Červenec 2010

Doba tábora.

17. července 2010 v 0:42 | Es.
Takže ode dneška pěkně na 14 dní pryč. Konečně je tu můj vytoužený tábor. Takovou dobu jsem se těšila a nakonec je tu. To znamená, že se vůbec neozvu a budu užívat dobrodružství :-D To bude zase výšlapů :-P Určitě si ho užiju, chci si ho užít :-) Tak se tu mějte užívejte prázdnin a moc nezlobit :-D Už nevím co napsat.. Takže asi to, že bych měla jít spát nebo v těch sedm hodin ráno nevstanu :-D To vstávání je hrůza! Proč musíme jet tak brzo.. Ale co já to zvládnu! :-D Doufám :-))
Tak teda Báj..


Baby.
Ona je úplně kouzelná, roztomilá! :-)

Vedrem vyčerpána.

12. července 2010 v 15:20 | Es.
Smile.
Takže v pátek se oslava nakonec nekonala. Ale přesto jsem se šla bavit s T. úžasná akce ani jsem k zábavě nepotřebovala alkohol. Mamce jsem napsala smsku, že dvě příjdu domů, jinak jsme byly domluvené na jednu. Nakonec se můj návrat uskutečnil v půl třetí, ale to už naši spali, tak v pohodě :-D V sobotu jsem si šla pěkně s Š. na DnB. To bylo dokonalé! :-) Prostě paráda. Potkala jsem tam pár známých.. Dokonce jsem tam tancovala s kámošema, i když absolutně nevím jak se na to má tancovat. Tak se to okoukávala od ostatních :-D Jsem se u toho i nasmála, ne že bych se smala všem okolo, musela jsem se smát sama sobě. Kdyby mě někdo natáčel a pak mi to ukázal asi bych nevěřila, že jsem to vůbec já :-D Ty písničky byly nejvíc přehnaný, jelikož normálně na Freečka nechodím, tak to pro mě byla příjemná změna.. Ve tři jsme dorazily k Š. koukaly ještě na nějaký ten film a pak zalehly a spaly.. Druhý den no spíše v ten samý den jsem se vzbudila ve dvě odpoledne. Mě se tak nechtělo nic dělat. Úplně vysílená a unavená jsem byla. I když pravda udělala jsem nám snídani. Pak ještě lehárko. Ve tři přišla N. tak jsme kecaly a domů jsem nakonec odcházela v pět a co se mi nestalo. Zapomněla jsem u Š. klíče, jenže se mi nechtělo vracet zpátky. Tak jsem si zazvonila a pak psala sms ať mi je donese. Takže tak kolem deváté se tu stavila ještě s N. dala mi klíče a zase šly. Dnes úplně takové horko. Já myslela, že ani do toho města za T. nedojdu. Překonala jsem se! :-) Sice jsem na ní ještě asi patnáct minut čekala :-D naštěstí ve stínu. Zašly jsme do knihovny, pak couraly různě po městě. Zrovna koukáme za výlohou na ty gelové nehty a vyleze ta vietnamka a hned na nás. "Chcete udělat nehty? ..Ne my se jen díváme ..Pro studenty máme levně ..Ne ne ..Vy nemáte peníze? ..Ne ..A vy nechcete? Ne ..Pro vás je za padesát devět ..Ne já mám svoje nehty ráda! :-D" Zakempení v Lidlu, kde byla tma se tam nesvítilo :-D Koupily si pití a odešly. Poseděly si v podchodu na lavičce. A po tak náročném dopoledni a kousek odpoledne jsme šly domů :-D Večer se mi má ozvat kámoš, jestli platí dneska ten film, jak jsme se domlouvali. Tak uvidím no...
Tohle počasí má být až do konce července, tak to se na táboře usmažím nejspíš, hlavně když budeme chodit na nějaké ty výšlapy.
Jinak už nevím co v tom vedru dělat.. Asi si opět pujdu číst.

Sluníčko se zase rozpálilo. :-D

9. července 2010 v 18:12 | Es.
Až na to vedro venku je mi fajn. To počasí blázní. Už jen ta cesta do města a zpět byla vyčerpávající. Myslela jsem, že ani nedojdu. Ke všemu když se vracím domů tak musím do kopce, tak to není nic příjemného šlapat pěkně na sluníčku. By mě docela zajímalo kolik stupňů teda může být na rovníku? Tam bych asi nevydržela ani tu hodinu :-D Bych se mohla jít rovnou smažit ani olej bych nepotřebovala :-D
Potřebovala bych nějaké tipy na knížky. Nemám co číst a alespoň nějakou dobrou četbou bych zabila čas místo nudy. Už mám nějaké knížky napsané, které si chci přečíst, ale stejně jich je málo. Musím se kouknout co máme vlastně jako povinnou četbu, to bych si z toho mohla pro teď vybrat tak dvě knížky. Dneska jsem koukala na netu na ty knihy a jedna mě docela zaujala. Má název "Maria Hirse - Vím jak chutná vzduch" autorka v té knize popisuje jak se cítila, když podlehla mentální anorexii. To může bý dost dobrý. Nebo taky "Hana Kavurová - Toxický squat" V téhle knize je příběh dvou holek (teď nevím jestli sester), které užívaly tvrdé drogy. Takže tu si určitě přečtu. Někdy mě takové podobné knihy i zajímají. Ale i si ráda někdy přečtu úplně něco jiného. Jen nepsat knížky od Lenky Lanczové, neříkám, že nepíše dobře. Ale přijde mi, že všechny její knížky co vydala jsou si podobné a mají i podobný děj.
Jinak přeju aby "svítíčko slunilo dlouho" ale mohlo by trošku ubrat na teplotě :-D Těch 25 °C ideální :-)
Sun.

Každý může dělat chyby.

8. července 2010 v 2:17 | Es.
Další prázdninový den mám za sebou. Utíká to poměrně rychle. Hlavně když je co dělat. Můj plán vyšel. Byla jsem v tom městě. A koupila ten dárek pro B. a dokonce i pro P. Jsem šťastný člověk :-D Mám radost, konečně všechna smutná nálada vymizela. Sice je tu ještě jedna věc, která je zatím nevyřešená, ale v úterý se dořeší. Doufám, že dobře. Nechci být přece mamina! Nevím jak bych to pak doma vysvětlovala, no myslím si, že bych chytila takovou facku, že druhou bych si dala ještě o zeď nebo futra či co by bylo poblíž. Ale já věřím tomu, že to bude ok a ten test bude negativní! :-) Po dlouhé době taky proběhlo posezení s "bývalou partou" z mého okolí a celkem mi nevadilo s nimi pobývat, i když už to není co dříve. Oni si popíjeli a já abstinovala, musím se pochválit. Povedlo se mi nepít. Jsem na sebe hrdá :-D Každopádně já to zanedlouho určitě opět doženu :-D V pátek bude ta oslava narozenin. Sice už jsem domluvená s T. že zajdeme někam pařit, ale určitě se stavíme i na narozkách. Já P. popřeju budu chvíli tam a pak se s T. přesuneme zase jinam :-P To bude takové z jednoho místa na druhé. Takže to bude zážitků, těším se. Po pár týdnech co jsem nikde večer na zábavě nebyla si to musím užít. V sobotu razím taky pařit, ale tentokrát jiný žánr než disco. jdu na Drum and Bass. Takže to si nehorázně moc užiju. Pak už jen týden a odjezd na tábor. To bude paráda. Na 14 dní úplně někde jinde, alespoň si urovnám myšlenky. Pročistím hlavu a budu dýchat ten jiný čerstvý vzduch. Ještě, že je to v horách. Tam je nejlépe. Každý den je plánovaný nějaký výšlap. Tak to budu opět perlit, neboť já když jsem dlouho na sluníčku, nebo už mám moc nachozeno tak říkám takové přeřeky, že to snad ani nejde :-D Celá já! :-) Já se sama se sebou nikdy nenudím. Já si dokonce i sama popovídám.
Už celý včerejší den jsem přemýšlela a uvažovala, že bych mohla opět kreslit. Velká výtvarnice nejsem. Ale občas si maluju jen tak pro radost. Když mám chuť tak popadnu tužku, najdu si obrázek a už to čárám. Akorát mě docela štve, že mi nejdou kreslit portréty. To ne a ne jít. Možná postupem času a tréninku bych to zvládla. Ale co, já si vystačím i s kreslenými postavičkami a zvířaty.
V neděli jdu ven s mým kamarádem. Vlastně jsme spolu něco měli, ale nejsme spolu. Je to složité. Beru ho jen jako kamaráda. Dlouho jsme se neviděli. Tak se na něj docela i těším. To bude pak vyprávění. Každopádně je fajn. Takže to bude skvělé dopoledne strávené s ním. Já se tady raduji, že přijede, ale ani to nevím jistě. Třeba nebude mít zrovna v tu dobu čas. To si pak budu moct jít možná tak pískat :-D :-D
Dneska jsem objevila další filmy.. Chceš mě, chci tě.. Záložní plán.. Stojí za to :-)
Tuhle písničku prostě miluju!♥ My Chemical Romance - Famous Last Words

Ta holčička je úžasná! Úplně kouzelná!♥
Enjoy.

