Týden pryč.

13. června 2010 v 20:46 | Es.
Jsem asi naivní a úplně blbá. Ve svých myšlenkách si sním svůj život jako v pohádce, ale nic takového není! Opravdoví kamarádi vymizeli, příjdou jen když potřebují poradit, ale pokud já chci oporu, nejsou tu.
Zítra mi začíná týden výletování po Berounce. Ano, konečně vodák. Těším se na něj, ale zároveň z toho mám strach, blbý pocit. Zase tam uvidím Jeho, budu v jeho blízkosti. Celé čtyři dny s pocitem, že mám vedle sebe, ale nic nebude. To bolí, hodně to bolí.  Chce se mi brečet, ale nejde. Chci aby se něco stalo, ale vím, že to bohužel nepůjde. Proč jsem se musela zamilovat zrovna do něho. Proč zrovna On mi musel tak poplést hlavu. Teď abych zapomněla jenže to není snadné a ani nevím jestli chci. Proč jen mi to děláš,  píšu si stebou moc ráda, ale ty ani nevíš, že mi ubližuješ. Zrovna teď bych Tě chtěla máít vedle sebe mít opřenou hlavu o tvé rameno. Povídat si s tebou jak jsem šťastná, že tu jsi. Jenomže tohle se mi nikdy nesplní. :-( Dáváš mi slepé naděje. Nevím už co mám dělat. Jak ráda bych Ti řekla co mě trápí jenže nejde říct trápíš mě Ty tím jak nemáš zájem, tím jak mi chceš pomoct, ale nemůžeš.  Akorát tím ubližuji sama sobě a také ostatním klukům. Mrzí mě to ale. Mohla bych být teď třeba i šťastná s někým jiným jenže mám strach, že to nevydrží, že stejně mé myšlenky budou jinde. Nechci mu ublížit. Nechci být svině. Mám ho ráda, ale nejsem si jistá jestli víc než jen jako kamaráda.

Pain.

"Přišla mi zpráva měli jsme se sejít,
stačilo ale jen do toho podniku vejít"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Red. Red. | Web | 17. června 2010 v 15:23 | Reagovat

Co se prvních řádků týče.. je mi to líto. Ale veř, že oni zas přijdou.. a nebo se objeví jiní, lepší kamarádi :)
ale vim, jak to bolí... když mi pár lidí napíše na icq, přesně vím, že jen něco chtěj..... protože nikdy, NIKDY by se jinak neozvali :(

a vodák, to je supr :) snad si to moc užíváš :)

2 Ta citlivá Ta citlivá | Web | 22. června 2010 v 16:38 | Reagovat

Tento pocit znám až moc dobře. Milovala jsem ho, strašně moc.. Byla jsem tolik dní vedle něj, ale jen jako jeho kamarádka se spoustou dalších lidí.. Tak moc jsem se trápila, snila o něm... Ale teď je to minulost. Naštěstí. No ikdyž.. Teď se zase trápím kvůli někomu jinému. Toho ale na(ne)štěstí téměř vábec nevídám..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama