Srpen 2010

Prázdninový konec.

31. srpna 2010 v 1:57 | Es.
Tak prázdniny jsou u samého konce. A začíná opět školní režim. A těším se na něj! :-) Těším se na svojí třídu. Vím, že nejsme úplně dokonalý kolektiv a jsou tam i hádky a pomluvy, ale mě to envadí, protože já tu třídu mám ráda. Bavím se téměř se všemi, pravda mám tam i své oblíbence, s nimiž trávím přestávky, ale občas prohodím pár slov i ostatními. V červnu jsem si říkala jak jsem ráda, že je ty dva měsíce neuvidím, ale už se mi po nich stýská. Není divu, když většina z nich žije v jiném městě. Alespoň se na ně můžu více těšit. Doufám, že nás tam náš třídní dlouho nezdrží jako tomu bylo minulý rok. No jo, prváci. Na tu školu jsem šla sama a tak jsem nikoho neznala. Teda ze své třídy ne jen ze druháku jsem znala asi tři lidi, ale k čemu mi to bylo. Oni se mnou ve třídě nebyli, že. Každý si tím jednou projde. Letos to bude jiné. Každý hned ve dveřích budu říkat ahooj a všichni se budou zdravit a všechno. Přesto, že známe jen rok, příjde mi jako bych se s určitými lidmi znala už déle. Skvělá třída, vážně. Musím říct, že rozhodně lepší než tomu tak bylo na základce.

Já jsem vážně úplně blbá! Naivní kráva co si myslela, že by se něco mohlo změnit! Ano souvisí to s ním, kvůli němu mi včera spadalo pár kapek z tváří. Koukala jsem na jeho fotku a jak jsem se zadívala do těch jeho očí, hned se mi vybavil večer s ním. Pak už se mi nahromadily slzy v očích a pak jen tiše stékaly. Tomu je ale rázný konec. Je čas jít dál a nezabývat se jím. Stejně se nic nezmění, nemám žádnou kouzelnou hůlku, nebo snad stroj času. Uvědomila jsem si to sice až teď, ale teď to vím. Stejně ani nebude čas na něj myslet, protože mi začne škola a s ní všechny spojené povinnosti. Tudíž se tímhle vůbec nebudu zabývat.
Včera jsem z nudy zašla na chat (lide.cz) přemýšlela jsem kam zajdu, až jsem skončila v místnosti pod názvem "Flirtíček". Ze začátku jsem jen tak přihlížela a četla co tam píšou. Musela jsem se jim smát, protože všichni psali něco typu "pokecá sympatický kluk z okolí Prahy" nebo tak něco podobného. Napsala jsem všeobecně, že když budou všichni psát pokecá někdo, tak asi se se nikam nedostanou a nepokecají s nikým, takže by měli taky i odepisovat. Za chvíli mi z ničehož nic naskočilo pár lidí, že si chtějí psát. Najednou jsem přestala mírně stíhat. A to tam ještě kvůli mě taky z nudy přišla Pé. a napsala mi. Té jsem odepisovala na icq, že nestíhám a ani jí to tam nebavilo, tak odešla. Já vytrvala a zůstala tam. To byla možná chyba! :-D Psala jsem si s nějakými kluky no spíše chlapy :-D Jeden z nich byl ženatý, ale povídalo se s ním celkem nejrozumněji :-D teda alespoň ze začátku. Další byli tak docela milí, ale když jsem viděla ty profily, říkala jsem si jen, ještě, že tam nemám žádnou fotku ani nic o sobě. Takže na chat nejspíš chodí jen samí takoví případi nebo úplní exoti :-D Jinak vážně nevím. Dlouho už se nikde na chatu takhle neukážu! :-D S tím ženáčem jsme se dostali k tématu sex, pořád se na něco vyptával. A že kdybych bydlela blízko Prahy, že by mě klidně přijel uspokojit. Sakra, co to?! :-D  ..Štěstí, že bydlím dál od Prahy! :-D Stejně bych od něj nic nechtěla! Na to tu jsou jiní lidi, pro mě přijatelnější! :-D Neznamená přece, že když mám blond melír (téměř blondýna), že jsem i úplně blbá. Tím nechci urazit všechny blondýnky, některé jsou i chytré, ale nebudeme si nalhávat, že jsou mezi námi i ty kterým to nemyslí zrovna nejlíp a to nemusí mít ani blond vlasy.

Psala jsem si s jedním kamarádem, kterého už jsem tak přes dva roky neviděla. Vážně se toho tolik změnilo. Ale on je pořád stejný alespoň vzhledově. My dva jsme si nikdy nějak nepovídali. Jen se výdali na chodbách základní školy a mlčky procházeli. Až teď se vše nějak pozměnilo a začali jsme si psát. Zrovna od něj bych to nečekala. Ale rozuměli jsme si :-)

Child.


Udělala jsem si nový dess, trošku poupravila obrázky a nakonec se z toho vyvedlo tohle. Mě se to líbí. Možná, že to každý neocení, ale nevadí. Lepší mít svůj názor :-)

Skvělá zábava.

29. srpna 2010 v 10:59 | Es.
Perfect.
V pátek jsem byla s Té. pařit všechno bylo uskutečněno jak jsme se domluvily. No můžu říct dokonalý večer! :-) Potkala jsem tam i Jeho, ale nějak se ke mně neměl, tak co už. Užila jsem si to i bez něj a asi bude lepší se na něj vykašlat! ;-) Asi po půlnoci jsme s Té. dopily půlky zelený co jsem měla z domova. A pak mi kluci ještě dali dva paňáky becherovky, takže nálada byla v plném proudu. Tancovala jsem tak skoro s každým klukem, který se mi trošku zamlouval. Sama jsem se divila, ale tancovala jsem i s jedním němcem, pěkný byl, ale tak co jen tanec. Pak jsem šla i za kamarádama s těma si taky zatancovala. Takže vlastně jsem se skvěle bavila. Akce se vydařila. Sice jsem měla při návratu malé zpoždění (hodinu a půl :-D) Místo toho abych byla doma ve tři jsem si přišla pěkně v půl pátý :-D Hups, mamka mě slyšela, ale vzala to v pohodě. Takže úleva. Nohy mě dost bolely jsem víc tancovala než odpočívala. Taky tam přišel nějaký kamarád Té. nakonec jsem s ním tancovala já a nejen to :-D I jsme se líbali, šli jsme se projít. Sedli si na lavičku chvilkami si povídali a nebo se líbali. Vtipné bylo, že zrovna se líbáme a slyším nějaký hlas opodál :-D Šel tam nějaký opilý kluk, tak kolem dvaceti a s někým mluvil do telefonu. To byl rozhovor na úrovni! :-D Musela jsem se mu smát, to jinak nešlo! :-D Přišla jsem zase zpátky dovnitř a Té. nikde! Přijela pro ní mamka nu. Tak už tam pak nebyla :-( Což mě mrzelo. A ten kluk jak jsem s ním byla venku, pořád za mnou chodil, jenže já tam s ním nějak být nechtěla :-D A vždycky jsem tancovala u holek, nebo jen tak šla za nějakým klukem. Já se v ten večer chtěla bavit a užívat si, ne se vázat na jednoho! :-) Ještě někdy před dvanáctou jsem šla s Té. jinam a když jsme vcházely, tak jsem si podávala dveře s policajtem :-D Pak jsem šla po schodech nahoru a najednou scházelo asi dalších pět a s nimi asi tři lidi. Nejspíš je jeli odvézt. To jsem byla ještě střízlivá a nic nepila. Až tak v půl jedný nebo kolik bylo jsme pily. Takže žádný průser nebyl. Uf. Já věděla, že mám počkat :-P Abych nezapomněla, když jsem seděla mimo všech ostatních známých, tak tam byl kluk co mi dal napít piva aniž bych se prosila nebo tak, jen proto, že jsem se na něj pousmála :-D Poděkovala jsem a z jeho odpovědi slyším "perfect?" tak jsem kývla a říkala jsem si sakra tady jsou i cizinci :-D Trošku údiv pro mě :-D

Včera jsem byla také pařit a opět s Té. spaly jsme u mojí babičky. Akorát škoda, že tam nebylo zase tolik lidí jako v pátek, to se tam na tom parketě skoro nedalo ani hnout, ale nebylo to včera špatné. Nejdříve hráli takové nic moc, ale nakonec tam byly i přijatelné písničky. Už někdy v dřívějším článku jsem se zmiňovala o klukovi s krásným úsměvem. No a co se nestalo? Byl tam! :-) Wáu! :-) Takže já tam s Té. tancovala a občas se na něj podívala usmáli jsme se na sebe. A po chvíli za mnou přišel vzal mě kolem pasu a začal se mnou tancovat. No né, to jsem opravdu nečekala! Bylo to tak skvělé! :-) Nakonec jsem si ním párkrát ještě párkrát zatancovala. Jinak byl s jeho kamarády nebo tancoval i s jinými holkami. Ale co mě překvapilo s žádnou si nedal ani pusu. Se mnou teda taky, ale to může být třeba příště :-D K babče jsme dorazily ve čtyři ráno. Povídaly si asi do pěti a pak spát. To jsme ještě v devět vstávaly, protože pro Té. přijel táta a jeli pro její sestřenku. Tak já celá ospalá jsem se překonala a vstala jsem, i když mi to trošku dělalo problém :-D Teď už jsem o něco čilejší, ale stále to není ono :-D To dospím dnes :-P

Odpoledne jdu s N. ven, tolik si toho musíme říct. Jak se poslední dobou vůbec nevídáme, tak se toho celkem dost nashromáždí a my to pak probíráme všechno najednou :-D Aspoň není to hrozné ticho! :-D Ještě si ale zajdu do sprchy než vůbec vyjdu ven :-D Taky jsem celá nějaká polámaná. Dneska bude jen relaxační den, žádná namáhavá činnost! :-D

Trápení bolí.

27. srpna 2010 v 15:38 | Es.
Nějak mi to nevychází. Jak už jsem se zmínila o jakémsi klukovi v minulém článku. Ano myslím JEHO. Naposledy jsme si spolu psali třetí den po našem setkání, měli jsme jít opět ven, ale nakonec to nevyšlo. Byl moc unavený. A že to encháme na jindy. Lépe řečeno na další den.
Without you.
Souhlasila jsem. Další den čekám až mi napíše. Už byl hodinu online, ale stále žadná zpráva od něj. Pak mi píše kamarádka, že má být něco na náměstí. No tak já, že se přijdu podívat. Š. šla se mnou. On mi nenapsal. Na náměstí se nic nedělo, tak se odcházíme projít. A na koho nenarazíme? Na něj a ještě nějakou holku co byla s ním. To dokáže vytočit, naštěstí jsem je zahlídla jen letmo, ale za ruce se kupodivu nedrželi. Pak jsme se s Š. opět vrátily na námko a potkala jsem přitom D. tak jsme se domluvily, že zajdeme na hokej. Tak teda jsem šla domů pro peníze a hned zase odcházela. Hokej byl skvělý. Jak jinak.♥ Užila jsem si to. Pak příjdu domů. Kouknu se na facebook a on byl online. Měla jsem nutkání mu napsat, a tak po půl hodině jsem mu opravdu napsala. Jenže on neodepisoval. Nechápala jsem to. Tak jsem se vypla a zapla až zase za hodinu a on byl stále online, ale nenapsal mi. Tudíž z toho plyne, že má šance je dalo by se říci nulová! :-( Hlavně, že když jsme byli spolu venku, tak bylo všechno tak úžasné. A pak tohle? Sakra proč? To se snad stane jenom mě, tak konečně chci toho kluka, prostě je to on. Ale všechno se zkazí! Jednoduše bez důvodně! :-/
Jdu dnes s Té. pařit jak už jsem psala minule. Nejdříve teda jdu k ní, tak proběhnou veškeré přípravy a tak po té desáté vyrazíme do víru našeho malého velkoměsta :-D Respektivě do našeho oblíbeného podniku :-) A když mi štěstí a náhoda přihraje bude tam možná i On :-) Kéž by tam byl. Rozhodně se k němu, ale nepohrnu, ať přijde sám. A když mě bude přehlížet aspoň budu vědět jak to mezi námi je a bude. To abych se začala modlit aby tam byl a něco bylo :-))

Jinak jsem dneska stávala kolem tý jedenáctý a jaksi mě pohltila uklízecí mánie, takže to dopadlo tak, že jsem uklidila celý byt. Měla jsem to celkem rychle hotové. Takže jsem se pak nudila a přemýšlela co ještě mám dělat :-D Až nakonec jsem si najela na youtube a pustila si písničky od Simple Plan.♥

Klapka podruhé.

26. srpna 2010 v 0:53 | Es.
Tak už jsem psala článek včera, ale já debil ho omylem smazala. No to naštve! Hlavně když byl celkem dlouhej. Takže ho napíšu znova, ale na to jsem se vykašlala, protože prostě už  se mi nechtělo :-D V tu chvíli jsem měla takový nervy, jediný blbý článek a prostě musím kliknout jinam. Teď jsem ho napsala možná trošku podobně, ale vlastně zase úplně jinak :-D Protože většina z toho co jsem chtěla napsat předtím už proběhla. Tak aspoň jsem to i trošku povyprávěla, jak bylo a tak..
Summer Time.

V úterý jsem byla venku s Š. a tak nějak jsme se dostaly k tomu, že jsme si daly vodku s džusem. Každá měla jeden litrový džus a napůl vodku. ze začátku jsme to tak jako pily :-D bylo to docela silný. A pak nás napadlo hrát kámen, nůžky, papír, teď! no tak jsme si daly pěkně pár her a by to ubývalo. Nakonec už nás to moc nebavilo a že se budeme střídat. Já jeden lok, ona dva, já tři, ona čtyři a hrály jsme to do sedmi. Pak začínala první Š. a pořád dokola :-D Já se dopracovala nějak k tomu, že jsem to vypila celý. Ale pít to na sluníčku, to byl zase nápad :-D Začalo mi to stoupat do hlavy a přeřeky byly na světě :-D Zábava nekončila. Šly jsme se projít, a pak jsme potkaly kluky. Tak jsme šly s nimi. No bavili se.. a Jinak v celku už nic moc zajímavýho..
Včera dopoledne jsem si s mamkou a B. zajela do školy, vyřídit nějaký to potvrzení kvůli vlaku. Já totiž dojíždím. No jakmile jsme se vrátily, tak mě po chvilce chytla uklízecí mánie, uklidila jsem si a vysála pokoj. Jak krásně to tu bylo všechno uklizený, ale je to tak podobně i teď :-P Taky jsem zašla do knihovny vrátit pár knížek, které jsem nakonec ani nečetla :-D Nenadly mě! ;-) A nakonec večer jsem byla s Š. v kině na Kajínkovi. Můžu říct skvělý film, nadchl mě a ráda ho doporučím dál. Konečně si můžu na to celé udělat svůj vlastní názor a ne jen to co občas slýchám v televizi. Ten film měl něco do sebe, asi to, že jsem ten případ trošku znala a je to podle skutečnosti.
Osud mi přihrál jednoho báječnýho kluka, ale zatím to s ním nějak moc nevypadá. I když už jsme spolu venku byli a bylo to fajn. Nejdříve jenom kamarádská procházka, ale pak nějak byla ruka v ruce. A ani polibky nechyběly :-) No krásná chvíle prožitá s ním. Doufám, že to bude mít i nějakou budoucnost, protože jsem se opravdu cítila sama sebou a zároveň jako úplně někdo jiný. Jednoduše byla jsem šťastná!♥
Dneska vůbec nevím co budu dělat, to budou plány na rychlo :-D Ale však já si něco najdu, i kdybych měla snad uklízet :-D Nudit se nechce, tak vezmu v úvahu všechno co mi přijde přijatelné, což asi bude většina toho co mě napadne..
V pátek jdu s Té. pařit a příležitost sama přihrála, že v tom stejném podniku bude slavit kamarád své osmnáctiny, tak mu alespoň popřeju a hodíme kus řeči. Předtím, ale než se vydáme na tu naší každou páteční akci :-D Tak se domluvím s Té. že předtím zajdu k ní. A od ní pak pujdeme spolu. Jindy totiž máme sraz někde ve městě. Ale to by asi už mohlo i stačit, maličko se mi zavírají oči a leze na mě únava :-D Tak jí vyjdu vstříc a pujdu spát.

Odpolední akce.