Ve výšinách.

7. července 2010 v 0:47 | Es.
Jump.
Všechno co jsem si tak pracně plánovala na úředešlé dny samozřejmě nevyšlo. Ale co stává se. Každopádně místo včerejší pouti na kterou jsem se chystala s Š. jsme nakonec zůstaly u ní a objednaly si pizzu.. Čekaly jsme asi hoďku, ale stálo to za to. Byla výborná úplně nejvíc mi chutnala po tak dlouhé době, tak po půl roce..Rozhodla jsem se ty své prázdninové dny raději neplánovat protože stejně to pak dopadne vždy úplně jinak. Přesto už mám plán na dnešek, jdu do města pro dárek B. už jsem pro něj chtěla jít v pondělí, ale státní svátek, tak to bych moc nepochodila.. Pak v pátek jdu slvait narozeniny P. tak to večer nebudu doma :-P a v sobotu bych chtěla jít na Drum and bass.. Tak snad mi to vyjde.. Nejlepší je jak si tu protiřečím :-D píšu, že nebudu plánovat a stejně už zase mám něco domluveného :-)
Chci taky napsat nějaké ty tipy na filmy, neříkám, že všem se budou líbit, ale jsou ty filmy co se líbily mě.. Takže neslibuju, že všechny jsou super..Tak teda například..
Nebezpečná krása.. Děsnej dupák.. Na území žen.. Dlouhá cesta.. Pýcha a předsudek.. Rituál.. Sirotčinec.. Život je boj.. Super náhradník.. Elizabethtwn.. Blafuj jako Beckham.. Mluv.. Breakdance girl.. Brakout.. Divoká řeka (2007).. Love and Dance.. Ledové sny.. Princezna ledu.. Ďábel nosí Pradu..

Mimochodem mám se dobře. Užívám si život.. A hlavně neztrácím naději v hledání štěstí.♥

Osudových patnáct minut.

5. července 2010 v 6:19 | Es.
Write.
Je šest hodin ráno a já tu píšu článek. Trošku blázen. Spím u Š. jenže nějak nespím :-D už od jisté hodiny asi tak po druhé hodině ranní jsem začala koukat na filmy. Protože Š. už spala a mě se nechtělo, tak jsem si tam pustila pár filmů. Už jde na mě docela i ta únava. Ale pořád se nějak nemám k tomu se dokopat abych šla spát, takže jen co tohle dopíšu. Pokusím se o spánek. 
Úplně mi vypadlo co jsem vlastně chtěla napsat :-D Vybavují se mi jen samé komerční reklamy a žádné normální věty :-D Moje rozplánované dny se během chvilky rozpadají a nakonec se to celá překope tak, že jsem úplně jinde s někým jiným.. Všechno je roztržité a nečekané.. Jako to co se stalo před třemi dny :-D ..bylo to neplánované a spontánní.. K tomu už se vracet nebudu :-D Nestojí to za zmínku podruhé.. Konečně se mi blíží ten dlouho naplánovaný tábor, jak já se na něj teším.. Místo kde všechny starosti náhle odpadnou a já si budu jen užívat těch slunečních dnů.. A budu se bavit a na nic nemyslet.. Ano bude to skvělý.. Já si to totiž užiju! :-) 
Jak se tak občas podívám letmo na okno vidím skrze žaluzie světlo a přemýšlím jestli vůbec má cenu jít spát, ale asi bych měla.. Možná se dneska stavím na pouti co je u nás ještě dva dny myslím.. Mohla bych to omrknout, dlouho jsem na nějaké té pouti nebyla, i když co já tam budu dělat.. Výšky ráda mám, ale ne když jsem hlavou dole, nebo když bych se měla točit na řetízkáči v obrovské rychlosti.. Tak navečer bych to viděla asi na tu pouť a odpoledne až se vyspím, protože to budu spát do odpoledne jak se znám :-D to se půjdu kouknout do města.. Obhlídnout nějaký dárek pro slečnu B. která oslaví zítra své narozeniny.. To musím něco koupit :-) 
Už mě absolutně nenapadá nic co by se dosud stalo zajímavým a proto jdu odpočívat lépe řečeno jdu spát. Tak teda dobrou noc, i když v tuhle hodinu všichni dávno spí a spíše se zanedlouho budou probouzet :-D

Ps: málem bych zapomněla :-D ..Dneska jak jsem se byla podívat na B. jak maká, tak tam byli tak krásní kluci, mmm ty těla no celí byli úžasní :-P ..Dala bych si říct, ne že ne :-D :-D

Zase jedna povedená akce.

