu je třicet tři vypadá pěkně. narodil se se v Irsku přesněji řečeno v Dublinu. Měří 177 cm. Je vyšší jak já. Dohromady herec a model. No dala bych si říct :-P Včera jsem o něm básnila asi deset minut v kuse. Š. se mi jen smála :-D Když ale on je tak sexy :-P Ta představa, že by byl jen můj. Mmm. To zní víc než lákavě. Nebo jsem kdysi toužila po Jesse McCartney. Ale to mě už přešlo, i když některé písničky od něj jsou vážně krásné.

Noční překvapení.

25. září 2010 v 16:42 | Es.
Part of Eiffel.
Mé včerejší rozhodnutí bylo se jít odreagovat. Najít trošku zábavy. Našla jsem jí v podniku plném hudby. Byl tam i ON.♥ Jenže jsme se jen pozdravili a usmáli se na sebe. Pak mi někam zmizel a už se nevrátil :-( Škoda. Přesto jsem si tu noc užila. I když jsem šla úplně sama a potkala známé až na místě. Domů mě doprovodili kluci :-) Tak aspoň, že jsem nešla sama. Ze začátku se mi tancovat ani nechtělo L. mě tam pořád lochtal. Pak teda jsem raději šla tancovat :-D Potkala tam E. tak jsem tancovala i s ním. A nebo s holkama. Když přišli kluci co bydlí poblíž mě, pozdravila jsem je a pak si s nimi i povídala. T. mi dával rady jak poznám toho pravého. A přesto jsem šla nakonec ven s D. procházeli jsme se v parku a povídali si. Vrátili jsme se zpět jenže to už tam nikdo nebyl. Takže jsem musela volat P. na kterého jsem měla číslo a ptala se kde jsou. Nakonec jsme s D. prošli tím parkem, museli jsme se vracet ještě pro jeho čepici :-D A počkali na ně kousek dál než byli oni. D. tam usínal a pořád říkal jak se mu chce spát :-D Když po deseti minutách dorazili i kluci, tak jsme se konečně vydali domů. Odemykám dveře co nejpotišeji, naštěstí všichni spali. Vkročím do pokoje, převlíknu se, dojdu se napít. A pak spát. Nikdo vzhůru nebyl. Uf. Spala jsem až do jedné odpoledne a to bych spala ještě déle kdyby mě nevzbudili na oběd :-D To hrozný, že se člověk nemůže v klidu ani vyspat :-D Tak jsem po obědě ještě na chvilku usla a pak vytřela kuchyň a koukala se na Camp Rock 2.
Z toho všeho plyne, že včerejší noc byla nezapomenutelná. A to doslova! Stalo se toho moc a nedá se na to zapomenout. Kdyby v tom parku neprošli ty dva týpci, tak by se stalo něco víc :-P Něco trochu více osobního :-D
Teď raději budu přemýšlet o tom jak to udělat abych byla s NÍM. Nejradši bych byla teď někde, kde by byl jen ON a JÁ. ♥ Taky bych měla už přečíst tu povinnou knížku, blíží se datum odevzdání :-D A ještě ani nezačala číst, mám na to zhruba měsíc. Tak bych se k tomu mohla i dokopat :-D

Taky děkuji za pochvalu nehtů, příště si je udělám černé s bílými proužky :-P
Ještě si vzpomínám, že bylo vtipné jak jsme se s D. procházeli a on něco vyprávěl nebo něco říkal a většinou to nedokončil :-D To je jako kdybych si to snad měla domyslet sama. Jeho častá fráze byla "to je jedno" :-D

Zmatená & Francouzská Es.

Trošku povyprávění.

23. září 2010 v 22:37 | Es.
Konečně jsem se přiblížila k pátku. Už od pondělí si říkám ať je pátek 13.45. V tuto chvíli zazvoní. Já položím svou židli na lavici a š´tastně odejdu ze třídy ke skřínce. Přezuju se, zamknu, vezmu tašku a s úsměvem na tváři vyjdu ze školních vchodových dveří. Krásný pocit! :-) Už zítra si budu moct říct, ano mám prodloužené volno :-) Zase chvilku klid od školního prostředí. Relax celý víkend akorát pak trošku toho učení.
Bear Pú.

Ty nehty se povedly. Sice nejsou přesně podle mého očekávání, ale i tak nevypadají špatně. Snažila jsem se dost :-D Levá ruka se mi hrozně klepala, byla jsem ráda, že jsem to zvládla :-D Celkem bravurně na to, že s levou moc šikovná nejsem :-D
Začala jsem s Š. běhat. Dneska jsme byly poprvé. Trošku záhul :-D Ale my to zvládneme a budeme chodit pravidelně. Už se na sebe nemůžu koukat! Chce to dietu a zhubnout! :-D
Konečně se objevil ON. Už je to tak je tu někdo, kdo se mi opravdu líbí. vlastně známe se už déle, ale nikdy jsme se moc nebavili. Najednou se to změnilo. Píšeme si. Je to skvělé. Ze začátku to vypadalo jak nezávazný rozhovor s kamarádem, kterého už znám nějakou tu dobu. Pak ale z ničeho nic, už jsme si psali více osobněji. A prostě neubránila jsem se tomu a začala jsem se o něj zajímat víc. Je tak milý, hodný a upřímný. Má své koulo.♥ Už úterý na něj nemůžu přestat myslet, ani nechci! :-D Protože ho chci. Přiznávám se vážně moc bych ho chtěla. Vztah s ním by byl tak krásný. Teda aspoň si to myslím :-D Ale určitě by byl. Ještě krásnější by bylo, kdyby na mě čekal na nádraží až přijedu ze školy. Jen ta představa jak vystupuji z vlaku rozhlédnu se kolem a uvidím JEHO.♥  To je tak báječná představa, že bych ji nejraději uskutečnila. Pevně doufám a věřím, že mi to s ním vyjde. Přeji si to teď asi nejvíc. Ještě nedávno se mi líbil někdo úplně jiný. Byl ze školy a moc hezký. A strašně hodný. Chvíli jsme si psali a bylo to fajn. Akorát prý nemá čas na vztah a tak protože se hodně i zklamal. Ale najednou přišel ON a vše se změnilo. Během chvilku bylo vše jinak. Možná jsem naivní, vlastně jsem! :-D Eš. měla pravdu, naivní budu pořád :-D No jo musím jí dát za pravdu, leč nerada ale já se zmílila, přiznávám :-D

Tak teda už jen mě čeká sprcha, pak psaní si s přáteli a samozřejmě budu vyčkávat na svůj oblíbený seriál Zoufalé manželky. Už se těším co nového se na Visteria Lane stalo :-D Unikl mi jeden díl jak jsem byla v té Francii, tak se do toho musím opět dostat :-D

Zasněná Es.

Jen krátce o dnešku.

21. září 2010 v 20:01 | Es.
Dneska mám opravdu svůj den! :-D Už od rána. Ráno jsem nestíhala. Vstala jsem později než jsem měla. Rychle jsem se nasnídala. A jak jsem pila sklenici džusu, tak jsem si jí položila vedle postele. Připravuji si tašku, pak, že se oblíknu a co se mi nestane. Kopla jsem do té sklenice a ta se vylila na koberec, tak svělé. Utřela jsem to. Koukla na hodiny a zjistila, že už bych měla jít. Tudíž jsem hodila jen vlasy do culíku přežehlila ofinu. A rychle na vlak. Nasadila jsem rychlou chůzi abych ho stihla. Přišla jsem ještě o pět minut dříve, tak tím líp :-) A aby toho nebylo málo. O velkou přestávku si otevírám jogurt a šup ten mi vystříkne na tričko i obličej :-D Skvělé! :-D pak už se mi nestalo snad nic. Nebo už o tom nevím, ale stejně. Asi na mě padla smůla dne! :-D
Odpoledne jsem si zašla i do města. Byla jsem tam s Vé. vybírat dárek. Nakonec jsme stejně nic nevybraly, ale aspoń si Vé. koupila tričko a já černý lak. Chci si totiž udělat vzor zebry :-) Takže zítra se na to vrhnu, doufám, že se mi to povede :-P Velká umělkyně nehtů slečna Es. ♥ To zní celkem nadneseně :-D I když u mě je to už normální. Další člověk mi totiž řekl, že jsem namyšlená! Wáu to jsem si vždy přála :-D Nejlepší lidi jsou takoví co soudí aniž by toho dotyčného znali osobně. Ale mě to nevadí, líbí se mi to :-P

Jak jsme byli v tom Disneylandu, tak jsem si tam koupila plyšového medvídka Pú. ♥ Je nádherný. Moje oblíbená postavička. Mám z něj radost. A taky jsem si vzala magnetek na lednici, kde jsou všechny postavičky od Mickeyho Mouse. No jo pohádky to je moje :-P :-D

Fotky z kouzelné říše jménem Paříž.

20. září 2010 v 15:35 | Es.
Fotky :
1. - 3. Eiffelova věž
4. zahrada ve Versailles
5. Notre-Dame
6. Disneyland

Tak je tu pár fotek z mého kouzelného výletu..♥

Dobrodružství z Paříže.

19. září 2010 v 11:50 | Es.
Jsem doma. Páni to byl vydařený výlet. Paříž vřele můžu doporučit. Je to opravdu svým způsobem kouzelné město. Eiffelova věž mě přímo nadchla. Když jsem ten první den stála před a vidělala její skutečnou velikost, žasla jsem. Je vážně vysoká. Ohromila mě. Nebyly u ní ani moc fronty tudíž jsme byli nahoře celkem rychle. Nejdříve jsem se podívala do druhého patra. Krásný výhled. pak vyjela až nahoru do posledního. To byl teprve ten úžasný výhled. Vážně to bylo dokonalé. Pod věží se potulovali různí černoši co nabízeli malé eiffelovky jako přívěšky na klíče. Pět nebo šest nebo i sedm eiffelovek za jedno euro. Dalo se s nima i smlouvat. Takže jsem jich dohromady nasbírala dvacet dva :-D Asi pět ještě nevím komu dát, jinak už to mám rozdělené :-D Poté jsme šli navštívit katedrálu Notre-Dame. Sice jsem nebyla vevnitř, ale i z venku vypadá svěle. Ještě jsme byli u nějakéjho kostela, a měli hodinu volno. Tak jsme se vydali na nákupy po tržnicích. Koupila jsem si tam krásnou barevnou tašku přes rameno. A taky kondomy na kterých je napsáno I ♥ Paris. Jsou jenom na ozdobu :-D Líbily se mi ty obaly :-D Taky mám takový i tričko :-) Do hotelu jsme se dostali na večer. Všichni takoví unavení. Hlavně jsme se tešili do sprchy. Potom jsme šly s K. ještě ven na procházku a obejvily jsme v jednom super marketu pyšovou Hello Kitty. Nemohla jsem jí odolat a vzala si jí :-) Šla jsem spát už v půl desáté. Budíček byl v sedm a snídaně v půl osmé. Takže rychle všechno stihnout. Vyrazili jsme do Louvre, měli jsme jít do galerie podívat se na obraz Mona Lisa, ale většina nešla. Já si raději koupila papír na kterém je nakreslená a že si jí pak zarámuju. Náš průvodce nám zdělil, že na Chanse Lise jsou nejlevnější krámy. ta ulice vedla až k Vítěznému oblouku, ale ty krámy byly teda "levné"! :-D Boty za přes dva tísice euro :-D apodobně. Takže to jsme s K. jen tak prošly. Narazily jsme na obchůdek s Disney hračky, to bylo tak roztomilé. Tolik věcí co bych si odtamtud odnesla, ale raději jsme za chvilku šly. zastavily jsme se v mekáči a daly si Happy Meal, protože to bylo tak nejrozumnější, neboť ostatní bylo celkem drahé. Sedly jsme si najedly se a pokračovaly dále. Po cestě jsme míjely pouliční tanečníky. Celkem si to dávali :-) K tomu oblouku se nedá jinak dostat než podchodem a tak teda jdeme až vylezeme na druhé straně chodníku, ale pořád to nebylo u oblouku :-D Nakonec jsme