23. srpna 2010 v 11:03 | Es.
Fashion.
Dnes konečně po dlouhé době uvidím svojí bývalou spolužačku D. moc se na ní těším. Tak dlouho jsme společně nic nepodnikly. Celé prázdniny jsme každá byla někde pryč a když jsme se teď na konci tak skvěle sešly, tak jsem se rozhodla jít s ní ven a zase si popovídat jako tomu tak bylo dříve. Tudíž dnešek mám konečně naplánovaný a nebudu se nudit doma.

Sama se tomu divím, ale těším se do školy. Ne že by mě lákalo to učení, spíše už mi chybí moje třída. Dva měsíce bez nich je docela dlouho. Ke všemu když většina z nich bydlí v jiném městě, tak je pak těžké se s nimi výdat i přes prázdniny. Každopádně už to nebude jako minulý rok v záží, kdy jsme všichni v ten první den byli vykulení a nevěděli jsme kdo je kdo. To bylo poznávání, ale letos už to bude jiné. Všichni se už známe, takže to bude vyprávění kolem co kdo zažil. Rozhodně ale musím říct, že teď na střední mám lepší kolektiv než na základce. Je to takové celé lepší. Nejen, že se těším na svou třídu, ale taky na čtvrťáky, zase uvidím kluky :-) Vodák s nimi byl nezapomenutelný. Zároveň jsem, ale zvědavá kdo příjde k nám na školu. Snad to nebudou takové ty bárbínovské primadony, ty vážně moc nemusím :-D

Včera abych zahnala nudu jsem si udělala filmový večer a tak celou dobu koukala na noťasu na filmy, teré už jsem sice viděla. Ale aspoň jsem si opět zopakovala celý ten děj a stejně mě ty filmy neomrzely. Každopádně u jednoho z nich mi ukápla i nějaká ta slza. No jo cíťa :-D Nemůžu za to, ale když mě některé ty smutné scény, tak dojmou, že to nejde udržet :-D Proto radši na ty dojáky, nebo něco podobného se raději dívám sama, ať mě nikdo nevidí. Když jsem byla malá, tak jsem milovala film Zachraňte Williho, ale brečela jsem u něj. Pustit si ho teď tak budu brečet taky. Proto se tomu filmu raději vyhýbám :-) :-D

Konečně doma.

22. srpna 2010 v 12:04 | Es.
White & black.
Jsem doma. Přijela jsem včera, ale to už jsem byla líná něco psát :-D Tak dovolená ušla, i když byla docela dost nuda. Pokud jsme nikam nejeli.. Nakonec to nebyli Střední Čechy jak jsem se domnívala, ale Královehradecký kraj.. Byli jsme se podívat na zámku v Chlumci, pěknej ta prohlídka skvělá. Přišli jsme tam a mysleli si, že už to skončilo a že teda tam zajdem jinam.. Nakonec jsme zjistili, že teď za pět minut je poslední prohlídka, tak se koupily lístky a šlo se. Taky jsme zajeli do Polska.. Někteří tamní prodavači byli tak drzí, že mě zatáhli za ruku abych si zkusila takovou tu koženkovou bundu. Stejně jsem si jí nekoupila, i když slevovala, já jí nechtěla. Takže tam jsem si koupila dvoje kalhoty a ještě jsem chtěla dvě trička, jenže když jsem se tam vrátila, tak už tam ten krámek nebyl :-( Smůla no. A to zrovna byly tak pěkný. Tak ale dalo se to čekat, když je to tržnice s krámkama, která tam je spíš jenom dopoledne. Snad někdy příště. Jak jsme jeli z toho Polska tak jsme rovnou zajeli ještě do Chlumce a tam jsem si koupila mikinu a kabelku přes rameno, takovou tu taky z kůže. Takže když jsme jeli někam se podívat, tak aspoň nebyla nuda. Jinak když jsme byli na tý chatě, tak jsem většinou s tátou hrála karty :-D

Včera jsem rovnou byla ještě pařit, a vážně paráda. Hráli pěkně. Dokonce tam zazněly i písničky z Pomády, nebo z těch exotických zemí jako Egypt, Tunis a tak.. Takže to vůbec nebylo špatný. Pořádně jsem se odreagovala a doma byla už něco málo po druhý hodině..

Neodolala jsem. Jinak 14 dní pryč.

10. srpna 2010 v 19:58 | Es.
Sun glasses peace.
Stejně mi to nedalo a já musím napsat. K balení jsem se jaksi ještě nedostala, ale času dost :-D Včera jak už jsem se snad zmiňovala mi zvedl náladu, ten můj skvělý kamarád :-) Nakonec jsem šla ven ještě s Té. a mnoho jsme probraly.