3. července 2010 v 16:15 | Es.
Problem.

Zúčastnila jsem se včerejší Garden party u kamaráda. Ze začátku to bylo všechno takové ostýchavé jelikož jsme s Š. a L. všechny neznaly. Vlastně holky neznaly nikoho a já jen jednoho. Postupem večera při popíjení alkoholu jsme našli společnou řeč. Dokonce jsme i ochutnaly to jejich grilované maso. Nebylo špatné. Jak šel večer dál. Stala spousta událostí. Ale při dvou z nich mám docela výčitky svědomí. Myslím si, že to možná byla chyba, že se to stalo. Mám i pochybnosti, že to sebou nese jisté následky, které si ověřím zítra dopoledne. Budu doufat, že to dopadne tak aby nebyl důvod paniky a řešení co dělat dál. Obávám se toho, ale myslím si, že pravděpodobně to vyjde pro mě skvěle a nebude nic co by mohlo narušit dalo by se říci můj dosud poklidný život. Možná někdo pochopí kam tím směřuji a někdo ne, ale rozhodně to tu nebudu vypisovat. Akce se povedla i když jsem nenaspala ani vteřinku a byla celou dobu vzhůru. Brzy ráno dokonce došlo i na několik her karet. Nejsem nějak vítězoslavný karbaník. Takže většinou ty prohry patřily mě :-D
Bavila jsem se úžasně, jen cesta domů byla trošku zdlouhavá a mé myšlenky mě zapuzovaly, neboť myslely na to co se v pár minuutách odehrálo a jak by to mohlo pro mě tragicky dopadnout. Z toho všeho usuzuji, že alkohol nechci dlouho vidět. Pak se stává i nemožné co by se za střízlivosti nestalo. Jenže horší jsou pak ty konce.
Kocovina už mě také pomalu opuští, přesto stále tu se mnou pobývá a nějak se jí nechce odejít úplně, tak mi je malinko špatně. A společnost mi dělá hlavně studená voda z kohoutku. Nějaké to jídlo už jsem si dala, ale necítím se úplně ok. Takže žádné přehánění, nebo ještě začne objímání záchodové mísy a po tom opravdu netoužím. V mých přáních to napsané není a nikdy nebude! :-D
Když se na sebe podívám nejde přehlídout všude ty rudé skvrnky do tvaru kolečka. Ti komáři se opravdu činí a jen tak někoho nešetří. Horší je jak to úplně strašně moc svědí a když si to člověk poškrábe, tak se to ještě zvětší.. Radši už mizím dělat něco užitečnějšího než sedět a myslet jen na u jednu věc, co mě teď trápí úplně nejvíc..

Tři, dva, jedna start! Prázdniny začínají.

1. července 2010 v 10:11 | Es.
Beach.

Včera ve škole jen na necelou hodinku, vyzvednout si to vysvědčení. Už mám slíbený foťák, ten jen počkat do výplaty a pak vybírat, už mám jeden vyhlídnutý na netu, ale kouknu se ještě i v nějakém tom elektru, třeba najdu lepší. Uvidím. Každopádně teprve včera večer mi vlastně došlo. že jsou tu konečně slibované prázdniny, o kterých jsem básnila poslední týden téměř pořád :-D
Tak jsem chtěla dnes trošku pospat abych byla jak se říká "vyspinkaná do růžova" ale venku mi to zkazili ti co tam sekají tu trávu. Podívám se tam a vidím chlápka jak sedí na sedí na tom stroji a seká :-D (nevím jak se to jmenuje :-D) Tak už mám po spánku. Ale určitě jsem se vyspila lépe, než když musím vstávat brzo do školy..
Venku úplně krásně kolem třiceti stupňů, tak teda nevím co v takovém vedru budu dělat. Na koupák se mi vůbec nechce, tak to zavrhuji předem. Něco vymyslím, přece se nebudu nudit. o prázdninách nesmí být nuda! :-) To by chtělo mít už každý den naplánovaný aby se nemuselo přemýšlet co zrovna dělat. Jenže háček je v tom, že dost lidí jede nějam pryč. tak není pak s kým ty akce uskutečňovat..

Ps: moje fotka z roku 2008.. Bulharsko - Primorsko :-)