došly. Pár lidí šlo nahoru se podívat. Někteří zůstali dole. Ten zbytek co zůstal dole pak rychle pospíchal na loď aby jsme jí stihli. Další polovina nás pak u Eiffelovky doběhla a my rychle pokračovali. Když jsme došli koupily se lístky a pak se jelo. Všechno jsem fotila. Ale byla tam zima. Seděla jsem nahoře na tý židli jak je to otevřené. A koukala po okolí. Většina mladých lidí se baví a pijou u řeky. Byli vidět ty různé party jak posedávali nebo stáli a tak. Docela mě to zaujalo. Nemuselo by to být špatné. Takhle strávit večer s partou skvělých lidí. Když jsme s lodí dojeli zpátky byla jsem promrzlá až na kost. Brr. Při pšesunu do autobusu jsme ještě vyčkávali pět minut abychom viděli blikající eiffelovku. Byla to papráda. Trvalo to tak pět minut, tak jsem to fotila i chilku natáčela. Nezapomenutelná chvilka. Za chvilku k nám přišel černoch a něco nám nabízel. Nechtěli jsme nic a kousek dál stál chlap a poumíval se. Pak koukal na mě a pořád se usmíval. Normálně už jsem se začínala bát :-D Pak na mě něco říkal, ale nebylo ho slyšet a ani bych mu určitě nerozumněla. Najednou byl blíž k nám. Naštěstí už jsme museli jít. Uf. Přijeli jsme já se najedla, šla do sprchy a tak v jednu se dostala do postele protože jsem ještě balila. Ráno jsem s holkama dobalila zbytek věcí. Dalo se vše do autobusu a hurá směr Disneyland. Wáu. To bylo perfektní. Jeden je pohádkový a druhý filmový. Vešla jsem s K. taky s B. a M. do toho pohádkového. Vážně jsem si připadala jako v pohádce. Ty domečky a tak všechno kolem. Na každém rohu bylo něco s Mickey Mousem nebo Minnie nebo s dalšími postavičkami. Bylo tam i pár zajímavých atkrakcí, ale ty fronty byly celkem dlouhé. Všude davy lidí, to se nedalo jen tak někam jít :-D Viděla jsem postavičky na živo. Ale stejně se mi více líbí ty kreslené. Byl tam i chlápek co si hrál na Jacka Sperowa, vypadal úplně jako on. Prošel kolem nás dost rychle jako by měl na spěch. Nakonec jsme s K. zůstaly jen my dvě. A tak jsme si vystály frontu na auta, to byla jízda :-D Nešlo se u toho nesmát. Dále jsme nakupovaly, až jsme dostaly nápad, že půjdeme do toho filmového. Jenže tam nás nepustily, protože už jsme byly v tom pohádkovém a jinak, že bychom si musely koupit znova lístek. Tak jsme to zakotvily v Diney Village a opět zašly do Meka za naše poslední eura :-D Zbývaly nám do srazu ještě tři hodiny, takže dvě jsme proseděly tam a pak šly pomalu na domluvené místo. Byly jsme trošku někde jinde než jsme měly, ale nevadí. Pak pomalý přesun do autobusu a hurá na cestu domů. ze začátku jsem spala. Pak se probudila na půlku filmu. Koukala jsem teda na to. A pak už byly pokusy o spánek marný. Vždy jsem usnula tak na deset minut. Takže jsem mohla naspat dohromady tak tři hodiny ani ne. Ke všemu mám hrozný kašel! Tak ještě lepší. Doufám, že nebudu marodit. To by mi ještě scházelo.

Ps.: nejde mi k tomu dát fotka, tak později jich dám víc :-)

Směr Francie.