Už dnešního rána jsem pořád někde v tahu :-D Vlastně celé dopoledne a dalo by se říci i odpoledne jsem strávila s Té. ve městě. Koupila jsem si crossky, knížku "Poslední píseň"! :-) Film už jsem viděla a byl báječný!♥ Takže doufám, že kniha bude ještě lepší, ale myslím, že ano. Vždy jsou ty knihy tak dokonalé :-* Až jsem se dozvěděla, že by měla být napsána i kniha "milý Johne" tak snad jí seženu. Opět jsem ve městě, ale zabodovala. Byly jsme v Baťa zkoušely jen tak pro legraci podpatky. Vyjdeme, že si teda zajdeme na sýr v housce. Bylo to tak padesát metrů dál. Tak přijde k tomu výdejnímu okýnku. Říkám si, že jsem nějaká lehká a kouknu na Té. vidím kabelku a povídám si pro sebe u ní mám taky nějaké ty věci vlastně a pak jen údiv! Sakra kabelka mi chybí! Rychle utíkáme zpátky, mě padají kalhoty :-D tak teda ještě křičím na Té. ať běží napřed. Nejdříve jsem myslela, že jsem jí nechala u těch vietnamců až mě hne napadne, že zůstala v obuvnictví Baťa. Přijdeme dovnitř  a Té. pro ni jde. Uf, byla tam! Vezme mi ji, podá a okamžitě odcházíme. Mladý pár u pokladny se nám směje. A my hlasitý výbuch smíchu jen co vyjdeme ven. To se opravdu stane snad jen mě! :-D Mám to, ale štěstí. Dnešek se mi opravdu povedl. Daly jsme si i mléčný koktejl, byl tak vynikající :-P U lázní si dáváme Fresh džusy - pomeranč, jablko, 2x multivitamín (každá dva). Sedíme tam a relaxujeme po našem obědu - sýr v housce. Ten sýr byl větší než ta houska, ale narozdíl od Té. jsem se nezašpinila :-D Potom teda rozhodneme, že si zajdeme do cukrárny. Té. si dala zmrzlinu a já cappuchino s příchutí čokolády. Nejdříve jsem si to, ale musela promíchat, protože bylo takové nahořklé. Pak ale báječná chuť! :-)) Ještě více mě potěšilo mi to dali do kelímku s tím otvorem jak pijí vždy café v amerických filmech. Pak už jsme se jen couraly městem a sedly si do parku. Navečer jsem šla ven ještě se Š. opět do města. Pozvala mě na zmrzlinu do cukrošky, kde už  jsem za dnešek byla nejmíň po čtvrté :-D Ty prodavačky se jen usmívaly :-D Procházka městem a zase zpátky nahoru na sídliště. Teď odpočívám a užívám si tu pohodu. Ale do toho balení se mi opravdu nechce :-D

Zítra už pěkně hned po snídani velký výlet do Středních Čech. Vzhůru za dobrodružstvím a mými trapasy :-D To bdue opět zážitků :-D

Jo a jinak s J. už nejspíše určitě nic nebude. Nevadí. S tím klukem s úžasným úsměvem se snad ještě potkám a určitě už si řeknu o nějaký ten kontakt, pokud už ho nebude mít zabranýho jiná. Asi vyšlu Té. na obhlídku :-D

Grey love.

9. srpna 2010 v 16:37 | Es.
Od soboty už jsou to dva dny, ale stejně jsem nějaká přešlá. Pořád musím myslet na J. a na všechno co stalo. Musím na to jednoduše zapomenout. Nemá cenu se tím trápit a zabývat dál. Ještě je tu přece šance mít něco s tím klukem co má tak krásný úsměv. Snad ho někdy uvidím. Ale konec o tomhle tématu už! :-D S J. už bohužel nic nebude a nejspíš zůstaneme u toho kamarádství. Kdo ví třeba se to časem změní. Nelze budoucnost předvídat.

Zrovna si píšu s mým kamarádem (dříve jsem s ním měla jiné úmysly, ale nevyšlo to) Každopádně se mi s ním úplně moc dobře píše. Nevím co mě to popadlo, ale opět se mi začíná líbit. On je tak milý a hodný. Poznala jsem ho až teď na střední. Jeho kamarád ze třídy měl narozeniny a já se svou spolužačkou jsme náhodou byly ve stejném clubu jako oni. Pak jsme se přesunuli na diskotéku. Kde jsem se s ním a s pár dalšími seznámila. Trošku se mi líbil, ale bylo to je nepatrné. O pár dní později se mi začal líbit mnohem více. Chtěla jsem s ním začít chodit. Jenže se objevily určité spory, ne přímo mezi mnou a jim, ale kolem nás. Takže pak se dal dohromady se slečnou se kterou už byl dříve a stále ji ještě miloval. Moje šance už byly nulové. O tom jsem se, ale také nechtěla zmiňovat.

Away.


Ve středu jedu na čtrnáct dní pryč. Takže se loučím předem. Zítra budu balit, tudíž se na netu nebudu zdržovat tak často. A určitě by se mi to nechtělo psát až zítra. No a až se vrátím tak budu vyprávět zážitky. Protože mě a nestát se něco extra? To bych nebyla já :-D
Už mi dochází slova a já absolutně nevím o čem psát :-D

Nový dess jsem se dala a to je asi tak všechno :-))
Tak se tu mějte krásně budete mi chybět :-*

(V ríši snov je nejlíp ak chcem utiecť pred realitou. V túto chvíľu je to najrozumnejšie. Žiadne výčitky, bolesť. Len krásne sny.)

Extra noc s chvilkovými pocity smůly.