14. září 2010 v 15:23 | Es.
Do školy jsem si to přišla o deset minut později. Písemka z češtiny jak jsme psali celý sešit z prváku dopadla dobře. Mám skvělou dvojku :-) Tak jsem ráda, myslela jsem si, že to dopadne hůře. Volná hodina byla fajn. Pár holek zůstalo ve třídě, tak jsme si tak krásně popovídaly. Jakoby jsme se snad znaly už od malička. Hlavní téma bylo kluci, ale bylo to fajn :-)
Photo of Eiffel.
Konečně je to tu! :-) Zítra do školy doufám jen, že na první dvě hodiny. A pak go home :-P Jen co napíšu test z práva chci už tý školy. A pak do ní zase jít až v pondělí :-D Už večer krásný odjezd do Francie.♥ Nesmírně se těším! :-) Ve čtvrtek ráno tam dorazíme, hned prohlídka Paříže, v pátek další putování Paříží.  Večer noční prohlídka osvětlené Paříže. Celá sobota v Disnylandu. Večer odjezd směr Čr. A v neděli návrat opět domů. Konečně si splním jeden ze svých snů a to je návštěva Francie.
Dnes balím a přemýšlím co všechno sebou :-D zatím toho mám málo, ale ono určitě ještě něco přibyde :-P Nesmím na nic zapomenout! :-) Eura už mám, teď jen chybí ten foťák. by mě celkem zajímalo kdy mi ho bratránek přiveze. Budu mít od něj půjčenou zrcadlovku. Tak doufám, že s tím budu umět, abych měla co nejvíce fotek! :-) Až přijedu to bude zážitků. Myslím si, že celkem za ty čtyři dny se toho stane spoustu. Jedeme tam busem, ale to mi nevadí. Sedím s K. a předemnou bude B. takže to budou drby :-D Nebude nuda! :-D

Let's go France! ♥

To byl den!

13. září 2010 v 15:49 | Es.
Scream.
Tak můžu říci, že sobota stála prd. Nic jsem nedělala jen se celkem nudila. I když na večer jsem si stáhla film Pride and Prejudice jinak řečeno Pýcha a předsudek. Moc nádherný film. Byla jsem z něj unešená! :-) V neděli bylo tak krásně, že se nedalo odolat tomu počasí. Vyšla jsem si pěkně na procházku i po krámech se podívat. Užila jsem si ten den, až na ten konec kdy nastala moje cesta domů. Volala matka! Samozřejmě, hned otázka kde jsem a pak už to jelo.  Začala mi řvát do telefonu, že když už to prádlo seberu, tak ať ho i vyžehlím. Ne že to bude čekat až zase na ní! A další kázání.. Až z ní vypadlo, že mi zakáže všechny moje aktivity i spaní u Š. no vážně toho bylo dost. Poslední co mi řekla než to vypla bylo ať jdu okamžitě domů. Přijdu domů, chci si jít umýt ruce, ale to už mi povídá, že mám za ní přijít. Ona už stála u žehlícího prkna a žehlila. Tak mi vytkla úplně všechno, že pokud mi to desekrtát neřekne, tak nejsem schopná. Hned mě zaúkolovala. Uklidit celou kuchyň, vyndat nádobí z myčky, složit ponožky, umýt kamna. Všechno jsem udělala, nepromluvila ani slovo. A pak koukala na ČS má talent. Když to skončilo, tak jsem šla asi po desátý spát. Mám puštěný óčko, když si to do pokoje nakluše táta, vypne mi televizi a je na odchodu. Zeptám se co dělá, že u toho usínám a on, že už jdu stejně spinkat, tak dobrou. Otráveně a naštvaně jsem mu odpověděla taky dobrou. Měla jsem takový nervy! Do toho mě ještě bolela hlava. Takže než jsem usla, to bylo něco.
Dneska jen co jsem přišla domů, uklidila jsem, takže ať zkusí mi zase něco říct! Už jí to asi všechno jinak vpálím a nebudu jenom tiše čekat až se vykecá! Jinak už jsem v klidu. Jdu si pro radost udělat nehty :-)

Parádní pátek.