8. srpna 2010 v 16:47 | Es.
Sad.
Noc byla skvělá až na pár nepříjemných chvil..! Ten kluk s úžasným úsměvem tam bohužel nebyl :-( Potkala jsem tam spoustu známých.. Ale aby toho nebylo málo kamarádka mě zvala na tequilu takže jsem vypila za ten večer pět paňáků a do toho ještě pivo. Přesto jsem byla jen trošku v náladě. Nic víc to se mnou neudělalo. Tak teda ze začátku jsem se moc nebavila, pak přišlo dost lidí, tak mě to tak nějak nakoplo a začalo to být super. Tancovaly jsme a náramně si to užívaly. Každou chvilku jsem odbíhala ještě za ostatními přáteli. Jednou přijdu k tomu stolu a Š. mi povídá, že se V. líbala s J. To mě naštvalo a pak jsem V. ignorovala. To byl šok. Radši jsem šla tancovat abych na to nemyslela. V. jestli si se mnou prý může promluvit, ale já prostě říkala "za chvíli" nechtělo se mi s ní mluvit. Až teda tak po půl hodině jsme si to na záchodě vyříkaly, i když mě to celý večer užíralo. Ke všemu mi kamarád J. řekl, že se mu líbím a že mě chce. Jenže já měla myšlenky úplně jinde. A navíc jsem ho poznala teprve ten večer a nemůžu říct, že by to bylo oboustranné. Možná jsem mrcha, ale citům neumím poručit! Ve dvě ráno ubylo dost lidí a zůstalo nás tam jen pár. Parket téměř prázdný, ale mě to vůbec nevadilo pokaždé jsem někoho vytáhla k tanci. Nuda rozhodně nebyla. J. měl mě a V. doprovodit domů, tak tam na nás čekal, ale moc se nebavil. V. na mě ať za ním jdu, že je tam sám. Šla jsem teda. Vůbec mě nenapadalo co si s ním mám říct. Chvilku jsme se drželi za ruku, ale to bylo vše! Žádná pusa! Když tam V. přišla za námi asi podruhé, odešla jsem na parket. Nakonec to dopadlo tak, že V. šla domů s J. a já tam zůstala se zbytkem mých přátel. Odcházeli jsme asi tak těsně před pátou hodinou. Domů se nám nechtělo, tudíž jsme nasadili pomalé tempo. A byli jak na procházce :-D Kousek od našeho sídliště jsme potkali J. jak se vracel domů, bydlí totiž ve městě. Jen jsem se s ním pozdravila. A pokračovalo se dál. Zakotvili jsme to na hřišti, kde jsem s holkami zůstala tak dvacet minut a šly jsme domů. Přišla jsem k babi, a ona puštěnou televizi už :-D To bylo myslím v šest ráno :-D Já jenom "ahoj ty už nespíš?" na to mi odvětila, že je vzhůru asi od čtyř a že je vyspalá. Tak já se převlíkla do pyžama. A půl hodiny jsem jí vyprávělo co se mi všechno za ten večer stalo. A ona zase vyprávěla mě pár příběhů, když byla ve stejném věku. Pak jsem usnula a spala pěkně až do tří odpoledne. Nasnídala jsem se koukala na film co běžel v televizi. Babi mi udělala čaj, malinový, ale byl tak dobrý. Lepší jsem nepila, byl nasládlý, ani cukr to nepotřebovalo. A pak se jen oblíkla a vyrazila domů. Tak pokud bych to měla shrnout, tak si myslím, že to byla krásná noc, ale ta páteční byla lepší! :-) Škoda, že včera nemohla jít i Té. ta by mi tu náladu zvedla okamžitě. Snad příště. Doufám, že tam pak potkám i jeho s tím neodolatelným úsměvem a krásnými oči. :-*

Krásná noc.

7. srpna 2010 v 13:31 | Es.
Perfect.
Jsem doma. Sice půlhodinové zpozdění, ale nevadí :-D Nikdo si toho nevšiml neboť už spí. Mám štěstí.. Tak teda noc byla dokonalá. Celá akce se vydařila. Teda až na J. nic se nestalo ani letmá pusa nebyla. Asi tak hodinu jsme se s Té. a M. rozhlížely jestli ho náhodou neuvidíme a ono nic. To dokáže naštvat. Tak jsem si řekla, že na něj kašlu. Mezitím jsem tam potkala moc zajímavého kluka. Sice nevím jméno nic, ale krásně se s ním tancovalo. Doufám, že jsem se s ním neviděla naposledy :-) Opravdu mě zaujal. Té. bohužel musela v jednu domů a M. šla ještě dříve. To znamenalo, že jsem zůstala jen já a D. kterou jsme tam potkaly. Tak alespoň jsem se bavila s ní. Už jsme domluvené i na dnešek. To ale tentokrát přespím u babi abych mohla být déle pryč. Cesta domů byla dost namáhavá. D. mě šla kousek doprovodit a ještě se chvilku za mnou koukala. Jdu do toho kopce (bydlím totiž na kopci, ale trošku větší kus dál :-D) a předem opilá dvojice šla asi tak 50 metrů napřed. Tak teda schválně jdu pomalu aby mě nezahlídli a oni se několikrát zastaví. To dokáže znepříjemnit. Nakonec teda už byli pryč a já mohla jít dál. Vyjdu kopec a asi tak po 60 metrech další dva v mírném, opilém stavu. Nějací dva mladíci, tak si říkám jo to bude dobrý. Ti odbočí a ani si mě nevšimnou. Omyl! Slyším zdálky jenom "excuase me" a já no tak to jdu dál. Zopakovali to. Tak fajn. Ptají se mě kde je tu rocková párty.. Tak a co teď jsem si řekla.. Nakonec jsem se teda nějak vymáčkla, že rock tu není, ale že tu je disco. Ale moje angličtina by se měla ještě pilovat, hlavně konverzace, protože jsem moc neobstála. Nevadí tak jsem šla kousek s nima, i když jsem pospíchala domů abych neměla průser. Tak mi řekli svá jména, ale vůbec je nevím. Byly pro mě až moc neznámý :-D A jak to ještě vyslovili. Pak ten jeden z nich se se mnou chtěl líbat, ale to jsem řekla ne. Ptal se proč, na to už jsem neodpověděla :-D Potom jsme se rozloučili ani nevím kam šli. A já si štrádovala rychle domů. Cestou jsem ještě zmokla, tak skvělé no. Dnes večer jdu opět. Mám sraz s D. před tím klubem, tak snad příjde i Té. a doufám, že tam bude ten kluk. Měl tak krásnej úsměv :-)

Ten článek jsem psala hned jak jsem přišla domů a dneska ho dokončuji :-P

Jen krátce.

6. srpna 2010 v 15:40 | Es.
Pretty.
No já jsem debil! Chci dát ke článku obrázek a místo toho nějakým nedopatřením najedu na články z června. Nejradši bych si dala facku! Teď to psát znova.

Počasí nic moc, ale díky tomu jsem strávila celé dopoledne na netu a koukala na stránky Ikey. Hned jsem objevila několik dokonalých věcí z nábytku. Snila jsem u toho jak by to bylo krásný v mém pokoji. zatímco můj pokoj je tak nudný.. Když jsme malovali a já chtěla barevný pokoj, tak místo toho zklamání. Opět natřené zdi na bílo! Grr. A to ještě chtěli dát ten nábytek do původního stavu jako byl předtím, to jsem jim ale dokázala vymluvit. A tak si řekla jak to chci já podle sebe. Ještě, že tak. Sice už je to taky stereotypní, ale rozhodně lepší než jak to bylo předtím. Stejně bych chtěla mít barevný nábytek a barevný pokoj. To by byla úplná nádhera. O tom můžu jenom snít.. Ale už mám naplánováno, že až já budu mít svůj byt nebo barák, tak tam bude všechno pro mě krásné a budou tam různé barvy. Ne holé, bílé stěny!

Už dnes večer ho konečně zase uvidím! :-) Těším se a nejen na něj, ale i na Té. bez ní by to nešlo. Ta noc bude skvělá, užiju si jí jak nejvíc to pujde. I kdyby se mezi mnou  jim nic nestalo. Nenechám si to zkazit. Zatímco si tady sním a maluju jak to bude úžasná noc, tak ani nevím jestli vůbec budu moct.. Mohli by mi to, ale dovolit. Dlouho jsem nikde nebyla. Musím je nějak zpracovat :-D

Provzdušnit hlavu.

5. srpna 2010 v 20:42 | Es.
Pouze mé myšlenky, které už potřebovaly ven. Doufám, že tímto článkem nikoho neurazím, ale já si tohle opravdu myslím.. Každý na to může mít jiný názor.


Fun.
Tak jsem začala přemýšlet jestli nebyla chyba udělat si Facebook.. Na jednu stranu jsem ráda, že ho mám poznala jsem pár nových, skvělých lidí, ale taky se dozvěděla i různé nepříjemné zprávy. Když vidím některé statusy co si tam ostatní píšou říkám si jsem blbá já nebo oni? Já už nevím.. Občas mi příjde, že je to něco jako stránka pro pomluvy.. Jako by bylo někde napsáno pomlouvejte se tu navzájem co nejvíce to jde.. Možná, že jsem jediná, ale nechápu třeba ty holky co si dají fotky jen ve spodním prádle a myslí si jak strašně je to sexy.. Asi nejsem moderní no, bohužel promiňte, ale já nemám za potřebí se každýmu hned ukazovat.. Když ještě nebyl facebook tak všichni líbko a různé další stránky kam si mohli dát svoje fotky aby je všichni viděli. Neříkám, že mě ta lavina těhle stránek taky nestrhla sebou, ale určitě jsem na tom o hodně líp než některé nejmenované..
Nebo je taky velmi "skvělé" jak se všichni přidávají do vztahů třeba jen tak z nudy nebo prostě jen proto aby nebyli sami. Aby každý mohl říct hele on/ona s někým chodí.. Nedávno jsem se o tomhle podobném bavila s N. jak některé holky třeba po týdnu chození napíší "Miluji ho" to přece nejde se tak rychle zamilovat nebo snad ano?! Mě to příjde dosti legrační.. Hlavně když bych se mohla zamilovat třeba dvakrát do měsíce :-D To musí být "opravdová" láska..
Ani nevím proč jsem o tom začala psát, ale musím říct je mi líp. Vypsala jsem se z toho a konečně se mi tak trošku ulevilo. Teď ještě vypsat tu část druhou a bude mi fajn.

Jak se mi líbí J. tak nejsem jediná komu se líbí. Určitě by se našlo dost holek. Ale je tu jedna kamarádka, které se taky líbí. Prý se do něj zakoukala. Musím se smát. Protože to vážně nechápu. Hned vysvětlím.. Ona totiž měla vztah předtím docela dlouhý už si nepamatuji jak dlouho. Ale dejme tomu, že to mohl být necelý rok. Pak se spolu rozešli. Ona se moc netrápila, protože dala konec ona jemu a navíc už to prý nemělo cenu a bylo to o ničem. To bych pochopila. Ale když s ním ještě byla tvrdila jak ho miluje. A najednou se objeví J. a ona mi pak řekne, že se jí líbí a že ho chce. No co to je tohle to?! Pokud bych zrovna ukončila jeden vztah a toho kluka milovala, tak přece kašlu na další kluky spíš si dala oddych.. Nejspíš budu staromódní :-D To se teď asi takhle nedělá :-D Sama sebe jsem překvapila, protože jak jsem si včera tak s Té. povídala, tak ze mě vypadlo,že by mi nevadilo kdyby s ním chodila ona (Té.) Ze začátku se J. taky líbil Té. ale ona začala chodit s někým jiným a je s ním šťastná :-) Přeji jí to :-) No a právě, že kdyby s ním byla Té. tak bych to brala ale pokud by s nim měla být Vé. tak by mě to štvalo. Tak jsme nad tím tak přemýšlely proč až jsem dospěla k závěru, že ona byla teď šťastná a já zatím ne. Pokaždé ten vztah skončil tak za měsíc (moc vztahů nebylo jen dva) a to je proto, že já k nim nic necítila. Bylo to nejspíš jen takové chvilkové pobláznění.. Bohužel neumím poručit srdci ani citům aby přeskočila jiskra. Nejde to.. Jenže horší je když se ukáže někdo, kdo vám není lhostejný, ale vlastně vůbec nevíte jak to cítí on. Ale vy se nedokážete vyjádřit neboť máte strach zklámýání.. Co kdyby řekl, promiň budeme jenom kamarádi. To dokáže člověka uzemnit až na dno.. Chápete, že za to nemůže, že k vám necítí to samé jako vy k němu.. Ale přesto není snadné jít hned dál.. Chvilku trvá než se přesto všechno přeneseme.. Láska je tak nevyzpitatelná až to mnohdy zabolí..

Tak dlouhý článek tu snad ještě ani nebyl :-D Nějak jsem se rozepsala :-P

Pár příjemných chvílí.

5. srpna 2010 v 14:39 | Es.
Že by ty prázdniny dostaly opravdový spád a já si je začala užívat? Možné to je, kéž by to byla pravda. Včera jsem navštívila knihovnu, pujčila si dvě knížky na povinnou četbu a pak vyrazila s Té. po městě. Abychom se jen tak bezmyšlenkově neprocházely a různě si jen nepovídaly. Pozvala mě na zmrzlinu. Té dva kopečky šmoulové a já kopeček šmoulové a čokoládové, tak jsme si štrádovaly po náměstí a stále o něčem debatovaly. Jakmile nás začaly bolet nohy, zašli jsme si do parku odpočinout.. Vyprávěly si různé zážitky, když jsme se neviděly. A aby toho nebylo málo rozpovídaly jsme se i o J. (ten co se mi tolik líbí) ona usoudila, že má pocit, že budeme spolu, ale já tomu zatím moc šancí nedávám. Každopádně ho uvidím v pátek. Těším se :-P nejen kvůli němu, ale i proto, že po dlouhé době opět můžu večer někam vyrazit :-)

"Život je černý pro ty,jež je tak vidí a pro ty,jež chtějí, září miliardami barev."

I ♥ NY

Dnes jdeme s Té. na Latté, přemýšlím jestli si nedát radši cappuccino :-)) to je těžké rozhodnutí :-D Už ani nevím co psát do toho mi tu hraje Evropa 2 s momentální písničkou We No Speak Americano. V minulém článku jsem se chtěla ještě o něčem zmínit, ale vůbec si nevzpomínám co to bylo :-D To mi ta skleróza začíná brzy :-D

Něco chybí.

3. srpna 2010 v 23:18 | Es.
To bych nevěřila jak to může být s klukama těžký. Konečně jsem našla toho hodného,milého, hezkého prostě pro mě dokonalého kluka. Jenže háček je v tom, že se líbí i mým kamarádkám a navíc zrovna nechce vztah. Po dlouhé době je tu normální kluk, můj typ a öno to zase nevyjde. Takže jen další kamarád. To je vážně k naštvání :-( Já už se na to můžu vykašlat :-D Sakra! V pátek ho uvidím, to se mi budou zase podlamovat kolena, to bude zase úsměvů a ty pohledy na něj. Sakra! Musím se hlídat :-D Nesmím do toho zase spadnou. Nejhorší je se smířit s tím, že budeme jenom kamarádi a zapomenout na své fantazírování jaké by to bylo kdyby jsme byli spolu.

Hello Kitty.


Už od včerejška si říkám jak začnu ráno běhat, ale nějak se k tomu nemám :-D Když už jsem rozhodnutá, mám nařízený budík, tak ho pak jen vypnu a spím dál. Už dnes jsem měla naplánovaný běh. Budík zazvonil, venku ještě tma, tak teda, že vstanu později o hodinu. Budík opět zvonil, vypla jsem ho a spala dál jelikož jsem byla líná vstát :-D No a zítra asi taky nepůjdu protože, když tu ještě straším tak pochybuji ještě více, že bych byla ochotná vstát.. To jedině ve snu.. By na mě někdo musel vylít studenou vodu.. :-D
Tak se jdu odreagovat, pustím si film "Eurotrip"

Doma.

1. srpna 2010 v 15:33 | Es.
coffee & iPod

Jsem doma. Tábor úžasnej. Sem tam teda nuda, ale zážitků je spoustu :-) Fotek je hodně moc, sice jsem je ještě neviděla, ale fotilo se často :-D Počasí teda jako nic moc.. Dva dny pařáky a pak buď pršelo nebo bylo zataženo a občas teda trošku to sluníčko svítilo. Ale v den odjezdu bylo tak krásně, to je jak naschvál.. Nejhorší bylo to balení domů, skoro jsem všechny ty věci nezabalila, překonala jsem se.. A všechno narvala.. Doma rychle vybalila naházela do špíny aby mohla mamka dnes prát.. Sice už jsem se po těch čtrnácti dnech vyspala, ale stejně to ještě musím dohnat :-D To už mi včera hned psala T. jestli večer někam nezajdeme, ale já s mou unávou se nikam nehrnula k tomu všemu vlasy hrůza.. Máme mít stávku vody do druhého a včera už tekla, tak jsem si to hasila do vany a najednou zase tekla jenom studená, tak příjemný to koupáníčko ve studený :-D
Doma se moc dlouho nezdržím :-P Desátého zase odjíždím tentokrát s mamkou a tetou na chatu takže dalších čtrnáct dnů v trapu.. Celkem se těším už jsem doma dva dny a chci zase pryč, takže budu pěkně odpočítávat dny :-D
Už jsem chtěla napsat dříve, ale jaksi nám blbla klávesnice.. Teď už je v pohodě, tak hurá můžu zase normálně psát :-D