11. září 2010 v 14:22 | Es.
Wiew.
Naše třída má nějakou oslabenou imunitu :-D No vážně asi už tři lidi jsou nachcípaní a čtvrtý už nemocný :-D To nám to krásně začíná :-D Ale já zatím vytrvávám a jsem zdravá. Doufám, že tomu nepodlehnu též. Nerada bych měla rýmu. Nesnáším jí! Nemůžu se jí pak dlouho zbavit. Takže ke mě ať se ani nepřibližuje! :-D

Jak jsem měla jet na ty drumce, tak jsem nakonec nejela a ani nepojedu, protože K. nebylo v pátek ve škole dobře. Tudíž jsem usoudila, ať raději zůstane doma a vyleží to. Tak nevím jestli mě poslechla, ale snad ano.
Včerejší noc byla vážně parádní. Když jsme byly s Š. na odchodu do města. Tak nás ještě pozastavili kluci, jsme byli s nima teda. Asi do jedenácti. Pak už jsem chtěla jít a kluci, že ještě chvilku ať počkáme a pujdeme společně. Když jsem chtěla odejít, tak mě L. chytil a odnesl zpátky k lavičkám. Pak když mě pustil, tak jsem špatně dopadla na nohu až mi tam projela bolest jako bych si něco zapíchla až ke kotníku. Nakonec to bylo dobrý. Ale ráno to trošku bolelo, vypadá to, že s tím nic nemám, tak aspoň, že tak. Poznala jsem novou slečnu D. a opravdu moc fajn. my dvě jsme to tam nejvíc rozjížděly :-D Tancovaly jsme snad nejdýl ze všech tam okolo. Sice jsem byla úplně zpocená a bylo mi horko, ale tancovala jsem dál jako kdybych snad v sobě měla extázi nebo tak. Přitom nic takového. Akorát jsem pila Sprite, že by to bylo těmi bublinkami?! :-D pařila jsem s Š. do čtyř a pak go home :-D Celkem dost dlouhá cesta, tak mi to přišlo :-D Bolela mě záda a nohy, tak jsem byla ráda, že jsme došly. Spaly jsme u mojí babči. Přišly jsme k ní. Sedly si na chvilku, pak se převlíkly a šup do postele. To byla úleva :-D Vzbudily jsme se tak kolem dvanácté, nasnídaly se. V tom mi volala mamka, kde jsem, že ať už jdu domů, že za chvilku bude oběd :-D Tak teda jsme se oblíkly, vypily čaj a šly. Přišla jsem domů najedla se a teď u jen relax, protože jsem taková unavená celá.


Ta písnička se mi moc líbí.♥ :-))

Ps.: ne že bych se chtěla chlubit :-D ale ta fotka je moje, teda mnou vyfocená :-P

Celkem ani nic.

9. září 2010 v 20:41 | Es.
Dlouho jsem nenapsala, no nebyl čas nebo jsem byla moc líná :-D Hlavně jsem byla celkem pořád někde. Teda i doma, ale spíš u Š. probíraly jsme všechno možné. Zítra píšeme z literatury, z celého sešitu z prváku no to naštve! Prostě si to usmyslela naše učitelka a bylo. Mám vážně radost, ještě jsem se k tomu nedostala, a hlavně se mi ani nechce. Pár věcí si pamatuji ještě z minulého roku a chce to jen obnovit, protože jsem se na ty testy učila. Tak doufám, že to zítra nepokazím. Možná si pro jistotu udělám tahák :-D
Dnes opět u Š. udělala mi nehty, mám z nich radost, zase vypadají tak jedinečně a krásně. Přitom jsme koukaly na "Spláchnutej" sice je to pohádka, ale u toho se člověk zasměje. Ty hlášky neskutečný. Například "Pomóc honí mě zběsilá žena a háže po mě pastelky" z telefonu se ozve "kuže a hranolky?" :-D :-D Nebo ke konci ti slimáci nebo šneci či co to je "plácni to" uvědomil si, že nemá ruce a pak jen dodal "jéé"  :-D :-D Možná jsem praštěná, ale mě to vážně dostalo.
Zítra směr noční město, určitý podnik,  určitá hodina :-D Jistě opět se razím jít bavit :-P Konečně přijde můj vytoužený víkend, tak si ho musím užít.
Včera jsem byla poprvé na gyndě (kdyby vás zajímal věk, je mi šestnáct) tak mi napsala prášky a všechno dobrý. A to než jsem tam s mamkou jela, tak jsem se odhodlala jí říct, že už jsem s někým spala. Překvapila mě tím, že to vzala úplně v pohodě a ani na mě neřvala nebo tak. Byla úplně normální i se se mnou bavila. Nechápala jsem. Každopádně jsem ráda za to, že to vzala :-)
Jinak se mám celkem fajn a ozvu se doufám v sobotu. A budu vyprávět jak bylo a tak :-D Teď ale už půjdu konečně na tu češtinu, pak sprcha a nakonec čekání na Zoufalky.♥
Sice je to článek-nečlánek, ale nemám moc chuť psát o škole :-D začíná to být stereotypní, teda ne úplně každý den nějaké ty novinky a smích kvůli jiným blbostem, přesto je to nezáživný :-D

Dočesná a večerní akce.

5. září 2010 v 14:29 | Es.
Shoes.
Dočesná byla parádní. Oprvadu jsem si to celé užila. Akorát mě štvali ty lidi, na můj vkus jich tam bylo až moc. Když jste se chtěli někam dostat tak to byl zázrak projít tím davem. Hlavně když šli všichni tak pomalu. Stánky byly taky celkem fajn. Stejně jsem si nic nekoupila. Jen mamce jsem dovezla perníkové srdíčko. No jo milá dceruška :-D Každopádně jsme odjeli celkem brzo, teda byli jsme tam asi přes dvě hodiny ;-) Toho sympaťáka z fb jsem neviděla. Psala jsem mu sms, že jsem an místě, ale jeho odpověď byla, že zrovna jede s kámošem někam na večeři a že tam dorazí až večer. Tudíž bylo mé rozhodnutí se co nejdéle zdržet, ale nakonec jsme odjeli. Tak má poslední sms jemu byla, že už bohužel musít odjet. On, že je to smůla a tak snad někdy jindy. Ale dnes mě tak napadlo, že kdyby mě vážně chtěl vidět, tak by se pokusil přijet i dříve. Nevadí.Bráška si brantrancem kupovali piva a většinou asi tak čtvrtku kelímku jsem po bráchovi dopíjela já :-D Tak jsem měla o pití postaráno :-D Koukala jsem tam na řetízky jak jsou na tom ty korálky, nebo tam byly i s kamínkem a ty mě zaujaly. Uvažovala jsem, že si jeden vezmu, ale nakonec ne. Takové podobné věci jsou i jindy, tak třeba příště. Každopádně příští rok tam určitě opět pojedu. Viděla jsem i naživo Mandrage a celkem se mi líbili. Jejich písničky super. A ty dva zpěváci, nevypadali špatně :-D Jen kdyby jim možná bylo o trošku míň! :-D
Večer se konala ta oslava. Na kterou jsem šla. Musím podotknout, že to bylo takové suché. Na té diskotéce bylo málo lidí a já se celkem ani moc nebavila. Asi dvakrát jsme si zašli do jednoho baru na Malibu. A vážně mňamka. Pila jsem to poprvý, ale moc dobrý :-) Doma jsem měla být až ve 3.15, ale nuda a zima nás donutila jít už před druhou. Takže asi ve dvě jsem byla doma. Vlezla jsem si do postele a jak bylo pootevřené okno tak bylo dost dobře slyšet drumce. Tak jsem aspoň usínala s hudbou, ale hráli celkem parádně :-)

Výlet.

4. září 2010 v 11:12 | Es.
Nastal ten očekávý a vytoužený víkend. Včera jsem nikde nebyla. Ta únava mě skolila. Už po desíté večer se mi zavíraly oči. Nakonec jsem se překonala aspoň do těch jedenácti :-D Pak už jsem šla spát, musela jsem usnout během cvilku :-D ale konečně jsem se zase trošku vyspala. ani se nic moc zajímavého nedělo :-D Zašla jsem k Š. tam jsme si povídaly, všechno probraly. A nakonec jsem odešla domů, kde se celkem nudila. Chtěla jsem si číst, ale to bych usla, a navíc bych četla úplně něco jiného než je tam napsáno.
Dneska jedu s bráškou, bratránkem a jeho přítelkyní na Dočesnou. Moc se těším. Mám tam sraz s mou spolužačkou a zároveň spolusedící L.  a také se tam možná uvidím s tím sympatickým mladíkem s facebooku. Bude to vydařený výlet. Večer možná vyrazím u nás do ulic, kamarádka N. slaví narozeniny, takže nejspíš zajdu na její oslavu. Uvidím jak se mi bude chtít :-P Každopádně dnešek se nudit nebudu. Aspoň doufám.
Jak už jsem psala, že mi K. koupí ten sešit s kolečkama a tu propisku se srdíčkem, tak ta propiska už nebyla. Vyprodáno. Škoda. Ale ten sešit mám a je úžasný. Rozhodla jsem se, že ho budu mít na ekonomiku :-) Sice už jsem si nadepsala tak jiný sešit, ale nevadí :-D Fotku toho sešitu snad někdy vložím. Nevím kdy protože jaksi zůstal ve skřínce a aby toho nebylo málo, tak jsem si tam nechala i učebnici z němčiny a zrovna máme úkol :-D Vážně blondýna! :-D
Možná se na nás přijede podívat děda, kterého jsem neviděla dva nebo tři roky?! Tak snad se tu staví :-) Teď už, ale jdu do sprchy abych se stihla připravit :-P Mějte se všichni krásně, starosti hoďte za hlavu a užijte si víkend :-)

Začátek školních všedností.

2. září 2010 v 13:45 | Es.
Začala škola a všechno se děje úplně jinak. To vstávání mě nějak nebaví :-D Jak jinak se dalo čekat :-D Ale ještě pořád všechno stíhám. Dokonce i snídám, ale stejně mám pak ve škole hlad :-D Včerejšek byl v pohodě, končili jsme před devátou, tak jsem pak jela domů vlakem v devět třicet tři. Dneska už jsme měli do dvanácti, dvě hodiny třídnický - relax. Pak už, ale učení. Zítra jedeme už úplně normálně podle rozvrhu, tak ještě lepší, ve škole budu dřepět pěkně do třičtvrtě na dvě a domů se dostanu tak ve tři. Ještě, že už bude ten pátek! :-) Možná taky přijedu ještě později, páč L. chce do centrálu, tak nevím jestli pujdu. Si musím promyslet :-D Prváky jsem viděla teprve až dnes a celkem nijak moc zajímavý :-D Za to moje zjištění bylo, že čtvrťáci už se přestěhovali k nám nahoru na patro skoro naproti nám. To je mám dost kousek :-D Paráda! :-D To bude známých, jen škoda, že O. ještě není ve škole :-( Ten mi tam celkem chybí. Musím se pochlubit K. mi donesla ty moje sluchátka na mobil. Konečně! :-) Už můžu zase poslouchat a taky mi přivezla z Chorvatska řetízek se sloníkem. Je krásný. Mám z něj radost, doufám, že mi přinese štěstí! :-) A to mi ještě dneska jela pro sešit do Tesca, takovej úžasnej černej s barevnýma puntíkama, no jo jsem na to dost ulítlá :-D Když on se mi tak líbil, ale nemyslete si, dala jsem jí na něj peníze :-D A ještě mi koupí propisku se srdíčkem, ale to je tak sladký, áá. Připadám si jako malá holčička :-D Ale co už, celá já no :-D Někdy jsem víc dítě než skoro dospělá :-D
School.

O víkendu jsem měla v plánu jet na Dočasnou, v sobotu tam bude Mandrage a to bych ráda jela. Jenže s kým?! Toť otázka :-D Musím nějak uekcat brášku ať jede se mnou :-P Aspoň bych viděla svoji spolužačku L. a možná taky jednoho sympatického mladíka, se kterým jsem si psala na chatu facebooku. To by byl senzační výlet :-) To musím ještě nějak promyslet.. Na to se musí chytře :-D To by měla ta moje blonďatá hlava začít myslet!! :-D Nejsem úplně blond, ale mám tam melír a tak nějak už jsem blond :-D Chápete ne :-D Prostě už jsem dostala i přezdívku Blondie.. Stejně na ní nějak ani neslyším :-D Říkal mi tak naštěstí jen jeden kluk z jednoho večera..